Sabina: Nowenna Pompejańska została wysłuchana zaraz po jej zakończeniu

Mam na imię Sabina. Mam 29 lat. Jestem żoną i matką. Mam 2 dzieci – 8-letnią Wioletę i 2-letnią Anitę. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Po urodzeniu drugiej dziewczynki, bardzo chciałam mieć 3 dziecko i chciałam aby był to chłopiec. Nazwałabym go Gabriel. Niestety próby zajścia w ciążę od prawie...
Przeczytaj całość

Grazia: Tylko z Maryją zwyciężymy

To już 20 NP i kolejne świadectwo. Pozwolę sobie na kontynuację współpracy z naszą Najlepszą z Matek. Walka o wiarę w rodzinie trwa jak również o małżeństwo sakramentalne dziecka które się pogubiło . Inne powierzone intencje są tak wspaniale wypełnione dobrem że trudno mi opisać wszystko i myślę że to trzeba przeżyć aby zrozumieć potęgę Różańca Maryi .
Przeczytaj całość

Grażyna: problem z pęcherzem

Witajcie! To już  moja trzecia Nowenna Pompejańska. Dwie wcześniejsze ofiarowałam za mego syna i córkę (wszystkie wysłuchane!), trzecią - za swoje zdrowie. Strasznie mi ciążył problem z pęcherzem. Nie potrafiłam bez żadnych komplikacji przejść dłuższej trasy, co chwilę musiałam chodzić do łazienki. To wszystko trwało dobrych kilkadziesiąt lat, aż w...
Przeczytaj całość

Monika: Świadectwo Wysłuchane? Niewysłuchane?

Szczęść Boże Wszystkim moje świadectwo nie bedzie jakims szczególnym świadectwem, odmawiam juz w tej chwili swoją V nowenne. Cztery pierwsze były o wypełnienie się woli Bożej w mojej i brata chorobie tj, nerwica lękowa i depresja czy Maryja mnie wysłuchała ? Przeczytaj Monika: Świadectwo Wysłuchane? Niewysłuchane?
Przeczytaj całość

Joanna: Nie wykryto nowotworu

Moje świadectwo dotyczy mojej mamy i mnie samej. To niewiarygodne, co się stało w trakcie odmawiania mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Zarówno u mnie, jak u mojej mamy podejrzewano nowotwór jajników i to w tym samym czasie. Od razu rozpoczęłam różaniec. W trakcie części błagalnej moja mama przeszła zabieg i otrzymała wyniki. Już sam zabieg był ryzykiem ze względu na poważne problemy z sercem.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Trudna ciąża

O nowennie pompejańskiej usłyszałam po raz pierwszy na Forum Charyzmatycznym. Potem w niedługich odstępach czasu jeszcze dwa razy o niej usłyszałam w różnych okolicznościach.

W końcu zaczęłam szukać w internecie aby dowiedzieć się na czym dokładnie polega ta modlitwa. Byłam pod wrażeniem i od razu zrodziło się we mnie ogromne pragnienie aby również modlić się w ten sposób zwłaszcza, że miałam ważną intencję. Jedyną obawą było to … czy sprostam. Moja wiara jest bardzo mocna, jednak rzadko modliłam się na różańcu. Odmówienie dziesiątka różańca stanowiło dla mnie trudność, a tu nagle 15 tajemnic i to przez 54 dni. Przynaglenie do odmówienia nowenny pompejańskiej było jednak tak silne, że 1 stycznia 2016 zaczęłam i teraz kończę już odmawiać 3 moją nowennę.
Moje świadectwo dotyczyć będzie 2 nowenny, którą odmówiłam w intencji mojej przyjaciółki Kasi i jej nienarodzonego dziecka. Kasia w przeciągu ostatnich 2 lat straciła 2 dzieci. Najpierw poroniła w 2 miesiącu ciąży. Bardzo to przeżyła mimo, że nie planowała dziecka. Kolejna ciąża była już wyczekana i zaplanowana. Niestety na początku 9 miesiąca ciąży zdrowe dziecko nagle umarło w jej łonie. Kasia przeżyła prawdziwą traumę kiedy się o tym dowiedziała i jeszcze zmuszona była w naturalny sposób urodzić swojego martwego synka. Cudem było to, że nie popadła w depresję i po pół roku znowu zaszła w ciążę. Między czasie dowiedziała się, że przyczyną śmierci jej dziecka była niewydolność łożyska w wyniku bardzo rzadkiego konfliktu w grupach głównych krwi. Aby nie dopuścić do powtórzenia się historii Kasia już od początku ciąży zaczęła szukać pomocy u lekarzy. Oni jednak rozkładali ręce nie wiedząc co mogą zrobić aby jej pomóc. Dziewczyna na własną rękę wykonała kosztowne badanie genotypu dziecka aby dowiedzieć się jaką grupę krwi ma dziecko. Niestety wyniki były jak wyrok. Dziecko odziedziczyło grupę krwi po ojcu czyli znowu pojawi się ten sam konflikt.
W tym czasie przygotowywałam się do podjęcia 2 nowenny pompejańskiej. Kiedy wysłuchałam zrozpaczonej Kasi wiedziałam, że intencja tej nowenny będzie inna niż początkowo planowałam. Z samą modlitwą nie miałam większych problemów. Były jednak trudności polegające na długich okresach smutku, zwątpienia, poczuciu beznadziei. Było też wiele sytuacji kiedy to kumulowały się różnego rodzaju imprezy i wyjścia (nieraz całodniowe), które prawie uniemożliwiały odmówienie całego różańca. Ponadto dwa razy urwał mi się różaniec, a przy końcu nowenny zgubiłam ulubiony różaniec w niewyjaśnionych okolicznościach. Mimo tego wszystkiego udało się, wytrwałam. Nowennę odmawiała też sama Kasia, której poleciłam tą modlitwę „nie do odparcia”.
Matka Boża dotrzymała obietnicy i 9 sierpnia 2016 r. Kasia urodziła zdrowego synka. Przez całą ciążę Kasia objęta było szczególną opieką, wzmożoną kontrolą i częstymi badaniami. Lekarze odliczali dni do pojawienia się złych przeciwciał we krwi dziecka i przygotowywali się do transfuzji wymiennej. Realnym zagrożeniem było też przedwcześnie starzejące się łożysko (jak w poprzedniej ciąży), i rozwiązanie ciąży przez cesarskie cięcie nawet 2 miesiące przed terminem. Nic takiego się nie stało. Ciąża przebiegała prawidłowo. Konflikt w ogóle się nie ujawnił. A malutki Aleksander urodził się naturalnie, o czasie, duży, zdrowy i silny. Jest to niewątpliwie cud i łaska uproszona przez Najświętszą Panienkę dzięki nowennie pompejańskiej. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Elżbieta: Trudna ciąża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo ! zycze zdrowia i opieki Matki Bozej.dla Aleksandra.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chwała Maryji o Bogu!miło,że są przyjaciele,którzy myślą o innych:) dzięki takim modlitwom zsyłane jest morze łask:) z Bogiem

ajm
Gość

Po prostu NOWENNA NIE DO OPARCIA! Chwała Panu i jego Niepokalanej Matce!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!