Julita: moc nowenny jest niesamowita !

chciałabym podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, jakimi obdarza naszą rodzinę. Dzięki nowennie mój starszy syn porzucił nałogi i zmienia swoje życie na lepsze.

Powoli również nawraca się do Pana Boga, choć nie jest to szybki i łatwy proces. Jednak wierzę, że moje nieustanne modlitwy pomogą mu w tym. Obecnie odmawiam kolejną nowennę.
Proszę Was, abyście nigdy nie przerywali modlitwy, nawet gdy jest Wam ciężko i wydaje się, że nikt Wam nie pomoże. To nieprawda, moc nowenny jest niesamowita.
Nie zniechęcajcie się! Warto czekać!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Julita: moc nowenny jest niesamowita !"

Powiadom o
avatar
Wanda
Gość

Szczęść Boże Droga Julito! Dziękuję za Twoje świadectwo. Ja odmawiam cały czas nowenny za mojego syna. Powolutku jest coraz lepiej. Proszę Ciebie i inne osoby za mojego syna Krzysztofa.Będę za Twojego modlić się. Napiszę jeszcze swoje świadectwo. Teraz oddaję wszystkie sprawy Matce Bożej. Dziękuję.

A
Gość

A ja juz powoli przestaje wierzyc w te moc modle sie juz tak dlugo zapewne nie jest to modlitwa mila Bogu pewnie za slaba za malo ufna ale juz nie mam sily , tak bardzo kiedys wierzylam ale nic z tego , sa chyba rowni i rowniejsi myslalam ze to tylko wsrod ludzi ale okazuje sie ze nie tylko

Sylwia
Gość
Sylwia
Odmawiam swoją chyba już jedenastą Nowenne i takich przeszkód jeszcze nie miałam. Samochód był w warsztacie przez 2 miesiące, znajomi uważali ze mechanik po prostu rozłożył go na części i więcej go nie zobaczymy, samochód jest już naprawiony. Syn miał wypadek w szkole i cały wieczór jeździliśmy po lekarzach. W chwili próby składania drugiego świadectwa przerwał mi telefon z informacją, że córka złamała rękę i jest w szpitalu. Moje dzieci dawno tak źle się nie zachowywały, kompletnie nie słuchały. Miałam w nocy koszmary, raz, że kogoś pobawiłam życia i nie chciałam się przyznać przy strasznych wyrzutach sumienia, za drugim razem… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij