Jadzia: ciągła obecność MARYII

Odmawiam 3 NOWENNĘ i pragnę podziękować kochanej Mateczce za otrzymane łaski.w mojej rodzinie zapanował spokój i pojawiło się wyczucie kiedy kazdego z nas atakuje szatan, potrafimy te ataki skutecznie odpierać dzięki tej cudownej Nowennie.dziękuję za zatrzymanie choroby.
Przeczytaj całość

Magda: Moje dziecko pięknie chodzi

Wtedy znalazłam w Internecie nowennę pompejańską, która spowodowała, iż uwierzyłam, że cuda się zdarzają. Nie skończyłam nawet jej odmawiać, gdy moje dziecko zaczęło prawidłowo chodzić. Chwała za to Panu i Matce Najświętszej.
Przeczytaj całość

Karola: Szczęśliwe rozwiązanie

Miałam bardzo trudną ciążę, zagrażającą życiu nie tylko dziecka, ale i mojemu. Kilka miesięcy przeleżałam w szpitalu. Pierwsza nowenna o szczęśliwe rozwiązanie ciąży spełniła się i dodatkowo przyniosła ukojenie każdego dnia podczas jej odmawiania.
Przeczytaj całość

Mirka: Dziękuję Matko miłosierna

Szczęść Boże wszystkim, którzy odwiedzają tę stronę. Pragnę złożyć drugie świadectwo z odmawiania tej cudownej modlitwy.
Przeczytaj całość

Ula: Rzucenie palenia

Pragnę złożyć swoje świadectwo. 13.03.2014 skończyłam nowennę. Nie było łatwo, ale wytrwałam. Przez 40 lat paliłam papierosy, po 2-3 paczki dziennie. Pierwszego dnia po zakończeniu nowenny byłam na tyle silna, że nie czułam głodu nikotynowego i nie zapaliłam.Przeczytaj Ula: Rzucenie palenia
Przeczytaj całość

Magdalena: Praca dla mojego męża

Witajcie, w styczniu tego roku zaczęłam odmawiać nowennę w intencji mojego męża. Tak naprawdę nie wiedziałam, czy najpierw powinnam modlić się o głębszą wiarę dla niego czy o zmianę pracy

, która niestety miała negatywny wpływ na jego duchowość oraz zdrowie psychiczne i fizyczne. Decyzję o rozpoczęciu modlitwy odciągałam w czasie, odmawiałam wcześniej nowenny i zdawałam sobie sprawę, ile wymaga to trudu i czasu. Ale pewnej soboty poczułam taką tęsknotę za różańcem, musiałam rzucić wszystko i klęknąć do modlitwy, wtedy też poczułam, że mam po prostu modlić się za swojego męża, a Bóg sam zdecyduje, co będzie dla niego dobre. Pod koniec marca niespodziewanie mój mąż z dnia na dzień rzucił pracę. Mimo początkowych obaw, czułam, że od teraz wszystko zmieni się na lepsze. Stało się to w piątek przed niedzielą Bożego Miłosierdzia. Ksiądz w naszej parafii ogłosił, że każdy, kto tego dnia przyjmie Komunię Świętą, dostanie całkowite darowanie kar wiecznych, więc dusza człowieka stanie się zupełnie czysta, jak chwilę po przyjęciu Chrztu Świętego. Mój mąż miał w sobie dużo żalu do pracodawcy, nie chciał przystąpić do spowiedzi. Było mi bardzo ciężko, modliłam się za niego. W niedzielę stał się cud. Mój mąż wyspowiadał się i przyjęliśmy razem Komunię św. Potem rozmawialiśmy i okazało się, że oboje pomyśleliśmy to samo – Bóg dał mu siłę odejść z pracy przed niedzielą Bożego Miłosierdzia, żeby mógł zacząć wszystko od nowa z zupełnie czystym sercem. W czerwcu mąż zaczął nową pracę, jest szczęśliwy, wypoczęty, bo Pan Bóg zadbał o jego urlop. Dwa miesiące był bezrobotny, miał czas na życie, na odpoczynek, na radość. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny zostałam wysłuchana przez Maryję, choć było mi bardzo ciężko się modlić, zdarzało mi się nawet płakać z niemocy. Ale ta ogromna radość i spokój w duszy są warte każdego wysiłku. Jakie to cudowne uczucie, kiedy ludzie przestają mieć wpływ na nasze życie, a całą kontrolę przejmuje Niebo. To jest właśnie odpowiedź Boga, przychodzi w sercu i wtedy wszystko staje się jasne.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!