Agnieszka: List – Trzeba pamiętać, że Pan Bóg dał nam wolą wolę i nam jej nie odbierze

Modlitwę Nowenną Pompejańską rozpoczęłam zatroskana o nastoletnią córkę. Oczywiście z pewnymi obawami, czy gdzieś po drodze ze względu na mój „słomiany zapał” nie zrezygnuję. Miałam też problem z właściwym sformułowaniem intencji, do dziś czasami się nad tym zastanawiam. Jednak w kolejnych dniach podczas modlitwy coraz bardziej zdawałam sobie sprawę, że to nie jest takie istotne – przecież Matka Boża, tak dobrze zna każdego z nas, zna nasze troski i problemy i z pewnością lepiej wie, czego potrzebujemy, niż my sami.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Matka Boza pociesza w chwilach zwątpienia

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus Pragne sie podzielic swiadectwem odmowiłam juz kilka nowenn i nie wszystkie zostały wysłuchane widocznie Matka Boza ma inne plany.
Przeczytaj całość

Ewa: Wymodliłam męża

Moje świadectwo dotyczy wymodlenia męża. Bardzo długo byłam sama. Chodziłam sobie po tym świecie z pragnieniem założenia rodziny - szczęśliwej rodziny, ale nikt ciekawy nie pojawiał się na horyzoncie. Modląc się nowenną pompejańską prosiłam o pełnienie Woli Bożej w moim życiu. Jeśli nie mam mieć męża to prosiłam o akceptację...
Przeczytaj całość

Mirek: uzdrowienie duszy i ciała u mojego taty

Teraz odmawiam 3NP. Główna intencja jeszcze mi się nie spełniła,ale wiem wszystko w rękach Króla Królów i naszej ukochanej Matki Najświętszej Amen
Przeczytaj całość

A: Wiem że się uda!

Na nowennę natknęłam się w internecie ok 4 lata temu czytając świadectwa odmawiających. czytałam je trochę z ciekawości i trochę z niedowierzaniem. Nigdy nie myślałam ze sięgnę po różaniec i zacznę ja odmawiać ; bo jak ja znajdę tyle wolnego czasu w ciągu dnia , myślałam ..niemożliwe a jednak ..
Przeczytaj całość

Marta: Uzdrowienie dziecka z silnej alergii

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się parę lat temu od swojej koleżanki. Myślałam o tej modlitwie dużo, ponieważ sama ciągle pogłębiam swoją wiarę. Zaczęłam modlić się w intencji mojego chrześniaka, u którego alergia powoduje zapalenie płuc.

Trudno nam było patrzeć, jak dziecko cierpi, jak w krytycznych sytuacjach z powodu kaszlu zwraca pokarm, a w konsekwencji chudnie. Pobyty w szpitalu kończyły się powrotem do zdrowia tylko na chwilę. Modliłam się i otrzymałam łaskę – malutki jest zdrowy i przez całą nowennę był zdrowy. Robione teraz testy alergiczne nie wykazały żadnej alergii. Chciałabym powiedzieć, że prostuje się również moje życie – z problemu, który trwał 11 lat, dziś pozostała tylko końcówka. Szczęście i podziękowania dla Matki Bożej nie znikną z moich ust. Rzuciłam palenie papierosów, pogłębiam wiarę i więcej dziękuję, jestem wewnętrznie spokojna. Ta cudowna moc jest nie do opisania.

Teraz jestem w trakcie mojej drugiej nowenny za córkę, modlitwa przychodzi mi z większym trudem i nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Gdy biorę różaniec, czuję się, jakby ktoś mnie usypiał i gubię koraliki, po czy zmawiam dodatkowo różaniec, uzupełniając te zgubione. To Zły atakuje i przeszkadza. Czytając komentarze, dowiedziałam się, że pomaga wtedy zapalona świeca i modlitwa przed nowenną do Ducha Świętego o wytrwałość. Pomaga. Piekło aż trzęsie się ze złości, ponieważ w tym samym czasie moja mama modli sie nowenną pompejańską w mojej intencji, więc mam podwójną ochronę i wsparcie. Mnie jest w życiu bardzo pod górę, ale dziś wracam na właściwe tory. Obecność Matki Bożej jest nie do opisania, tego trzeba po prostu doświadczyć. Ona nigdy nikogo nie zostawi. Jeśli płaczę, czuję, jak jest blisko mnie. Pomaga i wysłuchuje. W mojej wędrówce przez życie odnalazłam Matkę Bożą. Bogu niech będą dzięki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marta: Uzdrowienie dziecka z silnej alergii"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo, Chwała Panu!

Aga
Gość

Piekne świadectwo! Chwała Panu i Matce Najświętszej! Niech Bóg Ci Blogoslawi!

Kasia S
Gość
Kasia S

Dziękuje Siostro za piekne swiadectwo, Ja równiez czuje wewnetrzny spokój odkąd odmawiam nowenne w intencji chorej córeczki….Dziekuje:) Nasza ukochana Maryja…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!