Ela: Różaniec to największa broń przed złym duchem !

W ten szczególny dzień Wniebowzięcia NMP chciałabym zamieścić moje świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawialiśmy z mężem kilkakrotnie. Aktualnie odmawiamy szóstą.

Jesteśmy małżeństwem bezdzietnym. Kilkanaście lat modliłam się prosząc przede wszystkim o własne dziecko, którego nigdy nie doczekaliśmy się. Zawsze dla mnie ważne było to czego ja chcę, a nie to czego być może chce dla mnie Bóg. Nie potrafiłam zawierzyć do końca. Zasklepiłam się w swoim cierpieniu na długie lata, nie widząc wyjścia. A wyjście miał dla mnie Bóg, tylko ja tego nie widziałam, albo nie chciałam widzieć. Teraz proszę Pana by przez swą Mękę wyzwolił mnie od diabła, od mojego agresywnego ” ja”. Teraz w modlitwie i moim życiu najważniejsza jest dla mnie wola Pana Jezusa. To czego On dla nas chce, bo wiem, że to jest najlepsze co może być. Dlatego czasem długie modlitwy nieraz latami nie skutkują, bo Bóg może mieć inny plan na nasze życie. Jak wspomniałam wcześniej od półtora roku odmawiamy Nowennę Pompejańską wspólnie z mężem. Pierwsza odmówiona Nowenna odmieniła moje myślenie, zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć i myśleć. Zrozumiałam, że Bóg ma inny plan na moje życie. Druga Nowenna to była prośba, aby mąż dostał rentę w związku ze swoją chorobą. Matka Boża pomogła. Trzecia Następna była za naszych zmarłych Rodziców z prośbą o łaskę nieba dla nich. W ostatnich Nowennach prosimy Matkę Bożą Pompejańską o to aby pomogła nam znaleźć dziecko lub dzieci, które pokochamy i będziemy mogli pomóc. Odmawiając różaniec miałam początkowo duże trudności – kilka różańców zerwanych. Zdarzyło się też kilka trudnych sytuacji, czułam działanie złego ducha i to jak bardzo nienawidzi różańca i chce mnie odciągnąć od modlitwy. Modląc się na różańcu czuliśmy ochronę, opiekę Matki Bożej to ,że nie jesteśmy sami. Różaniec to największa broń przed złym duchem. Matko Boża Pompejańska dziękujemy Ci za Twoją matczyną opiekę. Wstawiaj się za nami u Twego Syna Jezusa.

Ela

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ela: Różaniec to największa broń przed złym duchem !"

Powiadom o
avatar
Henia :Wystraszyłam się, że szatan mi przeszkadza
Gość
Szczęść Boże! Jestem w połowie pierwszej części odmawiania NP to już któraś z kolei. Nawet nie pamiętam która. Te odmawiam w intencji mojej córki z zawieszeniem jej pod opiekę MARYI. Właśnie przeczytałam kolejne świadectwo i mogę powiedzieć że się wystraszyłam. Ponieważ odmawia w samochodzie jadąc do pracy, kilka razy rozerwałam rózaniec (nigdy nie myślałam, że może to być sprawka dzialania szatana) trzymałam części w ręce, ale nigdy nie zrezygnowałam. Wiele razy miałam myśli „nie odmawiam to nie ma sensu, i tak nie pomoże. „na początku omawiania NP moja córka miała dziwne zachowanie, znalazła towarzystwo kilka razy nie wróciła do domu… Czytaj więcej »
Matylda
Gość
Matylda

Dzięki za to wspaniałe świadectwo 🙂 Chwała Panu!

Oliwia Baczewska
Gość
Oliwia Baczewska

Piękne Świadectwo. Kocham Boga zawsze ♡♥♡♥♡ Jezu Broń nas od złego Zawsze Maryjo Wypraszaj nam Łaski Zawsze Boże Najukochańszy Kocham Cię Zawsze ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♡♥♡♡♥♡♡♥ ♡♥ Szczęść Boże

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij