Izabela: Moja bratnia dusza i wiele dobrego..

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Przede wszystkim dziękuję Wam, za wszystkie świadectwa jakimi dzielicie się w tym miejscu. Dzięki Wam, byłam(i jestem dalej) w stanie odmawiać tą piękną modlitwę!

Pokusa przerwania i niechęci była ogromna, ale przetrwałam dzięki WAM, kochani. Modlę się w intencji: Odnalezienia swojej bratniej duszy na ziemi, czyli dobrego męża. Moja intencja wierzę, że została wysłuchana i czekam na moment jej spełnienia. Pan Bóg i Maryja są tak wspaniali, że obdarzyli mnie wewnętrznym spokojem. Byłam wulkanem stresu i niepewności, a w trakcie odmawiania na początku Litanii widziałam, że moje zachowanie jest złe. Jestem pewna,że wszystko będzie dobrze i moje życie podąża wolą Boga.
Teraz wiem, że tak jak każda mama kocha swoje dziecko,tak każdego człowieka kocha Maryja. Pamiętaj: i mnie, i Ciebie! 🙂 Na pewno dalej będę odmawiać Litanię, bo Bóg pokazuje mi jak piękne jest życie, a Jego pomoc jest nieoceniona.
Wytrwajcie i znajdźcie swoją drogę.
Tak, jak wielki jest Pan Bóg.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Aga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Piękne świadectwo! Chwała Panu!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…