Kasia: Modlitwa o nawrócenie i… miłość

Chyba nadszedł czas abym i ja podzieliła się się z Wami swoim świadectwem. Jakiś czas temu spotkałam swojego przyjaciela, okazało się że kompletnie odwrócił się od Boga. Postanowiłam się pomodlić o jego nawrócenie i miłość dla nas dwojga Nowenną Pompejańską. Co prawda kontakt znowu nam się urwał i nie mam...
Przeczytaj całość

Edyta: z każdym dniem było łatwiej

Moją pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam wraz z Waszą stroną 1 stycznia 2013r. Modliłam się w intencji mojej i pewnej osoby, o pomoc dla nas w naszej relacji, która była bliska zakończenia, o rozpoznanie i wypełnienie woli Bożej co do nas. Nowennę rozpoczęłam z obawami czy sobie poradzę, wcześniej różaniec nie...
Przeczytaj całość

Justyna: Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!!

Szczęść Boże!! Kochani, nowenna pompejańska to cudowna modlitwa!! Zaczęłam się modlić po raz pierwszy na początku stycznia 2014 roku w intencji zdania matury przez moją córkę i dostania się jej na studia. Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!! Przeczytaj Justyna: Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!!
Przeczytaj całość

Halina: Moje świadectwo

Czas na odmawianie zawsze się znajdzie,chociażby w drodze do pracy, szkoly itp.
Przeczytaj całość

Danuta: nie wypuściłam różańca z rąk żadnego dnia

Przede wszystkich chciałąm bardzo podziękować za świadectwa, zawsze je czytam i są one dla mnie pociechą, dodają otuchy i sił.
Przeczytaj całość

Julita: moc nowenny jest niesamowita !

chciałabym podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, jakimi obdarza naszą rodzinę. Dzięki nowennie mój starszy syn porzucił nałogi i zmienia swoje życie na lepsze.

Powoli również nawraca się do Pana Boga, choć nie jest to szybki i łatwy proces. Jednak wierzę, że moje nieustanne modlitwy pomogą mu w tym. Obecnie odmawiam kolejną nowennę.
Proszę Was, abyście nigdy nie przerywali modlitwy, nawet gdy jest Wam ciężko i wydaje się, że nikt Wam nie pomoże. To nieprawda, moc nowenny jest niesamowita.
Nie zniechęcajcie się! Warto czekać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Julita: moc nowenny jest niesamowita !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wanda
Gość

Szczęść Boże Droga Julito! Dziękuję za Twoje świadectwo. Ja odmawiam cały czas nowenny za mojego syna. Powolutku jest coraz lepiej. Proszę Ciebie i inne osoby za mojego syna Krzysztofa.Będę za Twojego modlić się. Napiszę jeszcze swoje świadectwo. Teraz oddaję wszystkie sprawy Matce Bożej. Dziękuję.

A
Gość

A ja juz powoli przestaje wierzyc w te moc modle sie juz tak dlugo zapewne nie jest to modlitwa mila Bogu pewnie za slaba za malo ufna ale juz nie mam sily , tak bardzo kiedys wierzylam ale nic z tego , sa chyba rowni i rowniejsi myslalam ze to tylko wsrod ludzi ale okazuje sie ze nie tylko

Sylwia
Gość
Sylwia
Odmawiam swoją chyba już jedenastą Nowenne i takich przeszkód jeszcze nie miałam. Samochód był w warsztacie przez 2 miesiące, znajomi uważali ze mechanik po prostu rozłożył go na części i więcej go nie zobaczymy, samochód jest już naprawiony. Syn miał wypadek w szkole i cały wieczór jeździliśmy po lekarzach. W chwili próby składania drugiego świadectwa przerwał mi telefon z informacją, że córka złamała rękę i jest w szpitalu. Moje dzieci dawno tak źle się nie zachowywały, kompletnie nie słuchały. Miałam w nocy koszmary, raz, że kogoś pobawiłam życia i nie chciałam się przyznać przy strasznych wyrzutach sumienia, za drugim razem… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!