Agata – cofnięcie guza dzięki z nowennie

Witam serdecznie Wszystkich. Chciałabym dać świadectwo uzdrowienia.Od 8-9lat choruję na endometriozę i do tego parę lat temu wykryto u mnie guz i jeszcze rok temu miałam policzone dni, groziła mi resekcja jelit i bycie "warzywkiem" Nikt w Polsce nie był w stanie mi pomóc.Przypadkowo dowiedziałam się o Nowennie i spróbowałam...
Przeczytaj całość

Beata: uzdrowiona z bólu głowy

Odmawiam już 23 nowennę pompejańską, niektóre łaski już otrzymałam inne jeszcze nie, ale wierzę , że będę wysłuchana. Od 25 lat cierpiałam na silne bóle migrenowe ,faszerowałam się tylko tabletkami przeciwbólowymi , ale to nie wiele pomagało , głowa mało kiedy mnie nie bolała, postanowiłam odmówić w tej intencji nowennę...
Przeczytaj całość

Agnieszka: To znacznie więcej niż nowenna

Już od dawna zamierzałam podzielić się swoim doświadczeniem z podejmowaniem prób odmawiania Nowenny, jednakże trochę obawiałam się swojego świadectwa z uwagi na to, że będzie ono odmienne od pozostałych. Ale gdzieś w głębi duszy czuję, że mój ,,przypadek" nie jest odosobniony, a ta odmienność jest piękna, sami oceńcie.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda

Tata poprzez nadużywanie alkoholu stracił pamięć krótkotrwałą. Kiedy werdykt lekarzy okazał się ostateczny że pamięć nie wróci na portalu społecznościowym coraz częściej natrafiałem na artykuły o nowennie pompejańskiej i świadectwa osób które doświadczyły łaski Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Anna Maria: stał się cud, jestem w ciąży !

Modliłam się o cud poczęcia, ponieważ od dłuższego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko.Moja siostra również odmawiała Nowennę w mojej intencji. Modlitwa została wysłuchana,stał się cud, jestem w ciąży
Przeczytaj całość

Olga: kupiłam różaniec na którym nie wiedziałam jak się modlić !

Witam 🙂 O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Mam 18 lat. Nawróciłam się w tym roku, zaczęłam poszukiwać Boga.

Miałam chłopaka i jakiś czas po moim nawróceniu odszedł ode mnie chociaż naprawdę czułam, że mnie kocha.. do końca nie wiem dlaczego tak się stało. Szczerze mówiąc załamałam się, chociaż w głębi serca ciągle miałam nadzieję i wiarę , że mnie kocha. Przez myśl przechodziło mi to, aby zacząć sie modlić nowenną pompejańską, jednak za każdym razem kiedy czytałam jak się ją odmawia kompletnie nic nie rozumiałam. Pojechałam z mamą do Gietrzwałdu (miejsce objawienia Matki Boskiej) i tam też kupiłam różaniec na którym też nie wiedziałam jak się modlić. Poszłam pod kapliczkę Najświętszej Maryi, włączyłam internet w telefonie bo musiałam zobaczyć co i jak się mówi i zaczęłam się modlić różańcem . Po powrocie do domu zdecydowałam , że zacznę odmawiać nowennę w intencji tego aby w sercu i umyśle D. na nowo napełniła się miłość do mnie. Na drugi dzień coś mi podpowiadało abym zaczęła odmawiać jeszcze jedną nowennę. W końcu wymyśliłam , jednak była to zła intencja tzn źle wyrażona co okazało się kilka dni temu. Nie udało mi sie jej dokończyć ale to dobrze. Teraz mam inną intencję -aby D. się nawrócił 🙂 Tak więc trwam przy tych dwóch nowennach.

Dostałam łaskę wskazania , że intencja w nowennie jest nieprawidłowa, łaskę modlenia się sercem, łaskę odkrycia , ze coś nie tak mówię gdy odmawiam modlitwę błagalną (nie przepisałam do zeszytu dwóch ważnych słów z tej modlitwy .. ponieważ wszystkie modlitwy przepisuję do zeszytu), dostałam łaskę zrozumienia jak odmawiać nowennę , dostałam odpowiedzi na wiele pytań, łaskę napisania własnej modlitwy, możliwość pójścia na spowiedź z której bardzo chcę skorzystać -5 sierpnia ponieważ wtedy są moje urodziny 🙂

Długo nie odmawiam moich nowenn ponieważ jestem przy części błagalnej a i tak otrzymałam dużo łask 🙂 dziękuję Najświętszej Matce Boskiej i Bogu , którzy nade mną czuwają.

A Was Kochani proszę o chociaż krótką modlitwę za mnie. Z góry serdecznie dziękuję 🙂 z Bogiem .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Olga: kupiłam różaniec na którym nie wiedziałam jak się modlić !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anita
Gość

Pomodlę się za ciebie bo sama kiedyś potrzebowałam modlitwy i dobrzy ludzie się za mnie pomodlili.

Bożena
Gość
Bożena

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!