Monika: Mój proces nawrócenia

Nowennę odmawiałam trzy razy każdą w innej intencji pamiętam jak zaczęłam trzecia odmawiać to tak mnie w tym czasie mdliło myślałam że mam coś z żołądkiem czułam się okropnie potem zdałam sobie sprawę ze to zły działał.

Wcześniejsze nowenny tez się zle czułam,cały czas nachodziły mi myśli że mi to nic nie da ale modliłam się nie poddawałam.Dzięki modlitwie poprawiły się stosunki moje z mężem do dzieci też mam więcej cierpliwości.Wszystko ofiaruje Jezusowi i Matce Bożej. Już się tak nie zamartwiam jak wcześniej jestem o wiele spokojniejsza.Moje prośby sie pomału spełniaja i wierze mocno że sie spełnią.Tylko trzeba czasu i cierpliwości.Teraz zrozumiałam że nie od razu wszystko dostane o co poproszę.Czytam teraz Pismo Święte,staram jak najczęściej przyjmować Pana Jezusa.Słucham radia FARRA ,jeżdżę a msze uzdrawiające.Modle się codziennie i rozmawiam z Bogiem dziękuje mu za wszystko nawet za najmniejsze rzeczy.Już nie narzekam jak kiedyś doceniam wszystko co mam dziękuję Bogu że się w porę opamiętałam.

Katarzyna: Każdego zachęcam odmawiajcie różaniec !!!

Szczęść Boże.Nowennę Pompejańską odmawiam od 2012 roku. z przerwami kilkudniowymi, a często były to po dwie trzy Nowenny naraz. W skrócie postaram się opowiedzieć o wszystkich łaskach. O cudzie poczęcia już tutaj pisałam,urodziłam zdrowego synka.Po tej Nowennie kolejną odmówiłam dziękując Mateczce za tak wielką i piękną łaskę jaką nam wyprosiła...
Przeczytaj

Beata: „Tylko się powierz i zaufaj…”

Matka Boża od pierwszych dni mojego życia jest ze mną. To jej zawdzięczam cudowną opiekę i wypraszanie zdrowia i potrzebnych łask u swojego Syna, kiedy to przyszłam na świat przedwcześnie, z niską wagą urodzeniową i nie dobrymi rokowaniami na przyszłość.
Przeczytaj

Monika: Matka Boska uzdrowiła moją mame.

Tym razem okazało się, że wszystko jest w porządku,
Przeczytaj

Rodzice: Bezpieczny powrót syna

To jest moja 8 nowenna pompejanska.Razem z mężem zmawialismy nowenne w intencji syna o nawrócenie i powrót do domu.Chciałam z mężem podziękować za bezpieczny powrót syna do domu nnaszej Ukochanej Matce.To Ona jest światełkiem która prowadzi naszego syna do Jezusa.Ufamy,że pokaże jemu bezpieczną drogę a Pan Jezus przytuli go do serca i będzie Go prowadził zawsze.Tak jak w piosence chwalimy Pana dziś za jego łaskę i za moc.Matko Boża działaj dalej i pomagaj.Ufamy i wierzymy ,że wyprowadzisz ze wszystkich trudności dobro
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Alleluja Pięknie tak dalej, tak trzymaj. Powodzenia i Błogosławieństwa Bożego