Mariola: Matce Bożej należy ufać bezgranicznie !

Duch Święty napełnia nas swoją mocą. Kierujmy wszystkie swoje prośby do naszej Matki Maryi ,Ona nas zawsze wysłucha. Chwała Panu i Matce Bożej.
Read More

Lilia: Uzdrowienie wnuka

Szczęść Boże. 29 sierpnia odmówiłam Nowennę Pompejańską, 30 sierpnia dowiedziałam się, że wnuk jest zdrowy. Prosiłam Matkę Najświętszą o uzdrowienie wnuka, który miał w główce wodę i kamicę nerek.
Read More

Adrian: Dusze czyścowe bardzo cierpią !

wierze ze Mateńka przenajświętsza mnie wysłuchała i dopomoże tym biednym dusza czyśćcowym które tak bardzo cierpią
Read More

Karolina: Zdrowy synek

Dowiedziałam się o nowennie i zaczęłam się usilnie modlić. W połowie września trafiłam na Izbę przyjęć z silnym krwawieniem. Po zrobieniu usg lekarki powiedziały, żebym wracała do domu i czekała, aż poronię, bo one nie dają szans tej ciąży.
Read More

Maria: pozytywne załatwienie spraw

Dziękuję Nasza Matko Ukochana!!!
Read More

Helena: znowu błagałam Maryję o pomoc dla niego

Ponownie wysłuchana. Kolejną nowennę pompejańską odmówiłam w intencji mojego zięcia który od wielu lat zmaga się z nałogiem nikotynizmu. Mając na uwadze jego zdrowie i to, że na raka płuc zmarła jego mama i ciocia

znowu błagałam Maryję o pomoc dla niego w walce z tym nałogiem. Gdy skończyłam nowennę rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej, a mój zięć jest zapalonym kibicem i bardzo emocjonalnie przeżywa mecze, zwłaszcza naszej reprezentacji.Z relacji córki i wnuka dowiedziałam się, że nie zapalił ani jednego papierosa podczas całych mistrzostw, a także po powrocie do pracy bo wcześniej był na urlopie( żeby móc oglądać mecze mistrzostw) nie sięgnął po papierosa.Ufam i mocno wierzę, że to Matka Boża znowu wysłuchała mojej prośby i swoją łaską to sprawiła,że uwolnił się od tego nałogu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
barbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!