Mateusz: Łaska wyzdrowienia z bólów lędźwiowych

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem licealistą i moją pasją jest bieganie. Piszę świadectwo rok po udzielonej łasce, ponieważ odmawiam drugą nowennę i stwierdziłem że muszę opowiedzieć o łaskach danych mi rok temu przez Najświętszą Maryję Pannę.

Chciałbym złożyć świadectwo związane z wyzdrowieniem z bólu pleców. Bóle te bardzo mi dokuczały i uniemożliwiały bieganie. Jednak nic z tym nie robiłem a musiałem się zdecydować się na wybranie przyszłej szkoły a miała być to szkoła sportowa. Przed wybraniem tej szkoły nie wiedziałem jednak czy bóle pleców ustaną czy jednak będą dalej mi dokuczać. Gdy usłyszałem o nowennie postanowiłem tak: Wybiorę szkołę sportową a następnie przez całe wakacje będę odmawiać nowennę i we wrześniu wyzdrowieje. Zaufałem, a na łaskę wyzdrowienia nie czekałem długo bo 2 tygodnie. Stało się też tak że trafiłem na dobrego fizjoterapeutę, myślę że byłem kierowany przez Ducha Świętego ponadto przełamałem się w tej kwestii do lekarzy, których się boję podświadomie. Warto jest ryzykować i zaufać Jezusowi. Te trzy słowa JEZU UFAM TOBIE muszą być nie tylko wypowiadane ale również naprawdę trzeba Mu zaufać.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
BarbaraMarek (adm.)Katarzynamarta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
marta
Gość
marta

Ja odmawiałam nowenne pompejańską w intencji o dar potomstwa dostalam dar blizniakow…….

Marek (adm.)
Admin
Zaangażowany
Marek (adm.)

prosimy o świadectwo 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Pięknie!Gratuluję Tobie odwagi i zaufania!Rzeczywiście, słowa z czynami muszą współgrać:) wielu łask.i błogosławieństwa na każdy dzień Młody Człowieku☺

Barbara
Gość
Barbara

Szczesc Boże. Panie Mateuszu. Tylko pogratulować silnego postanowienia, wiary i zaufania.Zatocze tutaj Psalm 139, I4, Pan mówi. Jestem Twoim żywym Bogiem Mam w sobie wiecej życia niż najbardziej żywotna osoba, jaka znasz.Ludzkie ciało jest niezwykłym dziełem,ale podlega działaniu grawitacji i nieuniknionemu procesowi starzenia. Nawet najwspanialszy sportowiec nie zdoła zachować formy przez kilkadzieiąt lat. Trwała obfitosc życia znajdziesz tylko we mnie.NIE MARTW SIĘ słabościa swojego ciała. Postrzegaj ja jako szczeline,przez która mogę napełniać Cie MOJĄ siłą. Choc procest starzenia postepuje, Ty w miare upływu latstajesz sie coraz silniejszy wewnętrznie. Ludzie, którzy żyja blisko Mnie,maja w sobie żywotnosc,która sprawia, że wydaja sie… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…