Monika: Matka Boża opiekuje się nami

Czuję opiekę Maryi nad całą moją rodziną i jestem wdzięczna za to.
Read More

Robert: Za dusze w czyśćcu cierpiące

Szczesc Boze !Moja 4 Nowenne za dusze w czysu cierpiace zaczalem 22 sierpnia a skonczylem 14 pazdziernika.Zly bardzo mnie atakowal,bylem 2 razy chory ale sie nie poddawalem i dotrwalem do konca.Mam nadzieje,ze pomoglem jakims duszyczkom w czyscu.Od czasu mojej 1 Nowenny duzo sie zmienilo. Przeczytaj Robert: Za dusze w czyśćcu...
Read More

Nika: świadectwo – dane życie

Wzięłam w ręce różaniec i ze łzami w oczach odmawiałam codziennie trzy różańce, modląc się o zdrowie dla dzidziusia. Całą nowennę wierzyłam, że wyjdzie z tego dzięki naszej modlitwie.
Read More

Agata: czuję obecność i opiekę Matki Bożej

Gorąco polecam Nowennę Pompejańską daje niebywały spokój.
Read More

Wiki: Wszystko zawierzyłam Matce Bożej

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 8-ego listopada w intencji dobrego chłopaka/męża. Pojawił się w moim życiu chłopak, z którym mogłam non stop rozmawiać, jednak był po przejściach (zerwała z nim jego dziewczyna i zaraz zaręczyła z innym). W między czasie zachorowała moja mama, odmówiłam za nią Nowenną Pompejańską, jest już...
Read More

Katarzyna: Spokój i opanowanie

Jakiś czas temu rozpoczęłam nową prace, zresztą wyproszoną w nowennie pompejańskiej. Niestety bardzo się stresuję nowymi obowiązkami, za które jestem odpowiedzialna.

Przed pójściem do pracy mój lęk niekiedy był tak duży, że musiałam stosować środki uspokajające. Postanowiłam odmówić kolejną nowennę pompejańską w intencji znalezienia nowej pracy, która nie będzie dla mnie tak stresująca. Pracy nie zmieniłam, ale od pierwszego dnia odmawiania modlitwy ogarnął mnie głęboki spokój, którego nie da się opisać. Żadne środki nie są mi już potrzebne.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o