Justyna: Zaufać

Nowennę poznałam dzięki Siostrze, która podsunęła mi ją kiedy w moim życiu była ciemność. Nigdy żadna modlitwa nie dała mi tylu sił i spokoju w sercu. Dziś jestem silniejsza, a przede wszystkim czuję niesamowitą opiekę i ufność, że Ktoś większy ode mnie wyznaczył mi szlak.
Przeczytaj

Agnieszka: Maryja pomogła mi przy obronie pracy magisterskiej

Długo zabierałam się za odmówienie nowenny pompejańskiej. Pisanie mojej pracy magisterskiej było dla mnie bardzo trudne, powinnam się obronić rok temu, a ja czasami siadałam i nic nie pisałam, a termin kolejnej możliwości oddania pracy zbliżał się coraz bardziej.
Przeczytaj

Nowenna i znalezienie pracy – Anna

Nowennę zaczęam odmawiać 1 marca 2012 w intencji nawrócenia bliskiej mi osoby, o laske pokory skromnosci bojaźni Bożej wierności czytalam wiele zamieszczonych w internecie opisów swiadectw które nastąpily podczas odmawiania tej cudownej nowenny. Pisano, że modląc się w jakiejś intencji dzialy się inne równie ważne i potrzebne piękne rzeczy mnie...
Przeczytaj

Agata: ‚Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy.’

Miejcie więc ufność, bo "Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy."
Przeczytaj

S: Dziękuję za drugą szansę

Witam serdecznie pragne podziekowac poraz kolejny Matce Rozancowej z Pompejow za dobroc laske oraz przyrwocenie i powrot mojej milosci to Moja 2 Nowenna mimo ze czasem nie mialam ani natchnienia ani chumoru do odmowienia Rozanca to za kazdym razem Najswietsza Panienka sluchala Moich modlitw i prosb dzis wiem ze zawsze moge sie do Niej udac w trudnych sprawach i zawsze Moje proby beda wysluchane predzej czy pozniej dziekuje
Przeczytaj

Dominik: pomoc w uzyskaniu pozytywnej oceny na zakończenie nauki

Kochana Matko Boża chciałbym Ci podziękować za pomoc w uzyskaniu pozytywnej oceny na zakończenie nauki języka angielskiego na poziomie B2.

Z całego serca Matko moja kochana dziękuje Ci za Twoją pomoc, za wszystko co dla mnie uczyniłaś do tej pory. Ta modlitwa czyni cuda! Pewnie jeszcze nie raz zmówię tą piękną nowennę. Chwal duszo Pana mego, a Jego Miłosierdzie niech trwa na wieki, wieków Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o