Natalia: Matura

Chciałam podzielić się z Wami łaską, jaką otrzymałam za pośrednictwem Maryi. 9. z kolei Nowennę Pompejańską ofiarowałam w intencji zdania matury. Było mi ciężko, ponieważ zdecydowałam się na trzy egzaminy z poziomu rozszerzonego. Przedmioty te wymagały "nauki na pamięć". Szczęśliwie zdałam maturę, z bardzo dobrym rezultatem :)Przeczytaj Natalia: Matura
Read More

Marzena: moje małżeństwo

Dziś 42 dzień mojej pierwszej nowenny pompejańskiej, którą odmawiam w intencji uratowania mojego małżeństwa. W trakcie odmawiania nowenny są chwile trudne, zły działa aby zniechęcić.
Read More

Magda: zdany egzamin

Witam, razem z mamą i siostrą odmawiałyśmy nowennę pompejańską w intencji siostry o zdany egzamin zawodowy. Jedną kończyłyśmy kolejną zaczynałyśmy. W między czasie były egzaminy siostry, które kończyły się wynikiem negatywnym. Do teraz kiedy jest wymarzony sukces, zdany egzamin. Przeczytaj Magda: zdany egzamin
Read More

Jadwiga: świadectwo – znalazł się dawca nerki !

Niech Was Pan błogosławi i obejmie swoją miłością miłosierną.
Read More

Aneta: Nowenna daje siłę do walki z przeciwnościami

Szczęść Boże ! Nowennę zaczęłam dzień po słowach mojego męża że najpewniej to koniec naszego małżeństwa. Przeżywam z mężem poważny kryzys nie tylko w małżeństwie, mój mąż ma kryzys wiary w Boga, we mnie, i chyba nawet w życie. Moje mniejsze i większe grzechy przeciw niemu złożyły się na całość,...
Read More

Faustyna: nie poddawałam się, zmówiłam drugą nowennę

Chciałabym podzielić się z Wami świadectwem otrzymanych łask. Pierwsze nowenny Pompejańskie, które odmawiałam w ubiegłym roku przyniosły mi dużo spokoju wewnętrznego.

Doznałam nawrócenia, mimo że wydawało mi się, że wcale go nie potrzebowałam. Przez dłuższy czas czułam, że jestem prowadzona przez Matkę Bożą, której się zawierzyłam i spotykało mnie dużo dobrego.
Dzięki pierwszej Nowennie Pompejańskiej o zdrowie uzyskałam właściwą diagnozę (choć wcześniej lekarze dawali mi leki na oślep i nie mogli znaleźć przyczyny dolegliwości), dzięki drugiej (o zdrowie i o pracę) moje zdrowie zaczęło wracać, teraz jest dużo lepiej. Zaraz po tym odmówiłam też nowennę do św. Józefa – 30 dniową i w 9 dzień jej odmawiania dostałam pracę, zupełnie nagle. To też był prawdziwy cud.
Pragnę dodać, że wcześniej dzięki wstawiennictwu św. Jana Pawła II wyzdrowiałam z silnej nerwicy bez niczyjej pomocy. Tylko książki i praca nad sobą, a trafiałam na właściwe i dzięki temu przepracowałam wszystkie wewnętrzne trudności i konflikty. Gdyby nie modlitwa, z pewnością by się to nie udało.
Ostatnie dwie Nowenny Pompejańskie dotyczyły relacji z chłopakami. Modliłam się w intencji o ogólne uzdrowienie relacji i o miłość. Ku mojemu zdziwieniu w trakcie tej nowenny poznałam pewnego chłopaka, z którym coś tam się zapowiadało, ale nie do końca, a ja swoimi zachowaniami skutecznie zniechęciłam go do siebie. Moje zachowanie było niedojrzałe i niezrozumiałe nie tylko dla niego ale nawet dla mnie samej. Ponieważ mi się podobał, próbowałam się otworzyć, ale im bardziej mi zależało, tym bardziej się zamykałam. Można powiedzieć, że nowenna nie poskutkowała lub zadziałała na odwrót – nie było z tego nic dobrego. Ale nie poddawałam się. Zmówiłam drugą nowennę w intencji o dojrzałość, wyjaśnienie i rozwiązanie tej sprawy oraz o błogosławieństwo Boże dla każdego z nas. Po zakończeniu Nowenny nasz kontakt się poprawił a ja uspokoiłam się wewnętrznie. To było prawie niemożliwe. Dzięki Nowennie stałam się bardziej dojrzała i wierzę, że wszystko, o co się modliłam idzie w dobrą stronę. Matka Boża wyprasza dla nas łaski u swojego Syna. Modliłam się również innymi nowennami – do św. Rity, św. Judy Tadeusza, św. Józefa, które z pewnością również bardzo pomogły. Chwała Panu i Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Faustyna: nie poddawałam się, zmówiłam drugą nowennę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Chcialam Cie zapytac jakimi ksiazkami sie wspomagalas w tamtym okresie bo tez tego potrzebuje z gory dziekuje za informacje

Teresa
Gość
Teresa

Życzę Ci znalezienie tej prawdziwej połówki

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!