Ela: Otrzymałam pracę

To byla moja kolejna nowenna - modlilam sie o otrzymanie konkretnej pracy, o ktora aplikowalam. Zostalam wysluchana i od polowy czerwca jestem zatrudniona. Serdeczne podziekowania skladam Matce Najswietszej i zachecam do odmawiania tej pieknej modlitwy.
Read More

Krzysztof: Uwolnienie od alkoholizmu

Tym świadectwem chcę przede wszystkim podziękować Matce Bożej, ale także dodać wiary i nadziei wszystkim, którzy borykają się z ogromnymi problemami. Kieruję te słowa zwłaszcza do tych, którzy modlą się za osoby bliskie uzależnione od alkoholu, albo się za nich nie modlą, bo nie widzą sensu. Niech to świadectwo pomoże też tym, którzy sami mają problem z alkoholem. Nowennę Pompejańską odmówiłem pierwszy raz w intencji bliskiej mi osoby, uzależnionej od alkoholu. Jej problem narastał przez lata, od szkoły zawodowej, przez wojsko i całe dorosłe życie. W ostatnich latach nabrał na sile. Nie było już prawie trzeźwych dni. Osoba ta straciła wszystko: pracę, rodzinę, godność, a w najbliższym czasie groziło jej także stracenie wolności na wiele lat, bo zbuntowana rodzina założyła wiele spraw o utrudnianie życia, z wyraźna prośbą, by ojca i męża zamknąć w więzieniu na jak najdłużej. Trudno się im dziwić, bo życie z alkoholikiem nie jest łatwe. Mogli jednak znaleźć inny sposób rozwiązania problemu, bo sąd nigdy tego nie zrobi. Chcę napisać wszystkim, że odrzucenie takiej osoby i odizolowanie jej NIGDY jej nie zmieni, a tylko powiększy problem. Zmienić może tylko miłość.
Read More

Bernadetta: upłynęło kilka minut

Straciłam pracę dosłownie z godziny na godzinę. Bardzo cierpiałam z powodu tej straty i z powodu odrzucenia. Wspólnie z mężem zmówiliśmy nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy. Po zakończeniu tej nowenny westchnęłam w duchu, że nie otrzymałam pracy, bo nie miałam wiary. Upłynęło kilka minut od pojawienia się tej myśli...
Read More

Małgosia: zobaczycie cuda wokół siebie

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie stwierdziłam,że nie dam rady,zbyt trunda, zbyt wymagająca.Ale kiedy pojawiła się ważna intencja, bez wahania zaczęłam nowennę 17 lutego.Przeczytaj Małgosia: zobaczycie cuda wokół siebie
Read More

Zofia: Wyciszenie mojego bólu

Pozostaje w dalszej modlitwie
Read More

Olga: kupiłam różaniec na którym nie wiedziałam jak się modlić !

Witam 🙂 O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Mam 18 lat. Nawróciłam się w tym roku, zaczęłam poszukiwać Boga.

Miałam chłopaka i jakiś czas po moim nawróceniu odszedł ode mnie chociaż naprawdę czułam, że mnie kocha.. do końca nie wiem dlaczego tak się stało. Szczerze mówiąc załamałam się, chociaż w głębi serca ciągle miałam nadzieję i wiarę , że mnie kocha. Przez myśl przechodziło mi to, aby zacząć sie modlić nowenną pompejańską, jednak za każdym razem kiedy czytałam jak się ją odmawia kompletnie nic nie rozumiałam. Pojechałam z mamą do Gietrzwałdu (miejsce objawienia Matki Boskiej) i tam też kupiłam różaniec na którym też nie wiedziałam jak się modlić. Poszłam pod kapliczkę Najświętszej Maryi, włączyłam internet w telefonie bo musiałam zobaczyć co i jak się mówi i zaczęłam się modlić różańcem . Po powrocie do domu zdecydowałam , że zacznę odmawiać nowennę w intencji tego aby w sercu i umyśle D. na nowo napełniła się miłość do mnie. Na drugi dzień coś mi podpowiadało abym zaczęła odmawiać jeszcze jedną nowennę. W końcu wymyśliłam , jednak była to zła intencja tzn źle wyrażona co okazało się kilka dni temu. Nie udało mi sie jej dokończyć ale to dobrze. Teraz mam inną intencję -aby D. się nawrócił 🙂 Tak więc trwam przy tych dwóch nowennach.

Dostałam łaskę wskazania , że intencja w nowennie jest nieprawidłowa, łaskę modlenia się sercem, łaskę odkrycia , ze coś nie tak mówię gdy odmawiam modlitwę błagalną (nie przepisałam do zeszytu dwóch ważnych słów z tej modlitwy .. ponieważ wszystkie modlitwy przepisuję do zeszytu), dostałam łaskę zrozumienia jak odmawiać nowennę , dostałam odpowiedzi na wiele pytań, łaskę napisania własnej modlitwy, możliwość pójścia na spowiedź z której bardzo chcę skorzystać -5 sierpnia ponieważ wtedy są moje urodziny 🙂

Długo nie odmawiam moich nowenn ponieważ jestem przy części błagalnej a i tak otrzymałam dużo łask 🙂 dziękuję Najświętszej Matce Boskiej i Bogu , którzy nade mną czuwają.

A Was Kochani proszę o chociaż krótką modlitwę za mnie. Z góry serdecznie dziękuję 🙂 z Bogiem .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Bożenaanita Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
anita
Gość
anita

Pomodlę się za ciebie bo sama kiedyś potrzebowałam modlitwy i dobrzy ludzie się za mnie pomodlili.

Bożena
Gość
Bożena

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.