Olga: kupiłam różaniec na którym nie wiedziałam jak się modlić !

Witam 🙂 O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Mam 18 lat. Nawróciłam się w tym roku, zaczęłam poszukiwać Boga.

Miałam chłopaka i jakiś czas po moim nawróceniu odszedł ode mnie chociaż naprawdę czułam, że mnie kocha.. do końca nie wiem dlaczego tak się stało. Szczerze mówiąc załamałam się, chociaż w głębi serca ciągle miałam nadzieję i wiarę , że mnie kocha. Przez myśl przechodziło mi to, aby zacząć sie modlić nowenną pompejańską, jednak za każdym razem kiedy czytałam jak się ją odmawia kompletnie nic nie rozumiałam. Pojechałam z mamą do Gietrzwałdu (miejsce objawienia Matki Boskiej) i tam też kupiłam różaniec na którym też nie wiedziałam jak się modlić. Poszłam pod kapliczkę Najświętszej Maryi, włączyłam internet w telefonie bo musiałam zobaczyć co i jak się mówi i zaczęłam się modlić różańcem . Po powrocie do domu zdecydowałam , że zacznę odmawiać nowennę w intencji tego aby w sercu i umyśle D. na nowo napełniła się miłość do mnie. Na drugi dzień coś mi podpowiadało abym zaczęła odmawiać jeszcze jedną nowennę. W końcu wymyśliłam , jednak była to zła intencja tzn źle wyrażona co okazało się kilka dni temu. Nie udało mi sie jej dokończyć ale to dobrze. Teraz mam inną intencję -aby D. się nawrócił 🙂 Tak więc trwam przy tych dwóch nowennach.

Dostałam łaskę wskazania , że intencja w nowennie jest nieprawidłowa, łaskę modlenia się sercem, łaskę odkrycia , ze coś nie tak mówię gdy odmawiam modlitwę błagalną (nie przepisałam do zeszytu dwóch ważnych słów z tej modlitwy .. ponieważ wszystkie modlitwy przepisuję do zeszytu), dostałam łaskę zrozumienia jak odmawiać nowennę , dostałam odpowiedzi na wiele pytań, łaskę napisania własnej modlitwy, możliwość pójścia na spowiedź z której bardzo chcę skorzystać -5 sierpnia ponieważ wtedy są moje urodziny 🙂

Długo nie odmawiam moich nowenn ponieważ jestem przy części błagalnej a i tak otrzymałam dużo łask 🙂 dziękuję Najświętszej Matce Boskiej i Bogu , którzy nade mną czuwają.

A Was Kochani proszę o chociaż krótką modlitwę za mnie. Z góry serdecznie dziękuję 🙂 z Bogiem .

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Olga: kupiłam różaniec na którym nie wiedziałam jak się modlić !"

Powiadom o
avatar
anita
Gość

Pomodlę się za ciebie bo sama kiedyś potrzebowałam modlitwy i dobrzy ludzie się za mnie pomodlili.

Bożena
Gość
Bożena

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij