Marcin: Bóg sam podsunął mi tę modlitwę

Czwarty raz modliłem się Nowenną Pompejańską, tym razem o pracę. Pierwszego dnia po zakończeniu Nowenny dostałem pracę! Nie jest to na razie praca moich marzeń, lecz pozwala mi się utrzymać. Na początku wydawała mi się gorsza, niż teraz, ale ufałem, że to jest praca, którą u dobrego Boga wyprosiła Matka...
Przeczytaj całość

Beata: Maryja znów pomogła mi wyprosić u Boga łaskę !

Dziękuje Ci Panie Jezu za łaski otrzymane od Ciebie . Oraz dziękuję ci nasza Matko Niebieska za tak ogromne wstawiennictwo , miłość i wsparcie.
Przeczytaj całość

Beata: Nigdy nie wolno się poddawać.

W niedzielę skończyłam Nowennę ...i wierzę ze mnie wysłuchała Matka Boża i Dziękuję jej za te łaski jakimi mnie obdarzyła .Dziś zaczęłam następną i wierze że też mnie wysłucha BO NIGDY NIE WOLNO SIĘ PODDAWAĆ :)
Przeczytaj całość

Kasia: To Ona pomogła nam przez to przejść

Odmawiam juz 3 nowenne pompejańskom w intencji zdrowia narzeczonego.Na początku sytuacja wydawała sie nie do rozwiązania ale kiedy zaczełam sie modlic bylo łatwiej,czułam spokój i pierwszy raz taką obecność Matki Bożej przy mnie.Z biegiem czasu sytuacja zaczeła sie poprawiać,ostatnio równiez dostaliśmy dobre wiadomości w tej sprawie i wierze ze wszystko bedzie dobrze,nadal bede sie modlic w tej intencji bo bez Maryi nie dała bym rady.
Przeczytaj całość

Magda: Okrutny szatan probówał mi na wszystki sposoby przeszkadzac

Zaczelam druga nowenne w intencji dusz czysccowych. Zachecam wszystkich do odmawiania NP "bo gdy Twojej pomocy wzywalam nawiedzila mnie łaska Boża" i "gdyby caly swiat wiedzial jaka jesteś dobra jaka masz litosc nad cierpiacymi wszystkie stworzenie uciekaloby sie do Ciebie".
Przeczytaj całość

Luiza: Praca dla mojego syna

Dzień dobry, niedawno zakończyłam moją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Kilka miesięcy wcześniej zainteresowało mnie polecanie tej nowenny przez ks. Piotra Glasa.

Na początku sceptycznie podeszłam do tej kwestii. Zwłaszcza, że jeszcze rok temu, byłam bardzo daleko od Boga. Wiara i moja duchowość była dość powierzchowna, próbowałam wybierać z dekalogu to co wg mnie jest możliwe do spełnienia, odwracałam się od trudniejszych prawd, dezawuując je. Jednak Pan tak pokierował moim życiem, że od grudnia 2015 r. otrzymuje i rozwijam dar łaski wiary. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu nowenny nie było łatwe. Obawiałam się, ze nie podołam. Zwłaszcza, że wcześniej rzadko odmawiałam różaniec, w ogóle rzadko zwracałam się do Matki Bożej. Jednak myśl o nowennie nie dawała mi spokoju. Myślę, że to był kolejny etap w poznaniu Boga, przez Maryję.
Do nieustających myśli o podjęciu nowenny dołączyła sytuacja życiowa mojego syna. Bardzo męczył się w dawnej pracy, był przybity i zniechęcony. Pracował w tym miejscu ok. dwa lata. Nie dawał już rady, czuł się wyczerpany i miał wrażenie, że nic się nie zmieni. Oczywiście szukał innej pracy, ale jak na złość nic się nie trafiło. Wtedy podjęłam decyzję, że pomogę synowi przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny. Drugi dzień nowenny był dla mnie bardzo trudny, poczułam, że komuś zależy żebym odstąpiła od nowenny. Pewne gwałtowne zdarzenie, miało mnie odciągnąć od odmawiania modlitwy. Pamiętam, że to co się wydarzyło, spowodowało moją złość. Mówiłam sobie, że jak to może tak być, zaczęłam odmawiać nowennę, a tu dzieją się złe rzeczy? jednak pomału, złość mijała, a ja nie odstąpiłam od nowenny. Identyczne zdarzenie (bardzo trudne dla mnie), miało miejsce ok. miesiąc później. Mimo wszystko wytrwałam. Uczucia jakie się u mnie rozwinęły do Jezusa i Jego Matki podczas odmawiania tej nowenny, są najwyższymi uczuciami jakie mi towarzyszyły w życiu. Otworzyła się przede mną inna perspektywa bliskości z Jezusem. Czułam wielką radość, spokój i miłość do Matki Bożej i Jej Syna. Pod koniec części dziękczynnej, dowiedziałam się, że syn otrzymał nową pracę. Za co oczywiście pragnę podziękować Maryi, za jej wstawiennictwo i pośrednictwo, jak również za pomoc w odbudowaniu relacji z Jezusem.
KL

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!