Magdalena: Mam za co dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 13 stycznia 2015 r. Do tej pory odmówiłam trzy nowenny. Pierwszą i drugą o dar poczęcia i narodzenie drugiego dziecka, zaś trzecią o pogodzenie się z wolą Bożą. Już w trakcie odmawiania pierwszej nowenny przeszłam głębokie nawrócenie, odbyłam spowiedź generalną z 20 lat życia, odbyło się...
Przeczytaj całość

Małgorzata: praca

Chciałbym złożyć świadectwo – Matka Boża wysłuchała moją modlitwę i otrzymałam pracę, o którą prosiłam w nowennie pompejańskiej. Odmawiałam ją dwa razy; drugą skończyłam 11 października, a wczoraj, 23 października, otrzymałam wiadomość, że zostałam przyjęta do pracy na pełen etat. Dodam, że w międzyczasie zostałam zatrudniona na jeden dzień w...
Przeczytaj całość

Barbara: Nowenna Pompejańska nigdy nie zawodzi

Dwa lata temu moja córka zachorowała na chłoniaka. Modląc się w kaplicy szpitalnej w Zakopanem, gdzie odbyła się operacja, natknęłam się na książeczkę, zawierającą nowennę do Matki Boskiej Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Sylwia: Wierzę i widzę jaką moc ma ta modlitwa

Witam, dojrzałam w końcu do podzielenia się swoim świadectwem. Z góry przepraszam, jeśli nie będzie ono zgrabnie napisane, ale tyle chce powiedzieć, że nie wiem czy uda mi się to zebrać w słowa. Ale zacznijmy pokolei. Obecne nowenny, które odmawiam nie są pierwszymi. Pierwszą nowennę jaką odmówiłam, nie spełniła się,...
Przeczytaj całość

Iwona: Świadectwo o pogodzenie z tatą

I tak też się stało. Pogodził się ze mną. Wierze, że już tak będzie zawsze.
Przeczytaj całość

Basia: alkoholizm męża…….

Odmówiłam właśnie moją 4 Nowennę. Tym razem o wydobycie się męża z nałogu alkoholowego. W części dziękczynnej, mąż poszedł do AA.

Wiem, że to cud, ale muszę modlić się dalej, bo wiem jaka to jest trudna choroba, której towarzyszy wypieranie problemu. Jedyne co mogę zrobić to modlić się, bo wobec tej choroby jestem bezsilna. Jest wiele trudnych spraw w moim życiu i z Nowenną Pompejańską ufam, że wszystko się ułoży zgodnie z wolą Bożą. Dziś zacznę odmawiać kolejną Nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Basia: alkoholizm męża……."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ajm
Gość

Siły i wytrwania! Niech Michał Archanioł Ci dopomaga w walce!

Anna
Gość

Polecam ksiazke ojca Amortha z Jezusem pokonac zlego ducha.sa tam zawarte modlitwy o uwolnienie min.o uwolnienie od ducha alkoholizmu.

Agucha
Gość
Agucha

Może Pani coś więcej – proszę pójść na spotkania dla rodzin alkoholików – do grupy Al-Anon. Potrzebna jest Pani wiedza i doświadczenie innych aby pomóc sobie i mężowi 🙂

Slawuta
Gość

A sierpień miesiącem bez alkoholu…smutne…musisz być silna.

barbara
Gość
barbara

Zycze wytrwania na modlitwie i wsparcia w Al -anon.

kel
Gość
nie pomagaj odejdz sama lub z dziećmi jeśli macie ratujcie siebie a nie męża bo on jest juz nie do uratowania zniszczył was zapewne do tej pory duzo wiec uciekajcie jak najdalej bo terapia to tylko przedluzanie waszego cierpienia ja tez w te terapie wierzyłam przez 16 lat az przypłaciłam to rakiem dzis jestem juz po rozwodzie i mam swięty spokój w domu razem z synem niech nikt nie mydli wam oczu terapiami owszem cuda sie zdarzaja chłop moze i wytrzeżwieje wtedy jak juz zdrowie mu nie pozwoli wiecej pic i tym sie przestraszy no chyba ze jest wierzący to… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!