K: A wystarczyło tak niewiele

Długo myślałam o tym czy kiedyś uda mi się napisać takie świadectwo.Staraliśmy się z mężem o dziecko od około 3 lat. Na początku standardowo wizyty u lekarza kończyły się tekstem w stylu proszę się nie martwić po roku nieudanych prób można zacząć się zastanawiać. I tak minął rok, później dwa potem kolejne miesiące i nic się nie zmieniało. O Nowennie Pompejańskiej słyszałam już dawno ale nie mogłam się zebrać żeby zacząć ją odmawiać, myślałam że nie dam rady,że trzeba mieć dużo czasu itd. I tak trwaliśmy dalej w tym beznadziejnym stanie.
Read More

Monika: uzdrowienie z choroby

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę podziękować Matce Bożej i Jezusowi za otrzymane łaski.
Read More

Sandra: Pierwsza nowenna – różaniec zmienia życie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki, z którą często rozmawiamy o Bogu , Piśmie Świętym. Tego dnia byłam w słabym nastroju i w rozmowie napomknęła o Nowennie - aż mi się wypieki na policzkach pojawiły, wieczorem poczytałam o tym i postanowiłam zacząć następnego dnia. Byłam pełna obaw - kiedy ja na to znajdę czas? Ciężkie studia, mnóstwo nauki... W nocy miałam straszny sen - gdy się obudziłam wiedziałam , że to zły chce mnie odwieźć od pomysłu. I zaczęłam odmawiać różaniec.
Read More

Aga: silna wiara i pokora

estem wdzięczna Mateńce i myślę że ta modlitwa zostanie już zemną. Zachęciłam do modlitwy 2 braci, 2 bratowe, mamę i oni też widzą działania Matki Boskiej w swoim życiu.
Read More

Agnieszka: Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Kochani nie bójcie się tej modlitwy tak jak ja , szkoda czasu.Dowiedziałam się o Nowennie Pompejskiej w ubiegłym roku, ale bałam się jej , że jest zbyt długa i trudna."Dojrzewałam" wiele miesięcy,aż 1.01.2013 poprosiłam Ducha Świętego i kochaną Matkę o pomoc , bo wiedziałam że sama nie dam rady.I wytrwałam...
Read More

Małgosia: Uratowanie siostry

Dzisiaj chciałam przedstawić bardzo mocne świadectwo mojej mamy. Rok temu moja siostra ciężko zachorowała, zaczęło się od epizodu depresji z próbą samobójczą. Cała rodzina przeżyła to zdarzenie bardzo mocno.

Wtedy właśnie moja mama natrafiła na nowennę pompejańską i zaczęła ją odmawiać. Skończyła ją akurat w dniu urodzin mojej siostry. W tym dniu doszło do dziwnego zdarzenia – moja siostra bardzo źle się poczuła, wezwałam pogotowie. Skończyło się na podaniu leków uspokajających, ratownik odwiózł nas do mieszkania i powiedział, że siostra musiała przeżyć tego dnia silny stres. Nikt nie wiedział, co się stało, myśleliśmy, że przejęła się urodzinami i jej zły stan psychiczny wywołał tak silną reakcję. Nikt nie domyślał się tego, co siostra wyznała po kilku miesiącach. W noc przed swoimi urodzinami zażyła ogromną dawkę leków przeciwdepresyjnych, chciała z sobą skończyć. Matka Boska z Pompejów wysłuchała nowenny mamy i uratowała moją siostrę. Odmawiajcie różaniec, Maryja realnie działa w naszym życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
anitaCzesław Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Czesław
Gość
Czesław

Czytając te świadectwa cieszę się że MATKA BOSKA zsyła wam tyle łask.Ja obecnie powoli kończę trzecią nowennę pompejańską, niestety będzie to ostatnia nowenna.Żadne łaski nie dostałam.Nowennę dokończę bo jestem uparty ale na żadne łaski już nie liczę.Z tego wniosek że MATKA BOSKA nie chce moich modlitw,moze sie źle modlę mam duze rozproszenia na modlitwie .Nie znaczy to że kogoś namawiam do zaprzestania modlitwy,wręcz przeciwnie.Po prostu straciłem już nadzieję że coś to da.iii

anita
Gość
anita

Matka dokonała cudu, sama wiem jak ciężkie jest życie z depresją i sama zażywam leki i gdyby nie one kto wie jak by się to skończyło

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!