Alicja: zmiana pracy

Treść świadectwa: Moje spotkanie z Maryją rozpoczęło się dzień przed Świętem Trzech Króli tego roku. Pewnego dnia moja mama przyniosła z Caritas modlitwę (tam jej ktoś ją dał) i powiedziała mi tylko, żebym obejrzała tą modlitwę. Ale ja jak zwykle odpowiedziałam ok i dałam sobie z tym spokój. Leżała ta...
Przeczytaj całość

Jolanta: Cudowna Nowenna

Chcę się podzielić moim świadectwem,trochę to trwało zanim zdecydowałam się je napisać.A więc w zeszłym roku 2013 odmówiłam trzy nowenny,jedna z nich dotyczyła pracy dla mojego męża i firmy którą prowadzi. Maryja po ok.miesiącu od zakończenia odmawiania nowenny wysłuchała mojej prośby.To był cud,dzięki tej wysłuchanej prośbie poprawiła się nasza sytuacja finansowa o którą modliłam się we wcześniejszej nowennie,a sytuacja nasza była bardzo zła.Wiele łask spłynęło na moją rodzinę dzięki tej cudownej nowennie. Królowo Różańca dziękuję za wszelkie łaski.
Przeczytaj całość

Zuzanna: Zdrowie dzieci

Gdy starszy syn zaczął chodzić do przedszkola zaczął niestety "przynosić" wirusy do domu i zarażać młodszego brata. Mój młodszy syn (miał wtedy 5 miesięcy) zaczął chorować na zapalenie oskrzeli. W ciągu 3 miesięcy miał wielokrotne nawroty. Był bardzo malutki i strasznie się męczył chorobą. Za pierwszym razem pomógł antybiotyk, za...
Przeczytaj całość

Jola: Spóźnione świadectwo.

Co sie zmieniło w moim życiu? Oddałam Jezusowi Miłosiernemu przyszłość mojej córki i mocno wierzę, że to co się jej przydarzyło było po coś.
Przeczytaj całość

Anonim: Poprawa relacji z synem

Nowennę podjęłam z powodu złych relacji z moim nastoletnie synem.A drugim dniu nasza komunikacja się poprawiła. Dzisiaj kończę nowennę wielbiąc Boga.Jutro zaczynam w intencji córki. Chwała Bogu i Synowi i Duchowi Świętemu teraz zawsze i na wieki wieków.AMEM.
Przeczytaj całość

Olga: wybaczylam swojemu zmarłemu ojcu !

Szczęść Boże! Chciałabym zachęcić wszystkich czytelników do odmawiania nowenny pompejanskiej. Zaczelam odmawiać nowennę 11 lipca prosząc o łaskę zdania prawa jazdy.

W części blagalnej otrzymałam pierwszą łaskę, a mianowicie wybaczylam swojemu zmarłemu ojcu i po 16 latach pojechałam do niego na cmentarz, gdzie wcześniej zapieralam się że nigdy nie wybacze mu dokonanych krzywd, a w dniu dzisiejszym otrzymałam to o co prosiłam zdalam egzamin za 8 razem na prawo jazdy. Nowennę kończę 2 września i wiem że nastepnego dnia rozpoczne następna. Ten dzisiejszy egzamin był niezwykły. Czułam dziwny spokój. Czulam opiekę Matki Bożej, św Judy Tadeusza, Jana Pawła II oraz Ducha Świętego.
Bóg Zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Olga: wybaczylam swojemu zmarłemu ojcu !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wybaczenie to ulga,wiem,bo sama wybaczyłam ojcu,który żyje,lecz nie mamy kontaktu.Szerokości i wielu podróży z Bogiem 🙂

Marek
Gość

Olgo pięknie. Widać działanie Matki Najświętszej.Wybaczenie to pierwszy ale najważniejszy krok, Twój ojciec jak jest w czyśćcu, jest już innym człowiekiem NA PEWNO cały czas się za Ciebie modli. Módl się za niego Twoja modlitwa może go uwolnić z czyśćca, a ciebie całkowicie uwolnić od przykrej przeszłości. Sam jestem w podobnej sytuacji, mój zmarły ojciec wiele krzywdy mi zrobił i do tego przeklinał, przekleństwo ojca ciągnęło się za mną latami… Wybaczenie i modlitwa zmieniły wszystko. Niech Ci Bóg Błogosławi

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Właśnie Panie Marku,przekleństwo…kiedy mówię znajomym,o tym,jak rzucone słowa przez rodzica odbiły się na moim życiu,to słyszę,że to zabobony i głupota…jednak to ciągnie się za człowiekiem latami,a złamanie jest trudne i wymaga wielu czynników.Cieszę się,że jest więcej osób,które to rozumieją i żyją już po „pogodzeniu”.z Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!