Beata: wzięliśmy ślub kościelny

Pragnę napisać, iż pokochałam nowennę pompejańską. Przeczytałam o niej po raz pierwszy chyba w listopadzie 2012 r. w komentarzach pod jakimś plotkarskim artykułem. Gdy weszłam na stronę jej poświęconą i zaczęłam czytać niezwykłe świadectwa, jakie dokonują się za jej przyczyną, poczułam niepohamowaną chęć rozpoczęcia tego trudu, bo próśb było wiele.Przeczytaj Beata: wzięliśmy ślub kościelny
Przeczytaj całość

Aneta: Wiara czyni cuda…

Wierze że Matka Boża czuwa nad nami wszystkimi i Kocha nas z całego serca. Ta modlitwa jest piękna i czyni cuda teraz tez się modlę do Najświętszej Matki Bożej z Pompejow aby wysłuchała mojej modlitwy i wierze mocno ze i teraz mi pomoze. Zachęcam wszystkich do tej modlitwy bo wiara, nadzieja i miłość czyni cuda a Najświetsza Matka Boża to wszystko nam daje trzeba tylko uwieżyc i wyciągną ręke do Matki Bożej a napewno nikt nie zostanie opuszczony. Kocham Cie Matko Boża Pompejańska i dziękuję Ci za wszystkie dary przez Ciebie otrzymane.,, Gdy by wszyscy uwieżyli jaka jesteś dobra jaką masz litość nad cierpiącymi wszystkie stworzenia uciekały by sie do Ciebie'' Amen.
Przeczytaj całość

MONIKA: Nowenna Pompejańska

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji o dobrego męża. Nie spodziewałam się że przez 54 dni uda mi się odmówić 4 części różańca, było cieżko ale się udalo.
Przeczytaj całość

Grzegorz: łaski nowenny

Było początkowo <trudno>, ale nie  jest to jakaś nadzwyczajna <trudność>. Razem z Żoną , modliliśmy się o "dzieci"(dorosłe). Tylko dziękować za wysłuchanie. Oczywiście Opatrzność ma <swoje Plany">. Warto kontynuować. Grzegorz <wiek 50 +)
Przeczytaj całość

Barbara: Matka Boża daje mi siłę

Nowennę Pompejańską odmawiam piąty rok .Jest to cudowna modlitwa ,która daje mi pokój serca , zabiera lęki i niepokoje, rozwiązuje wiele trudnych spraw .Czasami przychodzą chwile zwątpienia , zły atakuje , ale ja dalej trwam na modlitwie.
Przeczytaj całość

Natalia: Dziękuję Ci Moja Matko

Kochana Matko Najświętsza, bardzo dziękuję Ci za opiekę jakiej doświadczam od Ciebie przez całe życie i szczególną pomoc i łaski jakie mi okazałaś podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Odmówiłam ciągiem bez przerwy 10/11 nowenn w różnych intencjach, modliłam się m.in za moich małych synków, zdrowie i pracę męża, zdrowie siostry, pokój na świecie, za rodziców i zawsze czułam pomoc Matki Bożej. Ta nowenna jest wspaniałą modlitwą, bardzo wierzę w jej moc. Odmienia życie, sprawia, że stajemy się lepszymi ludźmi. Pomaga nam w sprawach nawet za które się nie modlimy. Ilość łask jakie otrzymałam jest nie do policzenia.
Dziękuję Ci Moja Mateńko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Natalia: Dziękuję Ci Moja Matko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena Szpura
Gość

Uznanie i szacunek dla Pani za ilość NP.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!