Damian: Zobaczyłem to co niewidoczne

CHWAŁA PANU za to że dał nam SWOJĄ MATKĘ by byłą naszą KOCHANĄ MAMĄ.
Read More

Rafał: Nigdy wcześniej nie odmawiałem Różańca w całości

Matka Boża wstawiła się do Pana Jezusa z moją intencją i została wysłuchana.
Read More

Jurek: Cudowne wyzdrowienie

To już druga moja nowenna i drugie świadectwo. Siostrzeniec mojej żony, młody chłopak, cierpiący na zanik mięśni, trafił do szpitala nieprzytomny z objawami duszności. Lekarze orzekli, że choroba zaatakowała mięśnie przepony oraz płuca i zbliża się nieuchronny koniec. Rodzinę poinformowano, że trzeba chłopaka oddać do hospicjum, ponieważ przez te ostatnie dni będzie obłożnie chorym, wymagającym całodobowej opieki, człowiekiem oddychającym za pomocą respiratora.
Read More

Karolina: Pomoc Matki

Chce powiedziec wszystkim ze ta modlitwa naprawde pomaga.Pierwszą nowenne zaczelam odmawiac w lutym tego roku. Prosilam Panne Najswietsza o trzeźwośc mojego meza i o sile dla niego by umial walczyc z nalogiem.mamy czerwiec i moj maz nie pije czwarty miesiąc.Druga nowenne odmawialam w intencji poprawy naszej sytuacji materialnej.w trakcie odmawiania...
Read More

Hanna: Moja nowa droga

Kochani,dziś w Święto Królowej Różańca Świętego postanowiłam złożyć moje małe świadectwo, składając tym samym podziękę naszej Mateńce za ostatnie czasy mojego życia. Nowennę rozpoczęłam prawie dwa lata temu i odmówiłam ją kilka razy, nie liczyłam ile, bo od dwóch lat na różańcu modlę się stale. Tak jak i wielu z...
Read More

Iza: Maryja uleczyła mnie i oczyściła moje serce

Chcę podzielić się z Wami swoim świadectwem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się dwa lata temu od koleżanki, która opowiadała o skuteczności tej modlitwy. Wówczas nie dowierzałam, a odmawianie trzech różańców dziennie wydawało mi się niemożliwe. Wówczas też nie miałam tak szczególnej intencji… Po roku jednakże sytuacja się zmieniła, ponieważ zachorowałam dosyć poważnie – miałam wylew, wskutek którego odczułam niedowład lewej strony swojego ciała. W szpitalu kolejna koleżanka próbowała nakłonić mnie do odmawiania nowenny pompejańskiej, lecz ja uznałam, że jestem zbyt słaba i nie dam rady. Modliłam się o swoje zdrowie w inny sposób. Choć zaczęłam powracać do sił i wyszłam ze szpitala, nie czułam się jeszcze najlepiej. W kościele spotkałam trzecią osobę, która nie tylko namówiła mnie do podjęcia nowenny pompejańskiej, lecz wręczyła mi instrukcję jej odmawiania. Tym razem odczytałam gest ten jako znak od Matki Przenajświętszej.
Nie mogłam Jej tego odmówić. Po dwóch dniach zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską (nawet przy codziennych czynnościach, ponieważ mam 3 dzieci i nie było mi łatwo znaleźć czas). Zły wielokrotnie próbował mnie odciągnąć od modlitwy. Jednak nie poddawałam się.
Jeszcze w czasie trwania części błagalnej nowenny znalazłam się ponownie w szpitalu na kontroli. Wyniki moje w zaskakujący sposób poprawiły się. Wszystkim dookoła (lekarzom, znajomym, rodzinie) opowiadałam o nowennie pompejańskiej, do której odniosłam się z największą ufnością. Czuję, jak Matka Boża prowadzi mnie i daje mi siłę. Odzyskałam nie tylko zdrowie fizyczne, lecz przede wszystkim duchowe. Oczyściłam swoje serce, zaczęłam dobrze myśleć o ludziach, którzy kiedyś wydawali się być moimi wrogami – w sensie dosłownym podałam im przyjazną dłoń, zaczęłam się za nich modlić i poprosiłam o wybaczenie. Po prostu wyleczyłam się ze swoich słabości.
Nie znajduję słów wdzięczności dla Matki Bożej Pompejańskiej. Teraz odmawiam kolejną nowennę, tym razem w intencji swoich rodziców, którzy odwrócili się od Pana Boga, i ani przez ułamek sekundy nie wątpię w pomoc Matki Bożej. Życzę Wam, abyście swoją nowennę odmawiali z największą wiarą i zaakceptowali rozwiązania proponowane przez Matkę Bożą, abyście po prostu Jej zawierzyli tak w stu procentach. O pomocy, jaką niesie różaniec opowiadam wszędzie wszystkim otwarcie i bez oporów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!