Mała: Spowiedź

Moi kochani. Odmówiłam już 8 Nowenn Pompejańskich w intencji dobrego męża + jedną w intencji tego człowieka , który nim będzie. Na razie w tej kwestii nic się nie wydarzyło, ale na pewno Maria Różańcowa dała mi wiele innych łask, których namacalnie nie dostrzegam, ale wiem, że są.

Właściwie ostatnio nawiązałam kontakt z pewnym mężczyzną z katolickiego portalu randkowego. Osobiście go nie znam, tylko na razie przez telefon. Ale to nie jest jednak przedmiotem mojego świadectwa.
Zakochałam się w pewnym mężczyźnie jakieś 7 lat temu, on we mnie też. Jednak on nie może wejść w związek małżeński- nigdy w życiu. To trudna miłość. Nigdy nie będziemy razem. Zdaje sobie sprawę z tego. I wiem, że Bóg postawił mi go na mojej drodze, żeby pokazać jakiego człowieka mam szukać. Oczywiście nie jego jakby bliźniaka, bo to niemożliwe. Ale cechy charakteru itd…nie będę tu się rozpisywać, bo czytelnicy wiedza o co chodzi.
Spotykaliśmy się bardzo rzadko bo raz w roku, może dwa. Wtedy dochodziło do ( nie wiem jak to napisać, żeby nikogo nie urazić) tylko do przytulania, całowania dotykania „tam” nic więcej. Ale to i tak za dużo .Wiem. Nauczyłam się masturbacji. No i właśnie. Wiem, ze to grzech, ale jaki wstyd wyspowiadać się- jeszcze nie teraz , jeszcze nie teraz…wiecie jak to jest. Było to sporadyczne, ale było. Dopuściłam się jeszcze jednego grzechu..nie będę pisać szczegółów.
Dzisiaj odmawiając Różaniec coś mnie natchnęło, właściwie Ktoś -Matka Boża, że DZISIAJ POSZŁAM Z TYM PROBLEMEM DO SPOWIEDZI. TAK SIĘ CIESZĘ, ZE SIĘ TEGO POZBYŁAM !!!!! DO KOŚCIOŁA SZŁAM CAŁA W SKOWRONKACH, NAWET SIĘ SPECJALNIE NIE BAŁAM, JAKIŚ SPOKÓJ BYŁ WE MNIE.ZE BĘDĘ U SPOWIEDZI, A Z KOŚCIOŁA NIEMAL PŁYNĘŁAM.
Myślę, ze to było działanie Matki Bożej, bo ja tej dzisiejszej spowiedzi nie planowałam. ( u spowiedzi byłam 2 tyg. temu). Tylko teraz mam problem i to duży, nie będę go tutaj opisywać.
Proszę tylko wszystkich czytających o chociażby Zdrowaś Mario w intencji szczęśliwego rozwiązania mojego problemu. Proszę.

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MałaKasiaRbarbaraLucynaRegina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Regina
Gość
Regina

Moja Droga, piszesz, że mężczyzna, w którym się zakochałaś nie może wejść w związek małżeński nigdy w życiu. Wobec tego przypuszczam, że jest żonaty lub też – o zgrozo – jest to ksiądz. Świętokradztwo !!! Proś Boga o wybaczenie bo bardzo zbłądziłaś. Zakochać się można, owszem ale trzeba myśleć co z tą miłostką zrobić aby nie krzywdzić drugiego człowieka i nie obrażać Boga. Nie wiem ile masz lat ale musisz myśleć o konsekwencjach każdej podejmowanej decyzji. Módl się teraz za siebie i za tego kogo skrzywdziłaś. Bo przecież On przez Ciebie też popełnił grzech śmiertelny. I pamiętaj – nie baw… Czytaj więcej »

Mała
Gość
Mała

Witaj Regino. To ja Mała. Dlaczego twierdzisz, ze ja kogoś skrzywdziłam ? Dlaczego twierdzisz , że zbłądziłam ? A może to on mnie skrzywdził? Dlaczego twierdzisz, ze grzech śmiertelny ?Dlaczego od razu mnie tak oceniasz, jakbym była jakąś dzi…….ą. Nie , to nie jest żaden ksiądz – to dla twojej wiedzy.
I naprawdę radzę….
Nie oceniaj, bo ty akurat nie jestes od tego.
Pozdrawiam

Lucyna
Gość
Lucyna

Pomodliłam się w Twojej intencji 🙂

barbara
Gość
barbara

Jedno Zdrowas Mario , pomodlilam sie .

KasiaR
Gość
KasiaR

ja również się pomodliłam, powodzenia 🙂

Mała
Gość
Mała

Do Barbary i Lucyny.
Dziękuję Wam za modlitwę, jest modlitwa , jest moc !!!!
W ostatnim zdaniu prosilam o modlitwę w intencji rozwiązania mojego problemu. Chyba sie rozwiązał ten problem. Chwala Panu.
ja również sie za was pomodlę.
Teraz dalej bede modlić sie o dobrego męża. tak pragnę zalożyc rodzinę. Nie chce być sama.

Mała
Gość
Mała

Kilka dni temu napisałam tutaj podziękowanie dla Lucyny i Barbary ale widzę, ze go nie ma.

Lucynko i Barbaro dziękuję za modlitwę, ja również się za was pomodliłam.
Problem, o którym napisałam w ostatnim zdaniu się rozwiązał, pozytywnie.Chwała Panu.
Mam właściwie wszystko- teraz będę sie modlic wyłącznie o dobrego męża.
Pozdrawiam Mała

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________