Zdana matura

Mariusz zdał maturę. Mój syn. Trzeci. Nowenna Pompejańska J E S T modlitwą nie do odparcia!!! Nic jej się nie oprze!!! To po ludzku było niemożliwe…………...... Błogosław Duszo moja Pana! Dziękuję Ci serdeczna i miłosierna Matko! Anna P.S. Szczegóły na żądanie a dowody beznadziejnej sytuacji przed maturą w dokumentacji szkolnej,...
Przeczytaj całość

Agnieszka: uzdrowienie małżeństwa

Pojawiały się chwile zwątpienia czy warto dalej walczyć bo nasze relacje zamiast się poprawiać tylko się pogarszały. Mąż zaczął wspominać o rozwodzie, nie chciał ze mną rozmawiać, ciągle się kłóciliśmy.
Przeczytaj całość

Anna: odzyskanie miłości męża

Pogodzenie się ze zdradą nie jest łatwe, więc bywają trudniejsze chwile ale dziś czuję, że nasze małżeństwo jest silniejsze i ma sens. Jestem szczęśliwa i mam w planach kolejną Nowennę. Modlitwa przywróciła mi radość i sens życia.
Przeczytaj całość

Żona: Jej zawierzam wszystko

Zgodnie z obietnicą pragnę złożyć świadectwo otrzymanych łask. Nowenny odmawiam praktycznie nieprzerwanie od prawie 2 lat, głównie za mojego  Męża. Za szybko "dopadla nas dorosłość", a oddalenie od Boga sprawilo że  zaczely sie problemy, małżeńskie, rodzinne, zdrowotne ( moj złośliwy nowotwór), finansowe ( ogromne długi spowodowane wydatkami na moje leczenie oraz Męża nałogami, w które wpadl totalnie, nie radzac sobie z całą ta sytuacją).
Przeczytaj całość

Nisia: Nadzieja dla modlących się!

Zaczynając pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską (dziś mam 38 dnień) bałam się strasznie,że zły będzie mocno mieszał,ze nie dam rady tyle czasu trwać w modlitwie i postanowiłam,że kiedy zaczną mnie dopadać chwilę zwątpienia będę wchodziła na tą stronę i będę czytała o wysłuchanych modlitwach. Szczerze mówiąc, właśnie w tym miejscu...
Przeczytaj całość

Grazia: Gdy Twojej pomocy wzywałam nawiedziła mnie łaska Boża!

Jest to 14 NP i nie ostatnia . Pisałam wcześniej świadectwa więc tym razem uzupełnienie. Łaska Boża jest ogromna kiedy prosimy przez Maryję .

Tym razem postanowiłam odmawiać NP w swojej intencji ponieważ miałam wyznaczoną planową operację . Kiedy ukończyłam część błagalną dostałam okropnego ataku tak że ból całkowicie mnie sparaliżował i zaraz rano mąż zawiózł mnie do szpitala. Tam cała procedura 2 godz. i w końcu badania oraz usg i decyzja lekarza ; możemy poczekać do jutra -teraz brakuje miejsca .W domu ból cały czas się nasilał mimo leków przeciwbólowych więc wieczorem powróciłam do szpitala mówiąc że do domu nie wracam . Dyskusji nie było i zrobiono mi dalsze badania oraz kroplówki . Rano lekarz prowadzący podszedł do mnie z informacją że musimy natychmiast operować. Bałam się tylko o ciśnienie bo z tym u mnie bywało źle ale o dziwo okazało się że jest idealne. Tak więc jeszcze raz oddałam się w opiekę naszej Miłosiernej Mateczki i zasnęłam. Po wybudzeniu lekarz podszedł do mnie „miała pani szczęście to co zrobiliśmy było cudem i tylko sekundy dzieliły od pęknięcia woreczka w którym było 3 szklanki ropy i kamienie ” . Tak więc dzięki Opatrzności Bożej mogę teraz napisać to świadectwo z nadzieją że umocnię Was w modlitwie.
Ile mi sił starczy będę rozszerzać cześć Twoją , o Dziewico różańca św. z Pompejów , bo gdy Twojej pomocy wzywałam , nawiedziła mnie łaska Boża.
Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Grazia: Gdy Twojej pomocy wzywałam nawiedziła mnie łaska Boża!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Tak. Aż Bóg musi interweniować, bo lekarze odsyłają do domu, mimo boleści jakie przeżywa pacjent. A potem stwierdzają, że stał się cud, bo mimo ich ignorancji pacjent przeżył. Doświadczyłam podobnego. Mnie też Bóg uratował, bo lekarze kilka razy odsyłali do domu.

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! ze sie dobrze skonczylo , mialam podobnie przed wielu laty ,tylo ze ja bylam operowana zaraz po wszystkich badaniach .

Damian
Gość
Damian

Maria, powiedz, a kto sie za tych lekarzy modli? Chyba tylko, haha, przed operacją. Potem – już nie. Jak mają być dobrzy, kiedy tak niewiele modlitwy? To samo dotyczy polityków i innych.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!