Alina: łaski odczuwam naokoło obcując z ludźmi

Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w październiku 2014 roku, ale nie ukończyłam z powodu choroby tuż przed końcem części dziękczynnej. Jednak i tak odczułam łaski tej modlitwy, moja prośba częściowo została wysłuchana.
Read More

Marzena: Żyć jak Maryja, zawsze zgodnie z wolą Pana

Już wtedy byłam w trakcie odmawiania nowenny i wiedziałam ,że nie mogę pracować poświęcając całego dnia na pracę bo w domu mam tęskniące dzieci. Pytałam wówczas Matki Bożej o to co powinnam uczynić, bo być może moim powołaniem jest pozostać w domu, z dziećmi. W ostatnim dniu nowenny otrzymałam telefon z propozycją pracy w której pracuje do dziś. Praca ta jest trudna i tak naprawdę wcale nie jestem w niej szczęśliwa ale dziękuję Bogu za nią bo tutaj zaczynam odkrywać jak ważna jest dla mnie rodzina.
Read More

Anna: Walka o miłość

Moja trudna decyzja o niewyrzucaniu męża z domu, była głęboko niezrozumiana przez wiele osób. A ja trwałam na modlitwie do Mateczki. Łaski, które otrzymywałam trudno opisać, bo było ich wiele. Przede wszystkim to , że przetrwałam, a było źle.
Read More

TERESA: UZDROWIONA Z CHOROBY OCZU

Odmawialam nowenne pompejanską w inteci swojej siostry chorej na nowotwora.Jej stan zdrowia bardz sie porawil ale byla TAKA WOLA BOSSKA,ze z czasem ja powolal do siebie.Ja natomiast przy omawianiu nowenny otrzymalam laske widzenia na oko,co bylo bez nadziejne.PROSZE MODLCIE SIE LUDZIE ZDESPEROWANI,ZALAMANI W BEZ NADZIELNYCH SYTACJACH POMOC ZAWSZE PRZYJDZIE MARYJE...
Read More

Małgosia: Moje życie uległo totalnej przemianie

Mam nadzieję że wszystko jakoś się ułoży, że Matka Najświętsza pomoże mi.
Read More

Mamy już 6000 świadectw nowenny pompejańskiej!

Około 6000 km dzieli Bazylikę Pompejańską od duchowego centrum Kazachstanu – wioski Oziornoje, o której pisaliśmy w 20 numerze KRŚ. Około 6000 ludzi zamieszkiwało Pompeje, gdy w 1876 roku położono kamień węgielny pod przyszłe Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Około 6000 świadectw nowenny pompejańskiej opublikowaliśmy na stronie pompejanska.rosemaria.pl. Dokładniej – 6043. I jest to liczba, która ciągle rośnie!

Na pytanie czy 6000 to dużo, każdy musi odpowiedzieć sam!

geralt / Pixabay

Dźwięk, który kilkanaście razy dziennie wydaje nasza skrzynka mailowa, przypomina nam jednak, że za każdym świadectwem stoi konkretna osoba i jej historia. W historiach tych pojawiają się często całe rodziny i wspólnoty. To sprawia, że krąg osób obdarowanych łaskami przez Pompejańską Panią staje się niepoliczalny. Świadomość ogromu spraw, które obejmuje swoim działaniem nowenna pompejańska, przychodzi dopiero, gdy spojrzymy na indeks, zamieszczany w każdej kolejnej Wielkiej Księdze Łask. No właśnie, księga…

Z internetu do IV Wielkiej Księgi Łask!

PragniemyWielka Księga Łask aby świadectwa skuteczności nowenny pompejańskiej zostały wydane w postaci kolejnej, IV Wielkiej Księgi Łask. Dotychczas powstały trzy Wielkie Księgi Łask (zob. Księga 12 i 3). Wspaniale oprawione, ogromnych rozmiarów i ważące ponad 6 kilogramów, czyli… 6000 gramów. Ich przekazywanie do Sanktuarium w Pompejach zawsze było niezwykłym wydarzeniem, towarzyszącym naszym pompejańskim pielgrzymkom!

Mamy nadzieję, że kolejnych półtora tysiąca ludzkich historii będzie mogło pojechać z nami na święto Królowej Różańca Świętego i bł. Bartolo Longo. Każda Księga jest rodzajem wspólnego wotum wdzięczności za okazane łaski. Jednak przekazanie tego prezentu nie uda się bez Was, naszych czytelników.

Zróbmy Królowej z Pompejów prezent na jej święto!

wielka-ksiega-pompejeTradycyjnie, za przygotowanie Księgi bierze się nasza redakcja i to jest nasz wolontariat. Pozostaje jednak koszt druku i oprawy introligatorskiej. Jeśli pragniesz dołączyć do Darczyńców, jak to uczyniło wiele osób w poprzednich edycjach, to jest to możliwe. Wystarczy przekazać dowolny datek dla naszej Fundacji z dopiskiem „Wielka Księga Łask”. Zobacz niżej.

Każdego Darczyńcę podpiszemy na stronie tytułowej. Chciałbyś go wręczyć solenizantce osobiście? Dołącz do pielgrzymki, przeczytasz o niej, klikając tutaj. A że okazja jest wyjątkowa to i my mamy dla Was z okazji 6000 świadectw prezent!

Budżet: ok. 250 koszt druku, ok. 600-1500 zł oprawa introligatorska. Im więcej uda się zebrać, tym Księga będzie piękniejsza!

Możliwe metody wsparcia:

[totaldonations form_id=’26587′]

Po pierwsze – konkurs!

Poniżej znajduje się pięć pytań, dotyczących nowenny pompejańskiej. Kto czyta naszą stronę, bez trudu na nie odpowie. Spośród osób, które do 17 sierpnia do godziny 12:00 prześlą na nasz adres redakcja@rozaniec.info poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania, wylosujemy 5, którym wręczymy nagrody-niespodzianki.

Oto pytania:

  1. Komu Maryja objawiła sposób odmawiania nowenny pompejańskiej?
  2. Kto był pierwszym apostołem tej nowenny?
  3. Kto przeniósł nowennę pompejańską na polski grunt?
  4. W ilu intencjach można odmawiać tę samą nowennę pompejańską?
  5. Czym różni się obraz Matki Bożej Różańcowej od obrazu Matki Bożej Pompejańskiej?

To nie wszystko!

http://www.rosemaria.pl/ksiega-lask-nowenna-pompejanska-swiadectwaCzasem dostajemy pytania o możliwość odkupienia Wielkiej Księgi Łask. Niestety ze względu na jej unikatowość i znaczny koszt, nie jest to możliwe. Dlatego postanowiliśmy wybrać z niej najpiękniejsze świadectwa i opublikować na 200 stronach z indeksem. Książkę Nowenna pompejańska. Najpiękniejsze świadectwa kupisz teraz w promocyjnej cenieKliknij, aby przejść do sklepiku.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Mamy już 6000 świadectw nowenny pompejańskiej!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lala Krystyna
Gość
Lala Krystyna

Odpowiedzi na powyższe pytania są następujące;

trackback

[…] Tradycyjnie, za przygotowanie Księgi bierze się nasza redakcja i to jest nasz wolontariat. Pozostaje jednak koszt druku i oprawy introligatorskiej. Jeśli pragniesz dołączyć do Darczyńców, jak to uczyniło wiele osób w poprzednich edycjach, to jest to możliwe. Wystarczy przekazać dowolny datek dla naszej Fundacji z dopiskiem „Wielka Księga Łask”. Zobacz tutaj, jak dołączyć do akcji. […]

Mateusz
Gość

ja cie tak kocham Jezusa jego Matki bożej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!