Patrycja: Probuje zapomniec o moim ukochanym

Caly czas mialam nadzieje ze po odmowieniu tej trzeciej nowenny cos sie zmieni na lepsze jednak narazie nic na to nie wskazuje
Przeczytaj całość

Beata: Matka Boża obdarzyła mnie wieloma łaskami

W trakcie nowenny Matka Boża obdarzyła mnie wielkim spokojem, co w moim przypadku jest bardzo ważne. Pozwoliła mi zrozumieć dużo ważnych rzeczy.
Przeczytaj całość

Marta: Uratowane małżeństwo

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Mam na imię Marta, mam 36 lat i mieszkam w Sandomierzu. Chciałam podziękować Matce Bożej za otrzymaną łaskę. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam w 2012 r., kiedy to małżeństwo mojej przyjaciółki przechodziło głęboki kryzys. Po 30 latach wspólnego, szczęśliwego życia jej związek zaczął się rozpadać.Przeczytaj Marta: Uratowane małżeństwo
Przeczytaj całość

Grażyna: Praca

W listopadzie zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę Pompejańską, prosiłam Matkę Bożą o pracę i już pod koniec grudnia , gdy odmawiałam część dziękczynną dostałam pracę na umowę- zlecenie , cieszyłam się jak dziecko. Była to praca związana z moim zawodem ratownika, ale na stanowisku koordynatora, na SOR , niestety nie...
Przeczytaj całość

Kevin: Nowenna Pompejańska leczy ze skrupułów, jest o niebo lepiej!

Witajcie, nazywam się Kevin, mam 19 lat, nie potrafię pisać ładnie, ale się postaram. :) Skrupuły to choroba duszy, bardzo męcząca, dręcząca i ciężko z nią żyć, a nawet się nie chce. Żyłem w ogromnym niepokoju. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem sie przed Najswietszym Sakramentem, mianowicie modliłem się na Różańcu i...
Przeczytaj całość

Kasia: Wolna duchem

Mam 23 lata i już dość duży bagaż doświadczeń życiowych. Lecz nie o tym chcę wam opowiedzieć. Moja przygoda z Bogiem zaczęła się tak naprawdę dwa lata temu, gdy zamieszkałam ze swoim już obecnie byłym chłopakiem.

Pan Bóg zaczął się wtedy dobijać do mnie wszystkimi możliwymi sposobami, by ratować moją duszę. I udało mu się, a koronka do Bożego Miłosierdzia przemieniła moje życie.

Nowennę rozpoczęłam 1 października, w miesiącu różańca świętego.  Pomimo obaw, że nie dam rady, słyszalnych przekleństw w czasie jej odmawiania, dni, w których dosłownie wyłam w poczuciu przeraźliwej pustki, wiedziałam, że jest to jeden z najważniejszych celów postawionych sobie w moim krótkim życiu i że nie poddam się tak po prostu złu.

Jaka była moja intencja? Podobnie jak połowa tutaj zgromadzonych modliłam się o dobrego męża. Takiego z serca, który naprawdę będzie mnie kochał czystą, prawdziwą miłością. I pod koniec części błagalnej poznałam chłopaka – nie wiem, czy to ten z nieba, ale wiem, że Maryja wraz z Jezusem poprowadzą mnie przez te góry i zakręty życiowe. Z byłym chłopakiem, z którym już nie mieszkałam od sierpnia,  rozstaliśmy się 1 listopada w święto Wszystkich Świętych. Tak po prostu, bez kłótni, bez płaczu… Ktoś pociągnął za odpowiedni sznureczek w odpowiednim momencie.

Kochani! Ta modlitwa nadaje sens życia, a mnie dała taką prawdziwą wolność w sercu i taką radość, że ludzie nie pojmują, jak można być tak szczęśliwym – a jednak można. Chcę również podziękować Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II oraz św. Michałowi Archaniołowi, którzy pomogli mi przejść przez najgorsze momenty. Nie traćcie nigdy nadziei i wierzcie całym swym serduchem! Pan Bóg nas słucha zawsze, tylko nie zawsze daje nam to od razu. Czasem trzeba poczekać bądź pogodzić się z tym, że nie tego Pan od nas oczekuje.

 

 

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!