Marianna: Uzdrowienie mojego taty

Pragnę podziękować Matce Najświętszej Pompejańskiej za uzdrowienie, polepszenie stanu zdrowia mojego taty, u którego wykryto tętniaka aorty brzusznej w 2009r. W tamtym czasie wielkość tętniaka wynosiła ok.5cm i z każdym rokiem powiększała się aż do jesieni zeszłego roku, kiedy to wielkość osiągnęła 8cm. Mój tato nie był zdecydowany na operację,...
Przeczytaj całość

Ola: Nauczyłam się ufać Bogu

„Przecież nawet jeśli nie wytrwasz do końca, to Bóg i tak udziela łask”.
Przeczytaj całość

Marek: Pełen nadziei i oddania

Nowennę Pompejańską odmówiłem kilka razy, pierwszą Nowennę odmówiłem w intencji wyjaśnienia sytuacji w pracy, po kilku dniach wyjaśnia się sytuacja w mojej pracy. Minęło trochę czasu i byłem w Sanktuarium w Pompejach, akurat kiedy byłem w kościele odbywał się ślub tam. Po jakimś czasie postanowiłem odmówić Nowennę w intencji miłości, przyszłej żony. Aktualnie odmawiam, którąś z kolei Nowennę w tej intencji została mi ostatnia mała Nowenna.
Przeczytaj całość

Anna: Wszystko idzie w dobrym kierunku!

O nowennie dowiedziałam się od mojego męża ,gdy w moim życiu przeżywałam wielki smutek i rozpacz. Bez wahania podjęłam się tej pięknej modlitwy.
Przeczytaj całość

Pablo: Trudna miłość

Od samego początku wiedziałem że muszę zawierzyć Matce Boskiej i Bogu, dziś mija 15 dzień odmawiania Litanii Pompejańskiej, z każdym dniem jest mi coraz łatwiej, modlitwa sprawia większą radość.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wszystko się odmieniło

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać, gdy byłam w totalnej rozpaczy – problemy pojawiały się jeden za drugim. Powierzyłam je naszej najwspanialszej Maryi i już w trakcie odmawiania nowenny wszystko się odmieniło. Oprócz tego, o co prosiłam, Maryja zesłała na mnie pokój i wewnętrzną radość –zupełnie inaczej patrzę teraz na świat. Obecnie odmawiam drugą nowennę w intencji mojego męża. Wiem, że Maryja nie zostawi nas samych. Wiem, że nasza najwspanialsza Królowa jest przy nas, czuję jej obecność w każdej chwili. Dziękuję Ci, najukochańsza Maryjo, za wszelkie łaski i Twoją bezgraniczną miłość. Bądź uwielbiona na wieki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Wszystko się odmieniło"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ufająca
Gość
ufająca

Chwała Panu i Matce Najświętszej!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!