Maria: Nie ma przerzutów

Chcę złożyć świadectwo po odmówieniu nowenny pompejańskiej w intencji mojego uzdrowienia. Jestem po operacji i chemioterapii trzustki. Chemię źle znosiłam, miałam bardzo wysokie gorączki, dreszcze, ciągle mi było zimno, byłam opuchnięta i miałam złe wyniki morfologiczne.
Read More

Maja: Moja pierwsza nowenna i blaganie o cud

Przyjaciolka Matka Boza pomoze mojemu dziecku odnalez dobra droge w zyciu a przedewszystkim odnajdzie Boga w swoim sercu .Brak mi sil i lez czasami na ta cala nasza sytuacje bo naprawde w naszym wypadku to jedynie cud spowoduje ze staniemy na nogi ale tak bardzo w to wierze i ze Nowenna Pompejska to teraz bedzie moja modlitwa codzienna chyba juz zawsze bo czuje sie wtedy taka silniejsza jak mam Rozaniec w rekach i moje lzy nie sa juz wtedy takie gorzkie
Read More

Barbara: Światełko od Mateńki

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 2 lutego 2018 r. w święto Matki Boskiej Gromnicznej i zakończyłam 27.03.2018 r. To jest moje trzecie świadectwo a drugie w intencji mojej wnuczki, która od 7 lat zmaga się z nabytą choroba bielactwa. Od pierwszego świadectwa choroba nie postępowała. To była ogromna łaska, pomimo białych plam, które pozostały. Jednak w tym roku pojawiły się nowe plany i większe. Zauważyłam, ze wnuczka zamknęła się w sobie i straciła nadzieje, że uda się Jej pokonać tę krępującą przypadłość.
Read More

Agnieszka: Ta nowenna działa-zdany egzamin

Kochani od kilku lat odmawiam nowennę pompejańską, jedna kończę i drugą zaczynam. Ostatnio dużo łask dostałam i dostaję od Mateczki. Byłam na Kanonizacji Kochanego JP II i na grobie, i na grobie Ojca Pio,Sw Antoniego i Franciszka. Naprawdę niesamowite przeżycia. Jedną z moich intencji było zdanie dzisiaj egzaminu z księgowości....
Read More

Agnieszka: pragnę podziękować Maryi

Tym świadectwem pragnę podziękować Maryi za Jej opiekę i błogosławieństwo. Od 3 lat w moim życiu pojawiały się liczne problemy i zawirowania. Straciłam już nadzieję na lepsze życie i byłam załamana. Od roku odmawiam Nowennę Pompejańską i widzę dużo zmian na lepsze. Moja droga życiowa zaczyna się prostować. Dziękuję Mateczce za...
Read More

Mała: Spowiedź

Moi kochani. Odmówiłam już 8 Nowenn Pompejańskich w intencji dobrego męża + jedną w intencji tego człowieka , który nim będzie. Na razie w tej kwestii nic się nie wydarzyło, ale na pewno Maria Różańcowa dała mi wiele innych łask, których namacalnie nie dostrzegam, ale wiem, że są.

Właściwie ostatnio nawiązałam kontakt z pewnym mężczyzną z katolickiego portalu randkowego. Osobiście go nie znam, tylko na razie przez telefon. Ale to nie jest jednak przedmiotem mojego świadectwa.
Zakochałam się w pewnym mężczyźnie jakieś 7 lat temu, on we mnie też. Jednak on nie może wejść w związek małżeński- nigdy w życiu. To trudna miłość. Nigdy nie będziemy razem. Zdaje sobie sprawę z tego. I wiem, że Bóg postawił mi go na mojej drodze, żeby pokazać jakiego człowieka mam szukać. Oczywiście nie jego jakby bliźniaka, bo to niemożliwe. Ale cechy charakteru itd…nie będę tu się rozpisywać, bo czytelnicy wiedza o co chodzi.
Spotykaliśmy się bardzo rzadko bo raz w roku, może dwa. Wtedy dochodziło do ( nie wiem jak to napisać, żeby nikogo nie urazić) tylko do przytulania, całowania dotykania „tam” nic więcej. Ale to i tak za dużo .Wiem. Nauczyłam się masturbacji. No i właśnie. Wiem, ze to grzech, ale jaki wstyd wyspowiadać się- jeszcze nie teraz , jeszcze nie teraz…wiecie jak to jest. Było to sporadyczne, ale było. Dopuściłam się jeszcze jednego grzechu..nie będę pisać szczegółów.
Dzisiaj odmawiając Różaniec coś mnie natchnęło, właściwie Ktoś -Matka Boża, że DZISIAJ POSZŁAM Z TYM PROBLEMEM DO SPOWIEDZI. TAK SIĘ CIESZĘ, ZE SIĘ TEGO POZBYŁAM !!!!! DO KOŚCIOŁA SZŁAM CAŁA W SKOWRONKACH, NAWET SIĘ SPECJALNIE NIE BAŁAM, JAKIŚ SPOKÓJ BYŁ WE MNIE.ZE BĘDĘ U SPOWIEDZI, A Z KOŚCIOŁA NIEMAL PŁYNĘŁAM.
Myślę, ze to było działanie Matki Bożej, bo ja tej dzisiejszej spowiedzi nie planowałam. ( u spowiedzi byłam 2 tyg. temu). Tylko teraz mam problem i to duży, nie będę go tutaj opisywać.
Proszę tylko wszystkich czytających o chociażby Zdrowaś Mario w intencji szczęśliwego rozwiązania mojego problemu. Proszę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Mała: Spowiedź"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Regina
Gość
Regina
Moja Droga, piszesz, że mężczyzna, w którym się zakochałaś nie może wejść w związek małżeński nigdy w życiu. Wobec tego przypuszczam, że jest żonaty lub też – o zgrozo – jest to ksiądz. Świętokradztwo !!! Proś Boga o wybaczenie bo bardzo zbłądziłaś. Zakochać się można, owszem ale trzeba myśleć co z tą miłostką zrobić aby nie krzywdzić drugiego człowieka i nie obrażać Boga. Nie wiem ile masz lat ale musisz myśleć o konsekwencjach każdej podejmowanej decyzji. Módl się teraz za siebie i za tego kogo skrzywdziłaś. Bo przecież On przez Ciebie też popełnił grzech śmiertelny. I pamiętaj – nie baw… Czytaj więcej »
Mała
Gość

Witaj Regino. To ja Mała. Dlaczego twierdzisz, ze ja kogoś skrzywdziłam ? Dlaczego twierdzisz , że zbłądziłam ? A może to on mnie skrzywdził? Dlaczego twierdzisz, ze grzech śmiertelny ?Dlaczego od razu mnie tak oceniasz, jakbym była jakąś dzi…….ą. Nie , to nie jest żaden ksiądz – to dla twojej wiedzy.
I naprawdę radzę….
Nie oceniaj, bo ty akurat nie jestes od tego.
Pozdrawiam

Lucyna
Gość

Pomodliłam się w Twojej intencji 🙂

barbara
Gość
barbara

Jedno Zdrowas Mario , pomodlilam sie .

KasiaR
Gość
KasiaR

ja również się pomodliłam, powodzenia 🙂

Mała
Gość

Do Barbary i Lucyny.
Dziękuję Wam za modlitwę, jest modlitwa , jest moc !!!!
W ostatnim zdaniu prosilam o modlitwę w intencji rozwiązania mojego problemu. Chyba sie rozwiązał ten problem. Chwala Panu.
ja również sie za was pomodlę.
Teraz dalej bede modlić sie o dobrego męża. tak pragnę zalożyc rodzinę. Nie chce być sama.

Mała
Gość

Kilka dni temu napisałam tutaj podziękowanie dla Lucyny i Barbary ale widzę, ze go nie ma.

Lucynko i Barbaro dziękuję za modlitwę, ja również się za was pomodliłam.
Problem, o którym napisałam w ostatnim zdaniu się rozwiązał, pozytywnie.Chwała Panu.
Mam właściwie wszystko- teraz będę sie modlic wyłącznie o dobrego męża.
Pozdrawiam Mała

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!