Anna. Czuję bliskość Matki Boskiej że jest przy mnie

Na początku odmawiania jest bardzo ciężko myślałam że nie dam rady, myliło mi się, czułam obecność szatana, w pewnych momętach bałam się, chciałam przestać. Ale w myślach mówiłam sobie: "Dam radę i wytrwam do końca."
Przeczytaj całość

Barbara: modlitwa za córkę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Nowennę odmawiam pierwszy raz i tak jak wielu znalazłam ją w Internecie przypadkiem Za pięć dni powinnam ją ukończyć
Przeczytaj całość

Ewa: Wysłuchana modlitwa – dostałam pracę

Odmawiając Nowennę prosiłam Matkę Bożą o dostanie pracy w miejscu zamieszkania. Moja prośba spełniła się po skończeniu odmawiania nowenny,ostatnim dniem modlitwy był 28 październik,a już 5-go listopada otrzymałam wiadomość,że mam pracę.Jestem wdzięczna Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy,intencji w której się modliłam. Módlcie się na różańcu,Matka Boża Was wysłucha i ukoi...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Spokój w małżeństwie

Szczesc Boze. Pragne zostawic swoje swiadectwo aby podzielic sie tym co Najswietsza Panienka mi podarowala a mianowicie wyprowadzila moje malzenstwo z duzego kryzysu ktory pewnie doprowadzilby do najgorszego a mianowicie myslalam o rozstaniu z mezem. Przez wiele miesiecy bylismy dla siebie jak dwoje obcych ludzi a zaczelo sie dosc banalnie od zwyklych malych nieporozumien konflikty sie nasilaly z tygodnia na tydz i zadne z nas nie chcialo ustapic.
Przeczytaj całość

Darek: Matka Boża nie opuszcza nikogo

Dziękujmy Panu, bo jest dobry. Rozpocząłem pracę w formie działalności gospodarczej i od początku był problem z klientami, a przez to z środkami na utrzymanie naszej rodziny. Żona przebywała na urlopie wychowawczym i jedynym źródłem utrzymania były moje niewielkie dochody. Oszczędności szybko się kończyły.

Postanowiłem modlić się nowenną o poprawę naszej sytuacji finansowej. Odmówiłem dwie nowenny, a jednocześnie byłem pełen wątpliwości co do skuteczności tej modlitwy. Podczas ich odmawiania, nie ukrywam, pojawiało się sporo przeszkód i trudności. Ważna jest jednak wytrwałość. Obecnie minęło około dwóch lat od tamtego momentu. Czy moje prośby zostały wysłuchane? Po roku dostałem niespodziewaną propozycję wyjazdu (za grosze) do Ziemi Świętej, co było moim marzeniem. Teraz kupiłem nowy samochód, o czym wcześniej nawet nie śniłem. Zmieniliśmy miejsce zamieszkania i mieszkamy z rodziną w domu z piękną działką. Żona znalazła nową pracę. To tylko rzeczy materialne, ale z perspektywy czasu mogę jedynie potwierdzić, że Matka Boża nie opuszcza nikogo, kto się do niej zwraca z prośbą o pomoc, która nadchodzi wtedy, gdy moment jest odpowiedni. Módlcie się, a zostaniecie wysłuchani i nie zapominajcie o dziękczynieniu za otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Darek: Matka Boża nie opuszcza nikogo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Panu Jezusowi i Naszej Matce Najświętszej!

an
Gość

Ja modlilam sie 3 razy nowenna bo musimysprzedac nieruchomość (od 4 lat) żeby nie wpasc w straszne problemy które i tak się piętrzą..ciagle mam nadzieje ze znajdzie sie kupiec..chodz nie zapowiada sie ciekawie 🙁

Sylwester
Gość
Sylwester

Darku. Takich świadectw nam trzeba. Dziękuję. P.S. Moja sytuacja jest tragiczna – ale z Maryją daję jeszcze radę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!