Monika: Pokonanie nieśmiałości

Witam. Kilka dni temu skonczylam odmawiać nowennę pompejanska w intencji pokonania nieśmiałości. Może nie jest idealnie, ale wiem że czeka mnie dużo pracy. Mimo wszystko jest dużo lepiej. W trakcie odmawiania spotkalo mnie wiele łask, w ktore sama nie moge do końca uwierzyć. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy, bo warto! Dziękuje za wszystko.
Read More

Katarzyna: operacji nie będzie

Pisałam już jedno świadectwo po 2 skończonych nowennach.Prosiłam o łaskę zdrowia ale wszystko mi się komplikowało.3 nowenne nie dałam rady zmówić, przerwałam po kilku dniach. Operacje miałam przekładana kilka razy z różnych powodów. Byłam bardzo załamana, bo wszystko trwało od listopada 2014. Przeczytaj Katarzyna: operacji nie będzie
Read More

Paula: zło atakuje , zwłaszcza gdy odmawiam część dziękczynną

Szczęść Boże. Jakiś czas temu skończyłam swoją pierwszą w życiu nowennę. Nie bardzo wiem jak w kilku zdaniach streścić to wszystko co się wydarzyło więc będzie to świadectwo trochę dłuższe niż inne.
Read More

Magda: Pierwsza Nowenna

Parę dni temu ukończyłam odmawiać NP. Była to moja pierwsza Nowenna. Pomimo, że jestem osobą, która dużo się modli i w pełni pokłada nadzieję w Panu, do odmawiania Nowenny nie mogłam się zebrać. "Nie dam rady odmówić tyłu dziesiątek w jeden dzień", " po co zaczynać skoro to za ciężkie zadanie dla mnie".
Read More

Aneta: Uratowanie małżeństwa przed rozwodem

Szczęść Boże... Nowennę pompejańską zaczęłam miesiąc przed ostatnią rozprawą rozwodową. Mój mąż zostawił mnie i dziecko 3 lata temu. W tym roku podał o rozwód, ja nie zgodziłam się na to i modliłam się. Modląc się czułam pokój, mój czas był wypełniony obowiązkami i modlitwą. Przeczytaj Aneta: Uratowanie małżeństwa przed...
Read More

Jerzy: Głowa pękała mi od myśli pełnych trwogi.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Mam 35 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z Internetu. Pod koniec czerwca br. przeżywałem ciężkie chwile pełne obaw o zdrowie najbliższej mi osoby, mojej żony.

Pobrano jej fragment skóry do badania histopatologicznego z podejrzeniem na zmianę nowotworową. Reakcja lekarza wzbudziła ogromny niepokój w moim sercu, tym bardziej że rok temu wycięto jej pieprzyk sklasyfikowany jako czerniak. Przez kilka dni tylko i czyniłem, że siedziałem na Internecie szukając informacji o tej chorobie i sposobach leczenia się. Nie mogłem znaleźć miejsca. Głowa pękała mi od myśli pełnych trwogi. Wtedy wziąłem do ręki Różaniec. Modlitwa do Matki Przenajświętszej praktycznie od razu dała mi spokój, pewność, że wszystko będzie dobrze. I tak się stało. Dzień wizyty u lekarza był pewien trwogi. Chwile czekania przed gabinetem wypełniałem słowami modlitwy do Matki Przenajświętszej. Zostałem wysłuchany. Królowa Różańca Świętego wysłuchała mnie, człowieka grzesznego. Jednocześnie modliłem się do Św. Rity. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny. Kryje ona w sobie moc, która prostuje drogi ludzkie. Nie trzeba czekać na ciężkie chwile w życiu. Obecnie rozpocząłem swoją drugą Nowennę. Nie wyobrażam już dnia bez Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Jerzy: Głowa pękała mi od myśli pełnych trwogi."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Piękne świadectwo!
Chwała Panu!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chwała Panu i Maryji!

krzysztof
Gość
krzysztof

Niech Ci Bog blogosławi

Matylda
Gość
Matylda

Dziękuję za piękne świadectwo 🙂 Chwała Panu!

Kamila
Gość
Kamila

Witam może ktoś zna osoby które miały zdiagnozowany zespoł genetyczny u dziecka lub tylko badania ktore źle wychodzą???
potrzebuje z kims porozmawiac o tym. Kamila moj mail kamila_g19@tlen.pl

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!