Wysłuchana: TA MODLITWA MA NIESAMOWITĄ MOC.

o łaskę pomyślności w nowej szkole średniej
Read More

Izabela: Łaska uzdrowienia mojej ukochanej Mamy z nowotworu

To już moje szóste świadectwo, po każdej ukończonej nowennie Je składam. Dziękuję za wszystko Matce Boskiej, wiem, że to jak jest, jest tylko dzięki Niej. Mama zachorowała rok temu, jest po ukonczonym leczeniu, 23 lutego ma mieć badanie kontrolne. Modlę się i błagam żeby było w porządku. Tak dużo już wycierpiała.
Read More

Beata: Kto ten trud podejmie zyska wiele więcej

Znalazłam się pod ścianą z swoją sytuacją finansową. Raty kredytów spłacałam, lecz ogólne zadłużenie ciągle gdzieś rosło. Pomimo starań i ciągłych pomysłów na czym i jak zaoszczędzić ciągle mi nic nie wychodziło. Kiedyś w katolickim dwumiesięczniku ewangelizacyjnym „Miłujcie się” przeczytałam o nowennie do Matki Bożej z Pompejów. Zaczęła chodzić mi po głowie myśl, że tylko Mateczka z Pompejów może mi pomóc, że sama nie dam rady tylko z Nią jestem w stanie coś zmienić.
Read More

Monika: walka ze sobą swymi ułomnościami i Złym

Szczęść Boże. Zakończona sukcesem druga nowenna. Dziękuję za wszystko. Nie wyraziłam konkretnie intencji. Prosiłam by Matka Boża obdarzyła mnie tym co akurat jest mi potrzebne
Read More

Monika: Miałam ostatnio sen, w którym tak jakby uwalniam się od złego ducha

Czuję diametralną poprawę w swoim samopoczuciu, z powrotem mogę się śmiać, mam lepszy kontakt z ludźmi, mniej się stresuje, już nie dokuczają mi lęki i strach, czuję spokój ducha a co najważniejsze poczucie sensu w życiu
Read More

Iza: Ból codzienności i uratowane małżeństwo

Jestem już dawno po pierwszej nowennie, lecz dopiero teraz coś mnie pchnęło do tego, aby podzielić się z Wami moim świadectwem. Mam 28 lat i teraz już wiem, że przed rozpoczęciem nowenny żyłam w straszliwym grzechu, który sukcesywnie pchał mnie w przepaść.

Zawsze byłam zarozumiała, pyszna, czułam się lepsza od innych oraz przykładałam dużą wagę do rzeczy materialnych. Lubiłam imprezować, chodzić na zakupy i upiększać się w każdym calu. Chciałam od życia więcej i więcej, także w małżeństwie przestałam czuć się dobrze. Kłótnie z mężem miały miejsce codziennie, były pełne wyzwisk i przykrych zwrotów, czułam, że powinnam rozstać się z nim i pójść własną drogą… Byłam wyczerpana – teraz wiem, że wszystko działo się z mojej winy. Pewnego dnia, gdy mąż był w delegacji, zaczęłam płakać jak nigdy dotąd i prosić Maryję o pomoc. Wtedy przypomniało mi się, że dostałam od siostry różaniec, który od dawna zalegał w szufladzie oraz ulotkę z modlitwą pompejańską. Od razu zaczęłam się modlić, nie przestając płakać – była to chyba najbardziej szczera modlitwa w moim życiu. Następnego dnia odczułam niesamowitą ulgę, nie czułam już tej straszliwej pustki i braku wsparcia, wiedziałam, że Ktoś jest przy mnie i mnie wspiera. Usłyszałam w duchu: „teraz już wszystko się zmieni, idź tą drogą”. Modliłam się nadal i niemal każdego dnia płakałam, jednocześnie w ciągu dnia miałam ochotę śpiewać i uśmiechać się do ludzi, chciałam więcej dawać innym, a nie tylko kupować i gromadzić rzeczy dla siebie. Bardzo złagodniałam, a mąż to zauważył. Widział, jak się modlę i pewnego dnia po prostu ukląkł obok mnie… Zaczął kupować mi kwiaty bez okazji (czego raczej do tej pory nie robił), pomagać w domu z własnej inicjatywy, częściej chodzić do kościoła. Nasze życie weszło na inny tor – ten dobry, spokojny, trwały… Zmiany dotyczyły nie tylko małżeństwa, ale także wychwalania Świętej Rodziny, podejścia do ludzi, wyznawanych wartości. Po tym wszystkim wiem, że nie dobra materialne, dobra pozycja zawodowa czy wszelkie uciechy tego świata są kluczem do szczęśliwego życia pełnego chwały – jest nim pokora, wzajemne wsparcie i życie dla innych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KatarzynaEwaOliwiaSylwia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Piękne świadectwo, dziękuję. Trwaj w modlitwi i trwaj przy Maryi na zawsze 🙂

Oliwia
Gość
Oliwia

Wychwalajmy Boga , bo On Jest Naszym Królem, Maryję, nigdy nie zostawi nas samych, Jezus utula nas i daję nam bezpieczeństwo.Kocham Boga

Ewa
Gość
Ewa

Jak dobrze przeczytać takie świadectwo! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej Rodziny – jesteś na dobrej drodze do prawidłowego Szczęścia

Ewa
Gość
Ewa

miało być: prawdziwego …..

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Droga z Bogiem jest jedyną dobrą.Pomimo ludzkich upadków,tylko Bóg i Maryja nas wspierają.błogosławieństwa bożego na każdy dzień dla Was Izo:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!