Agnieszka: Wielki dar – praca blisko domu

Zachęcam wszystkich z całego serca do odmawiania tej cudownej modlitwy. Módlmy się za wszystko i za wszystkich. Jeśli będzie to z wolą Bożą modlitwa na pewno będzie wysłuchana. Módlmy się na różańcu i zachęcajmy innych do tej cudownej modlitwy!
Read More

Barbara: Zostałam babcią

Odmawiałam nowennę pompejańską 3 razy. Za pierwszym razem modliłam się o nawrócenie moich dzieci.Wiedziałam,że to tak nagle nie będzie widoczne.Ale miło byłam zaskoczona ,gdy niespodziewanie spełniły się moje inne marzenia. Wiedziałam,że to dzięki tej nowennie otrzymałam tę łaskę.
Read More

Szymon: Odmawiam 7 i 8 nowennę

juz odmowilem 6 i z kazdej otrzymalem ogromne laski. zaczalem 7 miesiac temu a tydzien temu sie dowiedzialem ze Tato ma zlosliwego raka jelita wiec od razu kleknalem do 8. Ta modlitwe powinien kazdy znac bo czyni ogromne cuda.
Read More

Oczekujaca: Wciąż czekam

Dzisiaj ostatni dzień mojej nowenny. Główna intencja nie została jeszcze wysłuchana jednak wierzę, że muszę jeszcze poczekać aby otrzymać ta dana łaskę, bo sytuacja jest beznadziejna.
Read More

Faustyna: Zawsze zauważyłam efekt działania Matki Najświętszej!

To już moja kolejna NP. Modliłam się już w różnych intencjach, w tym za dusze czyścowe. Zawsze zauważyłam efekt działania Matki Najświętszej. Pisałam o ty świadectwa.
Read More

Marzena: Ofiarowanie małżeństwa w modlitwie

Jestem w trakcie odmawiania mojej piątej nowenny pompejańskiej, którą rozpoczęłam 1 listopada w intencji zbawienia dusz czyśćcowych. Wcześniejsza nowenna była z prośbą o otrzymanie potrzebnych łask dla mnie i mojej rodziny. Myślę, że te łaski cały czas spływają… Owoce obecnej nowenny już są widoczne. Pewnego dnia, przez pomyłkę, otrzymałam SMS od byłej kochanki mojego męża, która – nie wiedząc, że pisze ze mną – wyjawiła tam, że była z nim przez 6 lat. To był dla mnie szok. Znowu wróciły bolesne wspomnienia i lęk o nasze małżeństwo. Ofiarowałam moje cierpienie Panu Jezusowi, mówiąc: „Ty się tym zajmij, bo ja już nie mam siły”. Następnego dnia uczestniczyłam we Mszy Św. o uzdrowienie i uwolnienie i tam, w słowach poznania usłyszałam: „Pan Jezus przychodzi dzisiaj do małżeństwa w kryzysie i ratuje je”… I na nowo, kolejny już raz wstąpiła we mnie nadzieja. Poczułam się silna, wiem, że nie poddam się w walce o mojego męża, bo chociaż on zerwał romans w lutym zeszłego roku, to ona ciągle ma nadzieję na ciąg dalszy, będąc równocześnie w wieloletnim związku małżeńskim… Doświadczenia ostatnich lat sprawiły, że moja letnia wiara pogłębiła się. Nowenny pompejańskie leczą moją obolałą duszę i chronią przed depresją. Dają nadzieję i siły, o które sama bym siebie nie tak dawno nie podejrzewała. Mam chwile zwątpienia i gorsze dni, zdarzają się czarne myśli, ale zaraz je odganiam modlitwami i westchnieniem: „Jezu, tylko Tobie ufam”. To bardzo pomaga na co dzień nieść krzyż zdrady i jej konsekwencji, bo chociaż przebaczyłam obojgu, to uczucia i myśli wymykają się czasem spod kontroli. Modlę się za wszystkie małżeństwa i proszę o modlitwy w intencji swojego. Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Elżbieta TMajkaufająca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ufająca
Gość
ufająca

Pomodlę się w intencji Waszego małżeństwa.Na pewno wszystko się dobrze poukłada:)

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Modlę się też za małżeństwa bo sama jestem w takiej sytuacji mąż jest z kochanką na razie przegrywamy ale ufam że dobro i miłość zwycięży. Niech wam Pan Bóg błogosławi

Majka
Gość
Majka

Modlę się za Was. Byłam w podobnej sytuacji i uratowała mnie Nowenna Pompejańska. Dzieki niej mogę funkcjonować. To ona mnie uratowała. Nie mogłam sobie poradzić. Byłam na uwielbieniu i uzdrowieniu. Dzięki Królowej Różańca Świetego i Jezusowi dziś mam radość z zycia. Niech Wam Pan Bóg błogosławi.

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Bóg Ci zapłać za modlitwę . . .staram się nie poddawać ale zły szaleje dlatego całym sercem dziękuję niech Ci Pan Bóg wynagrodzi