Barbara: mój zięć wpadł w ciąg narkotyczny

Matka Boża zawsze wysłuchuje . ODWAGI :)
Read More

EWA: Otrzymane łaski (praca)

Matka Boża wysłuchała mojej prośby o utrzymanie pracy.Odmówiłam dwie nowenny,długo wzbraniałam się przed rozpoczęciem ale tak zwyczajnie mówiąc " nowenna chodziła za mną ". Chwilami byłam zdziwiona, że jestem w stanie tyle czasu przemodlić.
Read More

Kasia: Już pierwszego dnia

Natknęłam się na Nowennę Pompejańską przypadkiem, gdy szukałam duchowej pomocy w bardzo trudnej dla mnie sprawie. Moja prośba została cudownie wysłuchana już podczas pierwszego dnia odmawiania Nowenny. Nie przerwałam odmawiania choć czasem bywało bardzo ciężko. Dziękuje Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo.
Read More

Jakub: Nowa dobra praca

Druga nowenne odmawialem za dostanie nowej dobrej pracy w połowie części dziękczynnej w jednym dniu rozstałem się z pracą zła a na drugi dzień podczas modlitwy prosiłem żeby Maryja i Pan Jezus mnie tak nie zostawili i dali jakiś znak.
Read More

Maria: Dziękuję Królowej Różańca Świętego za znalezienie pracy

Odmawiałam Nowennę Pompejańską z wielką wiarą i nadzieją w to,że znajdę w końcu pracę. I udało się:) Matka Przenajświętsza Maryja wysłuchała mojej prośby. Dostałam pracę z czego bardzo się cieszę. Módlcie się z wiarą do Matki Bożej a na pewno wysłucha Wasze prośby. Jestem tego najlepszym przykładem. Bardzo długo szukałam...
Read More

Mateusz: Łaska wyzdrowienia z bólów lędźwiowych

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem licealistą i moją pasją jest bieganie. Piszę świadectwo rok po udzielonej łasce, ponieważ odmawiam drugą nowennę i stwierdziłem że muszę opowiedzieć o łaskach danych mi rok temu przez Najświętszą Maryję Pannę.

Chciałbym złożyć świadectwo związane z wyzdrowieniem z bólu pleców. Bóle te bardzo mi dokuczały i uniemożliwiały bieganie. Jednak nic z tym nie robiłem a musiałem się zdecydować się na wybranie przyszłej szkoły a miała być to szkoła sportowa. Przed wybraniem tej szkoły nie wiedziałem jednak czy bóle pleców ustaną czy jednak będą dalej mi dokuczać. Gdy usłyszałem o nowennie postanowiłem tak: Wybiorę szkołę sportową a następnie przez całe wakacje będę odmawiać nowennę i we wrześniu wyzdrowieje. Zaufałem, a na łaskę wyzdrowienia nie czekałem długo bo 2 tygodnie. Stało się też tak że trafiłem na dobrego fizjoterapeutę, myślę że byłem kierowany przez Ducha Świętego ponadto przełamałem się w tej kwestii do lekarzy, których się boję podświadomie. Warto jest ryzykować i zaufać Jezusowi. Te trzy słowa JEZU UFAM TOBIE muszą być nie tylko wypowiadane ale również naprawdę trzeba Mu zaufać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BarbaraMarek (adm.)Katarzynamarta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
marta
Gość
marta

Ja odmawiałam nowenne pompejańską w intencji o dar potomstwa dostalam dar blizniakow…….

Marek (adm.)
Admin

prosimy o świadectwo 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Pięknie!Gratuluję Tobie odwagi i zaufania!Rzeczywiście, słowa z czynami muszą współgrać:) wielu łask.i błogosławieństwa na każdy dzień Młody Człowieku☺

Barbara
Gość
Barbara

Szczesc Boże. Panie Mateuszu. Tylko pogratulować silnego postanowienia, wiary i zaufania.Zatocze tutaj Psalm 139, I4, Pan mówi. Jestem Twoim żywym Bogiem Mam w sobie wiecej życia niż najbardziej żywotna osoba, jaka znasz.Ludzkie ciało jest niezwykłym dziełem,ale podlega działaniu grawitacji i nieuniknionemu procesowi starzenia. Nawet najwspanialszy sportowiec nie zdoła zachować formy przez kilkadzieiąt lat. Trwała obfitosc życia znajdziesz tylko we mnie.NIE MARTW SIĘ słabościa swojego ciała. Postrzegaj ja jako szczeline,przez która mogę napełniać Cie MOJĄ siłą. Choc procest starzenia postepuje, Ty w miare upływu latstajesz sie coraz silniejszy wewnętrznie. Ludzie, którzy żyja blisko Mnie,maja w sobie żywotnosc,która sprawia, że wydaja sie… Czytaj więcej »