ufająca: Świadectwo modlitwy

Witam serdecznie,odmówiłam już kilka nowenn i składałam tutaj swoje świadectwa.Maryja zawsze pomaga,czasem od razu ,czasem w trakcie nowenny,czasem po skończeniu.
Przeczytaj całość

Magdalena: Wszystko oddać w ręce Jezusa i Maryi

Odkąd modlę się nowenną dzieją się prawdziwe cuda w moim życiu. Najpiękniejszy cud,to doświadczenie namacalne Miłości Jezusa i pokoju w sercu! Odmówiłam 3 nowenny,ale Maryja powolutku przemienia moje serce wraz z Duchem Świętym. Konkrety:):1. Odkąd zaczęlam odmawiac nowenne,trafilam na msze sw o uzdrowienie,ktorych zawsze unikalam,a teraz doswiadczam tam prawdziwych cudów i łask!
Przeczytaj całość

Renata: Modlitwa za zatwardziałych grzeszników

Wierzę głęboko w moc Boga i Matki Bożej, wierzę w to, że wiele dusz zostanie ocalonych przed ogniem piekielnym.
Przeczytaj całość

Monika: Matka Najświętsza nigdy nie zostawi nas w potrzebie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki...na początku bardzo mnie to zaciekawiło,ale później stwierdziłam,że nie dam rady odmawiać 3 części Różańca dziennie.Minęło kilka dni i znalazła się intencja w której warto było się modlić...sensowna praca... Przeczytaj Monika: Matka Najświętsza nigdy nie zostawi nas w potrzebie
Przeczytaj całość

Iwona: Trudna nowenna

Raz różaniec został przerwany będąc w mojej dłoni, ktoś bardzo nie chce tej modlitwy......... Czy taka modlitwa ma sens?
Przeczytaj całość

Helena: znowu błagałam Maryję o pomoc dla niego

Ponownie wysłuchana. Kolejną nowennę pompejańską odmówiłam w intencji mojego zięcia który od wielu lat zmaga się z nałogiem nikotynizmu. Mając na uwadze jego zdrowie i to, że na raka płuc zmarła jego mama i ciocia

znowu błagałam Maryję o pomoc dla niego w walce z tym nałogiem. Gdy skończyłam nowennę rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej, a mój zięć jest zapalonym kibicem i bardzo emocjonalnie przeżywa mecze, zwłaszcza naszej reprezentacji.Z relacji córki i wnuka dowiedziałam się, że nie zapalił ani jednego papierosa podczas całych mistrzostw, a także po powrocie do pracy bo wcześniej był na urlopie( żeby móc oglądać mecze mistrzostw) nie sięgnął po papierosa.Ufam i mocno wierzę, że to Matka Boża znowu wysłuchała mojej prośby i swoją łaską to sprawiła,że uwolnił się od tego nałogu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Helena: znowu błagałam Maryję o pomoc dla niego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!