Iwona: Czasami ta choroba odbiera radość życia

To już drugie Moje świadectwo , tym razem modliłam się do najcudowniejszej Maryi Pompejańskiej o zdrowie dla całej mojej rodziny .

Moje prośby zostały wysłuchane poniekąd ale wierze w otrzymane łaski i ,że Maryja daje nam w danej chwili to czego najbardziej potrzebujemy . W trakcie odmawiania 2 Nowenny dostałam prace, wszystko skończyło się dobrze jeśli chodzi o poród mojej siostry – niestety był to poród z komplikacjami , Moja mama pomyślnie przeszła zabieg i szybko wróciła do zdrowia . Teraz odmawiam 3 Nowennę też w sprawie zdrowia ale Mojego . Ciągle walczę z chorobą zwaną Endometriozą , niestety torbiel ,Którą miałam operowaną 2 lipca tamtego roku odnowiła się . Pierwszą Nowennę do Maryi też odmawiałam w tej sprawie . Mam nadzieje ,że Maryja da mi silę by pokonać tą okropną chorobę i będzie mnie wspierać, i nie opuści mnie w potrzebie, że da Mi nadzieje na wyzdrowienie . Chciałabym kiedyś móc założyć rodzinę i cieszyć się życiem tak jak moi rówieśnicy . Czasami ta choroba odbiera radość życia. Wierzę jednak ,że moje prośby zostaną wysłuchane .Maryjo dziękuje Ci za wszystkie łaski dotąd otrzymane i bądź przy mnie w najtrudniejszych chwilach mojego życia i zawsze bo Nowenna Pompejańska stała się częścią Mojego życia i nie potrafię teraz bez niej.

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
MagdaKasiaAguchaMirkaaa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

Rozumiem Cię Za mną już 7 operacji na endometriozę i adenomiozę(był czas że Nowenną wymodliłam i choroba zniknęła ale w tym roku miałam operacje na początku marca i byłam ponad rok leczona visanne i choroba rozwija się:((Mam endo 4stopnia.Też od 8.08 zaczęłam Nowennę o zdrowie dla siebie Już nie mam sił żyć przez te bóle a do tego małżeństwo w rozsypce Jak chcesz podaj mi adres email będziemy w kontakcie

Justyna
Gość
Justyna

Właśnie przeczytałam co to za choroba. Naprawdę straszna. Iwonko trwaj w modlitwie. Obejrzyj jeszcze Dotyk Boga (są różne odcinki) POLECAM!!

aa
Gość
aa

Prosze modlić sie Koronką Wyzwolenia

Mirka
Gość
Mirka

Miałam podobny problem, 🙁 Kilka lat temu leczyłam się na torbiel na jajniku, z podejrzeniem endometriozy, ból endometrialny też znam bardzo dobrze. Kilka lat przyjmowania leków hormonalnych. W końcu zostałam skierowana do szpitala na laparoskopowe usunięcie torbieli. Szykowałam się na operację i stała się rzecz bardzo dziwna, ponieważ pomyliłam datę operacji !!! Jestem osobą zorganizowaną, mnie się takie rzeczy nie zdarzają !!! Skierowanie na zabieg miałam przez dwa miesiące, na odwrocie była wpisana data operacji. Oglądałam je wiele razy bo wypisane miałam także, jakie rzeczy mam ze sobą zabrać. Porobiłam badania jakie były potrzebne, poinformowałam klientów że nie będzie mnie… Czytaj więcej »

Agata
Gość
Agata

Też oprócz endometriozy 4stopnia i adenomiozy(walczę już ponad 11lat z chorobą), pewnego dnia podczas wypisu ze szpitala dowiedziałam się że mam dużego guza w macicy i że w ciągu tygodnia mam być zoperowana bo zagrożenie życia Wtedy pierwszy raz zaczęłam odmawiać Nowennę(okazało się że nawet źle ją wtedy odmawiałam)ale stał się cud (pisałam o tym w świadectwie parę lat temu) bo guz malał i już w czerwcu nie było po nim śladu i nawet endometrioza znikła. Nie wiem czemu później wszystko wróciło, niemożliwe jest pożycie małżeńskie(nie poznaję męża, straciliśmy 7dzieci i zawsze po poronieniu zostawiał mnie i ogólnie potrafi urwać… Czytaj więcej »

Agucha
Gość
Agucha

Mnie na zahamowanie rozwoju endometriozy bardzo pomogła zdrowa dieta – polecam dr Dąbrowską – poczytaj o diecie owocowo-warzywnej. Pozdrawiam!

Magda
Gość
Magda

Witam serdecznie! Ja także mam endometriozę,jestem po laparoskopii,miałam zmiany na jajnikach,innych miejscach układu rozrodczego,wątrobie,jelitach… Potwierdzam, żeby zrobić testy na nietolerancję i odwiedzić Dąbrowską w Gołubiu i jej rehabilitantów (stres także ma wpływ).Ale przede wszystkim się modlić!Ja pokładałam ufność przede wszystkim w swoich działaniach i naturalnych sposobach,a pierwsze co miałam zrobić,to zwrócić się do Pana Boga! Dał nam piękny Dar-Maryję,która dała nam modlitwę pompejańską!Poznałam Maryję i dzięki Nowennie rozmawiam z Nią każdego dnia.Uczy mnie wiary i ufności. Uczę się stale,bo sama chciałabym wszystko kontrolować,a już teraz wiem,że przede wszystkim mam się nauczyć oddawać wszystko w ręce Jezusa i Maryji,by Oni się… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

Również polecam dietę dr Dąbrowskiej i ośrodek u Haliny w Gołubiu. Dieta jest bardzo ważna przy tej chorobie. Powinno zrobić się test na nietolerancje pokarmowe i stosować się do tego co wyjdzie. W moim przypadku są to nietolerancje na nabiał, jajka, gluten, pszenicę. Wiele kobiet z endometriozą ma właśnie tego typu nietolerancje. Ja wyeliminowałam te pokarmy i dużo lepiej się czuję. Endometrioza się nie rozwija!!!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…