Agnieszka: Zniknął lęk i niepokój

Witam chciałabym podzielić się tym jaka ma moc nowenna popejanska. Mam na imię Agnieszka 32 lata mam 2 synów. W kwietniu 2017 roku okazało sie ze jestem w ciąży byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa gdyż na pierwsze dziecko musiałam długo czekac. Lecz moje szczęście bardzo szybko zamieniło sie w łzy i niepokój. Gdy poszłam do lekarza na pierwsza wizytę okazało sie ze mam torbiel na jajniku która może nie zniknąć mimo leczenia.
Przeczytaj całość

Katarzyna: początki zmian

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem i przekazać , że warto powierzyć swoje troski Maryji. Właśnie zakończyłam odmawianie pierwszej nowenny i tym wpisem pragnę podziękować za szereg łask. Moje prośby nie zostały całkowicie spełnione ale widzę jak wiele zmieniło się w moim życiu. Wierzę, że jest to tylko początek. Przeczytaj Katarzyna:...
Przeczytaj całość

Jola: Pojednanie z osobą

Chciałam złożyć świadectwo dobra jakie otrzymałam od Matki Bożej. Jakiś czas temu zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji pojednania z mężczyzną, z którym się kiedyś spotykałam. Rozstaliśmy się w wielkim gniewie i pomimo, że nie spotykamy się już 2 lata ten człowiek był na mnie ogromnie zacietrzewiony. Nie wydarzyło się...
Przeczytaj całość

Dorota: Początek spokoju

Szczęść Boże ! O Nowennie Pompejańskiej słyszałam parę lat temu pierwszy raz zobaczyłam ją w czasopiśmie Różaniec lecz myśl, że trzeba odmówić trzy różanice jednego dnia odrazu mnie zniechęciła w tym czasie miałam problemy żeby odmówić cały częściej to był jeden dziesiątek. Przeczytaj Dorota: Początek spokoju
Przeczytaj całość

Damian: nowenna o znalezienie dziewczyny

We środę stało się coś czego się nie spodziewałem
Przeczytaj całość

Iza: Maryja uleczyła mnie i oczyściła moje serce

Chcę podzielić się z Wami swoim świadectwem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się dwa lata temu od koleżanki, która opowiadała o skuteczności tej modlitwy. Wówczas nie dowierzałam, a odmawianie trzech różańców dziennie wydawało mi się niemożliwe. Wówczas też nie miałam tak szczególnej intencji… Po roku jednakże sytuacja się zmieniła, ponieważ zachorowałam dosyć poważnie – miałam wylew, wskutek którego odczułam niedowład lewej strony swojego ciała. W szpitalu kolejna koleżanka próbowała nakłonić mnie do odmawiania nowenny pompejańskiej, lecz ja uznałam, że jestem zbyt słaba i nie dam rady. Modliłam się o swoje zdrowie w inny sposób. Choć zaczęłam powracać do sił i wyszłam ze szpitala, nie czułam się jeszcze najlepiej. W kościele spotkałam trzecią osobę, która nie tylko namówiła mnie do podjęcia nowenny pompejańskiej, lecz wręczyła mi instrukcję jej odmawiania. Tym razem odczytałam gest ten jako znak od Matki Przenajświętszej.
Nie mogłam Jej tego odmówić. Po dwóch dniach zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską (nawet przy codziennych czynnościach, ponieważ mam 3 dzieci i nie było mi łatwo znaleźć czas). Zły wielokrotnie próbował mnie odciągnąć od modlitwy. Jednak nie poddawałam się.
Jeszcze w czasie trwania części błagalnej nowenny znalazłam się ponownie w szpitalu na kontroli. Wyniki moje w zaskakujący sposób poprawiły się. Wszystkim dookoła (lekarzom, znajomym, rodzinie) opowiadałam o nowennie pompejańskiej, do której odniosłam się z największą ufnością. Czuję, jak Matka Boża prowadzi mnie i daje mi siłę. Odzyskałam nie tylko zdrowie fizyczne, lecz przede wszystkim duchowe. Oczyściłam swoje serce, zaczęłam dobrze myśleć o ludziach, którzy kiedyś wydawali się być moimi wrogami – w sensie dosłownym podałam im przyjazną dłoń, zaczęłam się za nich modlić i poprosiłam o wybaczenie. Po prostu wyleczyłam się ze swoich słabości.
Nie znajduję słów wdzięczności dla Matki Bożej Pompejańskiej. Teraz odmawiam kolejną nowennę, tym razem w intencji swoich rodziców, którzy odwrócili się od Pana Boga, i ani przez ułamek sekundy nie wątpię w pomoc Matki Bożej. Życzę Wam, abyście swoją nowennę odmawiali z największą wiarą i zaakceptowali rozwiązania proponowane przez Matkę Bożą, abyście po prostu Jej zawierzyli tak w stu procentach. O pomocy, jaką niesie różaniec opowiadam wszędzie wszystkim otwarcie i bez oporów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!