Faustyna: Zawsze zauważyłam efekt działania Matki Najświętszej!

To już moja kolejna NP. Modliłam się już w różnych intencjach, w tym za dusze czyścowe. Zawsze zauważyłam efekt działania Matki Najświętszej. Pisałam o ty świadectwa.
Przeczytaj

Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i wytrwałości

O Nowennie Pompejańskiej powiedziała mi moja koleżanka. Miałam dużo problemów, byłam bardzo chora, ciągle zmęczona i zabiegana. Kiedy rozpoczęłam nowennę niestety nie wytrwałam na modlitwie, ciągle było coś co mi przeszkadzało w modlitwie. Pomyślałam, że to bardzo trudne tak długo odmawiać cały różaniec codziennie!Przeczytaj Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i...
Przeczytaj

Magda: Egzaminy na studiach – wszystko jest możliwe…

Mój chłopak po pierwszym roku studiów był w trudnej sytuacji, 5 egzaminów, a do dyspozycji już niemal tylko ostatnie terminy. Zależało Mu na tych studiach, chciał je kontynuować, więc rozpoczęłam nowennę pompejańską w tej intencji- żeby zdał te wszystkie egzaminy i został na tych studiach.Przeczytaj Magda: Egzaminy na studiach –...
Przeczytaj

Sława: Kłopoty finansowe jak i z pracą

Nasze ścieżki zaczynają sie prostować dzięki Matce Bożej za co jesteśmy wdzięczni za Jej wstawiennictwo u Syna.Druga nowenna dotyczyła mojej pracy,w zakładzie gdzie pracuje zaczęli zwalniać nagle na potęge mase ludzi,dzięki Nowennie pracuje dalej. Niech Będzie Pochwalona Przenajświętsza Matka Boska.A teraz modle sie za swoją córke,jestem już przy drugiej części i zaczynam widzieć poprawe .
Przeczytaj

Agnieszka: duchowa walka

Odmawiam teraz moją 9 lub 10 Nowennę. Kiedyś opowiedziałam mojej 6-letniej córce, że modliłam się o świętość naszego małżeństwa. Ona zapytała: "A o świętość swoich dzieci się nie pomodlisz"?
Przeczytaj

Marta: Uzdrowienie dziecka z silnej alergii

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się parę lat temu od swojej koleżanki. Myślałam o tej modlitwie dużo, ponieważ sama ciągle pogłębiam swoją wiarę. Zaczęłam modlić się w intencji mojego chrześniaka, u którego alergia powoduje zapalenie płuc.

Trudno nam było patrzeć, jak dziecko cierpi, jak w krytycznych sytuacjach z powodu kaszlu zwraca pokarm, a w konsekwencji chudnie. Pobyty w szpitalu kończyły się powrotem do zdrowia tylko na chwilę. Modliłam się i otrzymałam łaskę – malutki jest zdrowy i przez całą nowennę był zdrowy. Robione teraz testy alergiczne nie wykazały żadnej alergii. Chciałabym powiedzieć, że prostuje się również moje życie – z problemu, który trwał 11 lat, dziś pozostała tylko końcówka. Szczęście i podziękowania dla Matki Bożej nie znikną z moich ust. Rzuciłam palenie papierosów, pogłębiam wiarę i więcej dziękuję, jestem wewnętrznie spokojna. Ta cudowna moc jest nie do opisania.

Teraz jestem w trakcie mojej drugiej nowenny za córkę, modlitwa przychodzi mi z większym trudem i nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Gdy biorę różaniec, czuję się, jakby ktoś mnie usypiał i gubię koraliki, po czy zmawiam dodatkowo różaniec, uzupełniając te zgubione. To Zły atakuje i przeszkadza. Czytając komentarze, dowiedziałam się, że pomaga wtedy zapalona świeca i modlitwa przed nowenną do Ducha Świętego o wytrwałość. Pomaga. Piekło aż trzęsie się ze złości, ponieważ w tym samym czasie moja mama modli sie nowenną pompejańską w mojej intencji, więc mam podwójną ochronę i wsparcie. Mnie jest w życiu bardzo pod górę, ale dziś wracam na właściwe tory. Obecność Matki Bożej jest nie do opisania, tego trzeba po prostu doświadczyć. Ona nigdy nikogo nie zostawi. Jeśli płaczę, czuję, jak jest blisko mnie. Pomaga i wysłuchuje. W mojej wędrówce przez życie odnalazłam Matkę Bożą. Bogu niech będą dzięki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kasia SAgaEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Piękne świadectwo, Chwała Panu!

Aga
Gość

Piekne świadectwo! Chwała Panu i Matce Najświętszej! Niech Bóg Ci Blogoslawi!

Kasia S
Gość
Kasia S

Dziękuje Siostro za piekne swiadectwo, Ja równiez czuje wewnetrzny spokój odkąd odmawiam nowenne w intencji chorej córeczki….Dziekuje:) Nasza ukochana Maryja…