Beata: Nowenna pompejańską – moja nadzieja

Szczesc Boze chciałabym powiedziec zeby kazdy odmawiał nowenne pompejanską ja odmawiam od 2 lat i nie zaluje,przez ostatnie miesiace odmówiłam za dusze w czyscu mysle ze pomogłam duszyczka które cierpia w nastepnym roku tez mysle zeby odmówic za nie bo potrzebują modlitwy,kolejna była za siostre o potrzebne łaski dla niej i wiecie co ona nigdy nie chciała slubu wolała tak zyc bez slubu na kocią łape ma chłopaka i mkieszka z nim w Niemczech juz bd 4 lata i wiecie ze pare tygodni temu powiedziała mamie ze chce wziąść slub
Read More

Asia: Rozplątany węzeł

Już w czasie trzeciego dnia odmawiania nowenny pompejańskiej otrzymałam wręcz niesamowitą wiadomość ,która pomogła rozwikłać jeden z wielu węzłów. Dziękuję Ukochana Matko Różańca Świętego, która nigdy nie opuszczasz w potrzebie.
Read More

Anna: Szczęśliwe rozwiązanie

Szczęść Boże. Mam na imię Anna. Nowennę zaczęłam odmawiać we wrzesniu ubiegłego roku w intencji mojego dzieciątka aby sie prawdlowo rozwijalo i by bylo zdrowe<
Read More

Janieon: Opieka i ochrona

Jest to moja 12 bądź 13 NP, nie pamiętam dokładnie. Pod koniec jednej z nich mój tata miał zawał i uważam, że cudownymi zbiegami okoliczności wciąż żyje i ma się dobrze. Pod koniec kolejnej mój brat miał wypadek samochodowy (czołówka) jako pasażer i też nic mu się nie stało.
Read More

Aneta: Moje poszarpane życie odzyskuje normalność

Dziękuję Bogu za Krzyż, który mi zesłał, bo bardziej zbliżyłam się do Niego.
Read More

Lilka: całego serca dziękuję Królowej Różańca Świętego !

Pragnę złożyć świadectwo łaski jaką otrzymałam za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Jakieś 4 lata temu 6-krotnie podchodziłam do egzaminu praktycznego z prawa jazdy, jednak moje emocje nie pozwalały mi go zdać.

To co przeżywałam było prawdziwym koszmarem – cała się trzęsłam, traciłam jasność myślenia. W końcu się poddałam, ale ta niezakończona sprawa ciągle ciążyła mi na sercu więc ponownie zapisałam się na egzamin w lipcu tego roku. 3 pierwsze egzaminy oblane – ponownie ten sam problem co wcześniej – nerwy (choć jeżdżąc z instruktorem nauki jazdy jeździłam naprawdę dobrze) po trzecim niepowodzeniu tj. 9 sierpnia zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską i stało się coś w co nie potrafię uwierzyć – na kolejny 4 egzamin 18 sierpnia poszłam całkowicie opanowana i spokojna. Egzamin zdałam bez problemu i wiem, że to tylko i wyłącznie zasługa Nowenny, która w moim przypadku zadziała bardzo szybko, zaledwie po 10 dniach odmawiania Różańca Świętego za co z całego serca dziękuję Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!