Anonim: Modlitwa otwarła mi oczy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja! Nowennę skończyłam odmawiać ponad rok temu, ale do tej pory nie dałam świadectwa. Moja intencja należy do rodzaju takich, które wybiegają w przyszłość i muszę czekać jeszcze około roku, aby okazało się czy faktycznie zostanie mi dane pomyślne rozwiązanie moich problemów.
Przeczytaj całość

Marta: odnalezienie pracy

Królowo Różańca Swiętego dziękuję za skuteczne wstawiennictwo u Boga w sprawie znalezienia pracy przez mojego brata. Dziękuję również za wstawiennictwo św. Rity i Helenki Pelczar.
Przeczytaj całość

Kasia: Nowenna Pompejanska – Pomoc nie do odparcia !

Wiele slyszalam o Nowennie Pompejanskiej, ale nigdy nie mialam wystarczajaco duzo cierpliwosci, aby w ogole sie zainteresowac na czym polega ta modlitwa. Zycie pomoglo mi podjac wyzwanie.
Przeczytaj całość

Olivia: modlitwa za męża

Nie wiem od czego zacząć..Dziękuję Wam wszystkim za Wasze świadectwa, które dają siłę do dalszej modlitwy. Od 16.10.2013 odmawiam nowennę za nawrócenie męża (zostawił mnie i synka niedługo po porodzie, mąż zachowuje się jak inny człowiek, jakby był opetany, totalnie obojętny albo chory psychicznie).Przeczytaj Olivia: modlitwa za męża
Przeczytaj całość

Agnieszka: duchowa walka

Odmawiam teraz moją 9 lub 10 Nowennę. Kiedyś opowiedziałam mojej 6-letniej córce, że modliłam się o świętość naszego małżeństwa. Ona zapytała: "A o świętość swoich dzieci się nie pomodlisz"?
Przeczytaj całość

Dorota: Maryjo dziękuję Ci za wszystko dobro !!!

Nowennę odmawiam pierwszy raz, przeczytałam o niej w Internecie i pomyślałam dlaczego ma mi się nie udać, problemem było jedynie zorganizowanie czasu aby w natłoku obowiązków znaleźć czas

i teraz już 45 dni minęło nie wiem kiedy i wiem teraz że na pewno będę odmawiać kolejną nowennę. Różaniec jest moją odskocznią od zmartwień problemów i odmawiam go z radością. Nauczyłam się wszystkich tajemnic na pamięć bo wdtyd się przyznać nie umiałam ich wszystkich. Moja intencja nie jest może łatwa ale wiem że nawet jeżeli nie do końca się spełni to Maryja i tak będzie mi pomagać znosić ten tród którego doświadczam. Zawierzyłam
Mateńce bezgranicznie i Ona obdarzyła mnie łaską spokoju wewnętrznego i całkiem innego patrzenia na świat, problemy i ludzi. Nie bójcie się że się nie uda, choć nie raz będzie ciężko Ona Wam na pewno pomoże!!! Maryjo Matko Najukochańsza Dziękuję!!!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!