Ula: pomoc Matki Bożej

Odmawiam drugi raz nowennę, ale tym razem odczułam w części błagalnej same przeszkody w życiu. Coś takiego się stało, że nie dawałam sobie już rady, mąż , dziecko dorosłe przeciwko mnie, zaczęli się wyśmiewać z faktu mojej wiary i modlitwy, tak, jakby ktoś inny przez nich przemawiał. Postanowiłam modlić się...
Przeczytaj całość

Anna: Nowenna pomogła mi wydostać się z toksycznego i niebezpiecznego związku

Przez ponad 3 lata tkwiłam w toksycznym związku, pełnym przemocy psychicznej i fizycznej. Żyłam z mężczyzną, którego bałam się tak bardzo, że nie potrafiłam od niego odejść. Każda próba zakończenia tego związku kończyła się niepowodzeniem, ponieważ byłam zastraszana i szantażowana. Mężczyzna ten groził, że jeśli od niego odejdę to zniszczy...
Przeczytaj całość

Paulina: Powrót narzeczonego

Jesteśmy razem i od tego momentu jest między nami lepiej niż kiedykolwiek. A ja wróciłam do kościoła, modlę się codziennie, chodzę na msze i wywołuję tym ogromne zdziwinie, że ja zawsze taki "bezbożnik" z różańcem w kościele. I dobrze mi z tym
Przeczytaj całość

Grzegorz: Aktualnie postanowiłem walczyć ze złym duchem

Rozważania tajemnic różańca pozwoliły na zauważenie grzechów, których do tej pory nie widziałem. Jednak gdzieś w myślach pojawiają się wątpliwości, bo każdego dnia widzę, jak ich związek nabiera rozpędu np. poprzez portale społecznościowe i czy moja intencja ma sens. W głębi serca w mojej intencji chodziło o to, aby odzyskać tą dziewczynę i abym ja został jej wybrankiem.
Przeczytaj całość

B: Operacje powiodły się i dzięki Bogu jestem zupełnie sprawna !

Niech będzie pochwalony nasz Pan Jezus Chrystus: Chciałabym dać również świadectwo mocy modlitwy Nowenny pompejańskiej. Miałam cztery tętniaki na mózgu i czekały mnie operacje.

Jak słyszałam niektórzy po jednym tętniaku byli sparaliżowani czy ociemniali, czy też mieli jakieś inne dolegliwości. Modliłam się nowenną pomoejańską. Operacje powiodły się i dzięki Bogu jestem zupełnie sprawna.Prócz pomocy fizycznej, doznałam także duchowej łaski – spokoju wewnętrznego, zgody na wolę Bożą, zjednoczenia z Bogiem we wszystkim co robię. Niech będzie uwielbiony nasz Pan.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "B: Operacje powiodły się i dzięki Bogu jestem zupełnie sprawna !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chwała Panu i Matce Bożej za Jej orędownicwo!Ciesz się zdrowiem,życzę dalszych łask i opieki bożej.z Bogiem

Barbara
Gość
Barbara
To wspaniała wiadomosć. Oto co mówi Pan w Psalmie 145, 20 SZUKAJ MNIE całym soba.Pragnę,abyś Mnie znalazł i z ta myśla przygotowuję wszystko co Cio sie przydarza.Kiedy wszystko dobrze sie układai jesteś szczesliwy,czujesz na sobie ciepło Mojego uśmiechu. Gdy przeżywasz trudny czas,ufaj, że Moje Światło opromienia Cie mimo wszystko.Powody,dla których zsylam Ci przeciwnosci,mogą byc owiane tajemnica,ale obiecałem Ci nieustanna Obecnosc. SZUKAJ MNIE w dobrych chwilach., SZUKAJ MNIE w trudnych chwilach.ZnajdzieszMNIE i przekonasz sie, że czuwam nad toba nieustannie Ja Barbara. życzę Tobie, aby Twoje serce długo cieszyło sie tym darem łask. Niech Pan błogosławi Tobie na dalsze dni. Pomyslności i… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!