Paulina: Nasz Mały Wielki Cud – Antoś

Po około roku starania się o dziecko zaszłam w ciąże. Niestety w maju 2015 roku dowiedziałam się, ze jest to ciąża pozamaciczna
Read More

Magdalena: Dziękuję Maryjo za Twoją opiekę

Szczęść Boże. Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Długo zabierałam się do tego, zawsze miałam trudności w dzieleniu się słowem, moje świadectwo powinnam złożyć już dawno temu, jednak nie zrobiłam tego, czekając, …bo wydawać by się mogło, że moje prośby nie zostały wysłuchane. W różańcu zakochałam się dzięki mojej mamie od...
Read More

P: List – Nowennę zaczełam odmawiać w intencji o dobrego męża

Pod koniec nowenny a szczególnie w dwóch ostatnich dniach było ciężko bo zły atakował, ale powiedziałam sobie, że się nie poddam i dotrwam do końca.
Read More

Emilia: Mój upragniony syn

Dość długo zabierałam się do napisania tego świadectwa ale uznałam że jestem to winna Matce Bożej i chciałam bardzo zrobić to w tym roku, w tym wyjątkowym roku, w którym urodził się mój syn. Oto moja historia....
Read More

Joanna: Uzdrowienie serca

Chciałam złożyć świadectwo ponieważ zostałam uzdrowiona. Już wcześniej w trakcie nowenny przesłałam świadectwo o tym jak modlitwa uspokoiła mnie, mimo nie udanej operacji serca (pierścień założony w sercu na zastawce wyrwał się uszkadzając jeszcze bardziej mięsień) i perspektywy kolejnej tym razem groźniejszej dla życia operacji. (Świadectwo opublikowano 11.03.2018) Wtedy odczuwałam poprawę wydolności serca, ale nie miałam potwierdzenia w wynikach badań.
Read More

Julita: moc nowenny jest niesamowita !

chciałabym podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, jakimi obdarza naszą rodzinę. Dzięki nowennie mój starszy syn porzucił nałogi i zmienia swoje życie na lepsze.

Powoli również nawraca się do Pana Boga, choć nie jest to szybki i łatwy proces. Jednak wierzę, że moje nieustanne modlitwy pomogą mu w tym. Obecnie odmawiam kolejną nowennę.
Proszę Was, abyście nigdy nie przerywali modlitwy, nawet gdy jest Wam ciężko i wydaje się, że nikt Wam nie pomoże. To nieprawda, moc nowenny jest niesamowita.
Nie zniechęcajcie się! Warto czekać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Julita: moc nowenny jest niesamowita !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wanda
Gość

Szczęść Boże Droga Julito! Dziękuję za Twoje świadectwo. Ja odmawiam cały czas nowenny za mojego syna. Powolutku jest coraz lepiej. Proszę Ciebie i inne osoby za mojego syna Krzysztofa.Będę za Twojego modlić się. Napiszę jeszcze swoje świadectwo. Teraz oddaję wszystkie sprawy Matce Bożej. Dziękuję.

A
Gość

A ja juz powoli przestaje wierzyc w te moc modle sie juz tak dlugo zapewne nie jest to modlitwa mila Bogu pewnie za slaba za malo ufna ale juz nie mam sily , tak bardzo kiedys wierzylam ale nic z tego , sa chyba rowni i rowniejsi myslalam ze to tylko wsrod ludzi ale okazuje sie ze nie tylko

Sylwia
Gość
Sylwia
Odmawiam swoją chyba już jedenastą Nowenne i takich przeszkód jeszcze nie miałam. Samochód był w warsztacie przez 2 miesiące, znajomi uważali ze mechanik po prostu rozłożył go na części i więcej go nie zobaczymy, samochód jest już naprawiony. Syn miał wypadek w szkole i cały wieczór jeździliśmy po lekarzach. W chwili próby składania drugiego świadectwa przerwał mi telefon z informacją, że córka złamała rękę i jest w szpitalu. Moje dzieci dawno tak źle się nie zachowywały, kompletnie nie słuchały. Miałam w nocy koszmary, raz, że kogoś pobawiłam życia i nie chciałam się przyznać przy strasznych wyrzutach sumienia, za drugim razem… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!