Krystyna: Moja choroba się zatrzymała, to zasługa Matki Pompejańskiej !

Ufnie trzymam się Maryi i wiem, że ona mi pomaga. Jestem matką trójki dzieci, mam wspaniałego męża, którego wymodliłam sobie ponad dwadzieścia lat temu u matki Bożej Pocieszenia.

Ponad dwa lata temu zdiagnozowano u mnie nowotwór piersi. Rokowania były dosyć dobre, ale po roku okazało się, że jednak mam przerzuty do kości. Świat zawalił mi się po raz drugi. Całą rodziną modliliśmy się o cudowne uzdrowienie. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od znajomej siostry zakonnej, która opowiedziała mi o tej wspaniałej modlitwie do Maryi. Wtedy przypomniałam sobie, że mam w domu obrazek Matki Bożej Pompejańskiej, który dołączony był kiedyś do „Gościa Niedzielnego”. Postanowiłam, że zacznę odmawiać tę nowennę i całkowicie zaufałam Maryi. Powierzyłam jej moją chorobę i wszystkie smutki, które spływają na mnie i moją rodzinę. Od szesnastu miesięcy każdego dnia odmawiam nowennę w intencji powstrzymania przerzutów i uzdrowienia. Razem ze mną modli się nieustannie moja siostra i mama. Trzymam się różańca jak koła ratunkowego i wierzę, że dopóki będę się go trzymać nie utonę.
Moja choroba się zatrzymała i wiem, że to zasługa przenajświętszej Maryi, Matki Pompejańskiej. Miejcie ufność i módlcie się do naszej przemożnej Matki. Maryjo dziękuję.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
annaArletaKatarzynaIzabelaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ufająca
Gość
ufająca

Chwała Panu i Matce Najświętszej !

sylwia
Gość
sylwia

Zdrowiabedzie dobrze matka boska pomaga

Ewa
Gość
Ewa

Maryjo – ufam Tobie! Jezu, Ty się tym zajmij 🙂

Izabela
Gość
Izabela

Życzę dużo zdrowia Matko Boza najukochansza pomagaj

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wzruszyłam się czytając i wierzę,że będziesz uzdrowiona.Maryja i Jezus są niezawodni w miłości do tych,którzy idą ich drogą.Chwała Panu!

Arleta
Gość
Arleta

Chwała Panu.

anna
Gość
anna

Dziękuję Ci Boże 🙂

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…