Marcin: Uratowane małżeństwo

Matka Boża urotowała małżeństwo mojego brata. Kiedy bratowa powiedziała mi o kryzysie w ich małzeństwie, obiecałem jej modlitwę. Tego samego dnia zacząłem odmawiać nowennę. Matka Boża bardzo szybko wysłuchała moja modlitwę już po 4 dniach bratowa zadzwoniła do mnie i dziękowała mi za modlitwę.Przeczytaj Marcin: Uratowane małżeństwo
Przeczytaj całość

D;): nowenny pompejańskie

Modliłam się o pracę dla moich rodziców i wyleczenie z choroby dla mnie. Mama nadal bez pracy, ale tata obecnie pracuje. Mam nadzieję, że i mamie uda się wkrótce coś znaleźć a ja wyzdrowieję. Jestem pełna nadziei i dziękuję za to co już mam.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Właśnie różańca brakowało w moim życiu…

Podczas wakacji, na spotkaniu z koleżankami, dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. Było to w chyba w sierpniu. Jedna z dziewczyn opowiadała o cudownej mocy tej modlitwy, o tym, że prosiła o zdrowie dla swojej mamy i jej intencja została wysłuchana. Pomyślałam sobie, że wielką łaską dla mnie jest to, że dowiedziałam się o istnieniu tej nowenny.
Przeczytaj całość

Magdalena: Pierwsze świadectwo

Niedawno skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską w intencji mojego uzdrowienia, gdyż dokuczał mi ból w okolicach wątroby. Wcześniej miałam złe wyniki prób wątrobowych, a badanie USG wykazało stłuszczenie wątroby od leków, które przyjmuję na inne choroby. Przeczytaj Magdalena: Pierwsze świadectwo
Przeczytaj całość

Mateusz: Łaska wyzdrowienia z bólów lędźwiowych

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem licealistą i moją pasją jest bieganie. Piszę świadectwo rok po udzielonej łasce, ponieważ odmawiam drugą nowennę i stwierdziłem że muszę opowiedzieć o łaskach danych mi rok temu przez Najświętszą Maryję Pannę.

Chciałbym złożyć świadectwo związane z wyzdrowieniem z bólu pleców. Bóle te bardzo mi dokuczały i uniemożliwiały bieganie. Jednak nic z tym nie robiłem a musiałem się zdecydować się na wybranie przyszłej szkoły a miała być to szkoła sportowa. Przed wybraniem tej szkoły nie wiedziałem jednak czy bóle pleców ustaną czy jednak będą dalej mi dokuczać. Gdy usłyszałem o nowennie postanowiłem tak: Wybiorę szkołę sportową a następnie przez całe wakacje będę odmawiać nowennę i we wrześniu wyzdrowieje. Zaufałem, a na łaskę wyzdrowienia nie czekałem długo bo 2 tygodnie. Stało się też tak że trafiłem na dobrego fizjoterapeutę, myślę że byłem kierowany przez Ducha Świętego ponadto przełamałem się w tej kwestii do lekarzy, których się boję podświadomie. Warto jest ryzykować i zaufać Jezusowi. Te trzy słowa JEZU UFAM TOBIE muszą być nie tylko wypowiadane ale również naprawdę trzeba Mu zaufać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Mateusz: Łaska wyzdrowienia z bólów lędźwiowych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
marta
Gość

Ja odmawiałam nowenne pompejańską w intencji o dar potomstwa dostalam dar blizniakow…….

Marek (adm.)
Admin

prosimy o świadectwo 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Pięknie!Gratuluję Tobie odwagi i zaufania!Rzeczywiście, słowa z czynami muszą współgrać:) wielu łask.i błogosławieństwa na każdy dzień Młody Człowieku☺

Barbara
Gość
Barbara
Szczesc Boże. Panie Mateuszu. Tylko pogratulować silnego postanowienia, wiary i zaufania.Zatocze tutaj Psalm 139, I4, Pan mówi. Jestem Twoim żywym Bogiem Mam w sobie wiecej życia niż najbardziej żywotna osoba, jaka znasz.Ludzkie ciało jest niezwykłym dziełem,ale podlega działaniu grawitacji i nieuniknionemu procesowi starzenia. Nawet najwspanialszy sportowiec nie zdoła zachować formy przez kilkadzieiąt lat. Trwała obfitosc życia znajdziesz tylko we mnie.NIE MARTW SIĘ słabościa swojego ciała. Postrzegaj ja jako szczeline,przez która mogę napełniać Cie MOJĄ siłą. Choc procest starzenia postepuje, Ty w miare upływu latstajesz sie coraz silniejszy wewnętrznie. Ludzie, którzy żyja blisko Mnie,maja w sobie żywotnosc,która sprawia, że wydaja sie… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!