Teresa: Dary

Kilka miesięcy temu składałam tutaj swoje pierwsze świadectwo. Po tamtym czasie zmówiłam dwie nowenny pompejańskie.
Read More

Agada: Opieka Maryi

Odmawiałam Nowennę w pewnej bardzo ważnej intencji za moją siostrę. Na łaskę związaną z tą prośbą nadal czekam, ale wiem, że Maryja mnie wysłucha. Moje świadectwo jest związane natomiast z łaskami, które ja sama otrzymałam, a o które nie prosiłam. Po pierwsze – zbliżenie się do Boga, codzienna modlitwa, o...
Read More

Magdalena: dzięki Matce Bożej zdałam egzamin na prawo jazdy

Szczęść Boże! Pragnę napisać, że dzięki wstawiennictwu Maryi udało mi się zdać egzamin na prawojazdy. Kilka razy podchodziłam do egzaminu oblewajac na placu. Nawet nie wyjechałam na miasto. Moja mama namowila mnie żebym zaczęła odmawiać Nowenne Pompejanska. Przeczytaj Magdalena: dzięki Matce Bożej zdałam egzamin na prawo jazdy
Read More

Monika: Świadectwo – prośba o powrót ukochanej osoby…

Potem kiedy Pan Bóg postawił na mojej drodze cudownego człowieka byłam pewna, że wszystko mi się poukłada, że nic nie dzieje się bez przyczyny i będę wreszcie szczęśliwa, ponieważ wszystko było na dobrej drodze i mieliśmy swoje plany i wiem, że bardzo mnie kochał i mu zależało bardzo, zawsze był przy mnie w tych trudnych chwilach i pomógł mi się pozbierać i zacząć żyć na nowo.
Read More

Beata: Znalazłam pracę

Szczęść Boże Wszystkim. To kolejne moje świadectwo. Od ostatniej mojej nowenny minął rok. Modliłam się o pracę dla siebie. A z racji samotnego wychowywania dwojga dzieci prosiłam o pracę w pobliżu miejsca zamieszkania i oto bym pogodziła pracę z domem. Choć moja intencja wydawała się mi się bardzo trudna do zrealizowania to dla Maryji, dla Boga nie ma nic niemożliwego. O tym też wiedziałam zwłaszcza, że moje życie w krótkim czasie wywróciło się o 180 stopni. A po odmawianiu nowenny zaczęło się tylko prostować i wracać na swój właściwy tor.
Read More

Ela: Różaniec to największa broń przed złym duchem !

W ten szczególny dzień Wniebowzięcia NMP chciałabym zamieścić moje świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawialiśmy z mężem kilkakrotnie. Aktualnie odmawiamy szóstą.

Jesteśmy małżeństwem bezdzietnym. Kilkanaście lat modliłam się prosząc przede wszystkim o własne dziecko, którego nigdy nie doczekaliśmy się. Zawsze dla mnie ważne było to czego ja chcę, a nie to czego być może chce dla mnie Bóg. Nie potrafiłam zawierzyć do końca. Zasklepiłam się w swoim cierpieniu na długie lata, nie widząc wyjścia. A wyjście miał dla mnie Bóg, tylko ja tego nie widziałam, albo nie chciałam widzieć. Teraz proszę Pana by przez swą Mękę wyzwolił mnie od diabła, od mojego agresywnego ” ja”. Teraz w modlitwie i moim życiu najważniejsza jest dla mnie wola Pana Jezusa. To czego On dla nas chce, bo wiem, że to jest najlepsze co może być. Dlatego czasem długie modlitwy nieraz latami nie skutkują, bo Bóg może mieć inny plan na nasze życie. Jak wspomniałam wcześniej od półtora roku odmawiamy Nowennę Pompejańską wspólnie z mężem. Pierwsza odmówiona Nowenna odmieniła moje myślenie, zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć i myśleć. Zrozumiałam, że Bóg ma inny plan na moje życie. Druga Nowenna to była prośba, aby mąż dostał rentę w związku ze swoją chorobą. Matka Boża pomogła. Trzecia Następna była za naszych zmarłych Rodziców z prośbą o łaskę nieba dla nich. W ostatnich Nowennach prosimy Matkę Bożą Pompejańską o to aby pomogła nam znaleźć dziecko lub dzieci, które pokochamy i będziemy mogli pomóc. Odmawiając różaniec miałam początkowo duże trudności – kilka różańców zerwanych. Zdarzyło się też kilka trudnych sytuacji, czułam działanie złego ducha i to jak bardzo nienawidzi różańca i chce mnie odciągnąć od modlitwy. Modląc się na różańcu czuliśmy ochronę, opiekę Matki Bożej to ,że nie jesteśmy sami. Różaniec to największa broń przed złym duchem. Matko Boża Pompejańska dziękujemy Ci za Twoją matczyną opiekę. Wstawiaj się za nami u Twego Syna Jezusa.

Ela

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Oliwia BaczewskaMatyldaHenia :Wystraszyłam się, że szatan mi przeszkadza Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henia :Wystraszyłam się, że szatan mi przeszkadza
Gość

Szczęść Boże! Jestem w połowie pierwszej części odmawiania NP to już któraś z kolei. Nawet nie pamiętam która. Te odmawiam w intencji mojej córki z zawieszeniem jej pod opiekę MARYI. Właśnie przeczytałam kolejne świadectwo i mogę powiedzieć że się wystraszyłam. Ponieważ odmawia w samochodzie jadąc do pracy, kilka razy rozerwałam rózaniec (nigdy nie myślałam, że może to być sprawka dzialania szatana) trzymałam części w ręce, ale nigdy nie zrezygnowałam. Wiele razy miałam myśli „nie odmawiam to nie ma sensu, i tak nie pomoże. „na początku omawiania NP moja córka miała dziwne zachowanie, znalazła towarzystwo kilka razy nie wróciła do domu… Czytaj więcej »

Matylda
Gość
Matylda

Dzięki za to wspaniałe świadectwo 🙂 Chwała Panu!

Oliwia Baczewska
Gość
Oliwia Baczewska

Piękne Świadectwo. Kocham Boga zawsze ♡♥♡♥♡ Jezu Broń nas od złego Zawsze Maryjo Wypraszaj nam Łaski Zawsze Boże Najukochańszy Kocham Cię Zawsze ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♡♥♡♡♥♡♡♥ ♡♥ Szczęść Boże