A: Pan Bóg pomagał mi rozplanować czas.

Szczęść Boże jestem w trakcie odmawiania 4 N.P.Druga nowenna została już wysluchana i zdałam wszystkie 6 egzaminów (5 w sesji letniej) na średnią 4.67.(Dodam jeszcze ,ze jestem po 2 roku pielegniarstwa).
Read More

Malgorzata: Uzdrowienie duszy i ciała

Chciałabym złożyć świadectwo z mojej dotychczasowej modlitwy-nowenny pompejanskiej, która odmówiłam trzykrotnie. Ponieważ uważałam się za osobę próżna, trwoniąca czas, leniwa, o sporym przywiązaniu do dóbr materialnych, wyglądu zewnetrznego swoją pierwsza nowennę poświęciłam w intencji uzdrowienia swojej duszy.
Read More

Kasia: moc nowenny i prośba o modlitwę

Wczoraj zakończyłam odmawiać moją pierwszą NP, w tym czasie otrzymałam wiele  łask od Boga za wstawiennictwem Kochanej Maryi. Chociaż liczyłam że zdarzy się cud, aczkolwiek cudem można uznać to że żyję, ponieważ ogrom zła który dotknał mnie i moich najbliższych  ze strony ludzi jest  nie do udźwignięcia bez Bożej Łaski...
Read More

Basia: Modlitwa o zmianę pracy

Pragnę podziękować Matce Boskiej za łaski otrzymane za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Otóż przez wiele lat chodziłam do pracy, z której nie byłam zadowolona i której nie lubiłam. Niemal każde wyjście do niej było poprzedzone wielkim stresem ( budzenie się w nocy, niepokój, itp).Ciągle myślałam co zrobić - zwolnić się czy...
Read More

Mirannoo: moja nowenna

Ukończyłem swoją pierwszą nowennę. Mimo , że jeszcze nie otrzymałem łaski , o którą sie modliłem pragnę podzielić się z Wami moimi doświadczeniami związanymi  z odmawianiem  Nowenny Pompejańskiej. Już na samym początku odmawiania nowenny pojawiły się trudności zły zaczął swoje kuszenie , pojawiły się natrętne myśli , zmęczenie , niechęć...
Read More

Natalia: Dziękuję Ci Moja Matko

Kochana Matko Najświętsza, bardzo dziękuję Ci za opiekę jakiej doświadczam od Ciebie przez całe życie i szczególną pomoc i łaski jakie mi okazałaś podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Odmówiłam ciągiem bez przerwy 10/11 nowenn w różnych intencjach, modliłam się m.in za moich małych synków, zdrowie i pracę męża, zdrowie siostry, pokój na świecie, za rodziców i zawsze czułam pomoc Matki Bożej. Ta nowenna jest wspaniałą modlitwą, bardzo wierzę w jej moc. Odmienia życie, sprawia, że stajemy się lepszymi ludźmi. Pomaga nam w sprawach nawet za które się nie modlimy. Ilość łask jakie otrzymałam jest nie do policzenia.
Dziękuję Ci Moja Mateńko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Natalia: Dziękuję Ci Moja Matko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena Szpura
Gość

Uznanie i szacunek dla Pani za ilość NP.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!