Aga: Nowenna daje siłę do życia

Witam!Nowennę Pompejską odmawiam po raz kilkunasty nie pamiętam ile ich odmówiłam, ile łask zesłała Matka Boża takich o które nawet nie prosiłam.Modlę się w różnych intencjach jedne zostały wysłuchane inne mam wrażenie że nie ale to może tylko moje wrażenie bo Matka Boska wie co jest dla nas najlepsze i...
Read More

P: Zdany egzamin

Chciałabym złożyć świadectwo pomocy jaka została mi dana za pomocą nowenny. Wiedząc, że czeka mnie bardzo trudny dla mnie egzamin zawodowy postanowiłam zmówić nowennę pompejańską. Był to dla mnie bardzo ważny egzamin, był uwieńczeniem wielu lat nauki, studiów prawniczych oraz odbytej aplikacji. Przeczytaj P: Zdany egzamin
Read More

Maria: Łaska uzdrowienia duchowego

Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji chorego syna . Odmawiam teraz drugą o jego zdrowie i proszę wszystkich czytających, jeśli ktoś może, proszę pomódlcie się choćby krótko o jego zdrowie (w międzyczasie były NP w różnych innych intencjach), co prawda jak na razie choroba syna nie ustąpiła, ale w moim życiu duchowym zaczęły się dziać niesamowite rzeczy. Może zacznę od początku.
Read More

Renata: Prezent dla rodziny w Roku Miłosierdzia Bożegoo

Jestem mężatką od 19 lat. Mamy dwie dorastające córki. Można powiedzieć, że moją największą bolączką odkąd jestem z związku małżeńskim jest słaba wiara mojego męża, pomimo, że jest dobrym mężem, człowiekiem, brakuje mu tego najważniejszego.
Read More

Anna: Czuję bliskość Boga

Już nie długo zakończę część dziękczynną swojej drugiej nowenny. Pierwszej nie udało mi się dokończyć, jednak wewnętrznie czułam, że intencja, w której się modlę jest niewłaściwa.
Read More

Basia: alkoholizm męża…….

Odmówiłam właśnie moją 4 Nowennę. Tym razem o wydobycie się męża z nałogu alkoholowego. W części dziękczynnej, mąż poszedł do AA.

Wiem, że to cud, ale muszę modlić się dalej, bo wiem jaka to jest trudna choroba, której towarzyszy wypieranie problemu. Jedyne co mogę zrobić to modlić się, bo wobec tej choroby jestem bezsilna. Jest wiele trudnych spraw w moim życiu i z Nowenną Pompejańską ufam, że wszystko się ułoży zgodnie z wolą Bożą. Dziś zacznę odmawiać kolejną Nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Basia: alkoholizm męża……."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ajm
Gość

Siły i wytrwania! Niech Michał Archanioł Ci dopomaga w walce!

Agucha
Gość
Agucha

Może Pani coś więcej – proszę pójść na spotkania dla rodzin alkoholików – do grupy Al-Anon. Potrzebna jest Pani wiedza i doświadczenie innych aby pomóc sobie i mężowi 🙂

Slawuta
Gość

A sierpień miesiącem bez alkoholu…smutne…musisz być silna.

barbara
Gość
barbara

Zycze wytrwania na modlitwie i wsparcia w Al -anon.

kel
Gość
nie pomagaj odejdz sama lub z dziećmi jeśli macie ratujcie siebie a nie męża bo on jest juz nie do uratowania zniszczył was zapewne do tej pory duzo wiec uciekajcie jak najdalej bo terapia to tylko przedluzanie waszego cierpienia ja tez w te terapie wierzyłam przez 16 lat az przypłaciłam to rakiem dzis jestem juz po rozwodzie i mam swięty spokój w domu razem z synem niech nikt nie mydli wam oczu terapiami owszem cuda sie zdarzaja chłop moze i wytrzeżwieje wtedy jak juz zdrowie mu nie pozwoli wiecej pic i tym sie przestraszy no chyba ze jest wierzący to… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!