Teresa:Sstanęłam w obliczu śmierci najbliższej mi osoby

Wydawało mi się, że nie będę w stanie regularnie modlić się i to dość długo każdego dnia. Okazało się jednak, że jest to możliwe.
Read More

Anonim: cudem ocalony od….

Witam wszystkich. Po prostu mam taką potrzebę podzielenia się z kimś jak Nowenna Pompejańska odmieniła życie w naszej rodzinie. Od zawsze miałam ciężkie życie z ojcem alkoholikiem i matką, która wciąż przez ojca jest nerwowo chora. Myślę, że ta sytuacja nie dotyka tylko mnie. Uczę się, i to nawet dobrze,...
Read More

Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry

Jeszcze długa droga przed nami, ale wierzę, że wszystko się ułoży
Read More

Joanna: Uproszony dar macierzyństwa

Witam Was serdecznie jestem bardzo szczęśliwa bo zostałam wysłuchna przez Naszą Mateńkę bardzo szybko. Zaczne może od początku. Jestem w bardzo trudmum związku małeńskim. Mój mąż stosuje wobec mnie przemoc, zabrania mi kontaktów z moją rodziną,oraz mnie zdradza.Byłam u kresu wytrzymałośći już nawet nie modliłam się i długo nie byłam...
Read More

Justyna: Zatrzymanie choroby nowotworowej

Znalazłam nowenne przez internet, musiałam spróbować bo u mamy zdiagnozowano złośliwgo raka szyjki w dosyć zaawansowanym stopniu.odmówiłam w tej intencji nowenne,później jeszcze raz, mama jest już rok po operacji i nie ma nowych ognisk ani przerzutow! Były już przerzuty na węzły chłonne, ale wszystko się zatrzymało i szczęśliwie już rok jest dobrze. Wierzę że to zasługa nowenny i Matki Bożej! Ta nowenna jest na prawdę nie do odparcia i działa!
Read More

B: Operacje powiodły się i dzięki Bogu jestem zupełnie sprawna !

Niech będzie pochwalony nasz Pan Jezus Chrystus: Chciałabym dać również świadectwo mocy modlitwy Nowenny pompejańskiej. Miałam cztery tętniaki na mózgu i czekały mnie operacje.

Jak słyszałam niektórzy po jednym tętniaku byli sparaliżowani czy ociemniali, czy też mieli jakieś inne dolegliwości. Modliłam się nowenną pomoejańską. Operacje powiodły się i dzięki Bogu jestem zupełnie sprawna.Prócz pomocy fizycznej, doznałam także duchowej łaski – spokoju wewnętrznego, zgody na wolę Bożą, zjednoczenia z Bogiem we wszystkim co robię. Niech będzie uwielbiony nasz Pan.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BarbaraKatarzyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chwała Panu i Matce Bożej za Jej orędownicwo!Ciesz się zdrowiem,życzę dalszych łask i opieki bożej.z Bogiem

Barbara
Gość
Barbara

To wspaniała wiadomosć. Oto co mówi Pan w Psalmie 145, 20 SZUKAJ MNIE całym soba.Pragnę,abyś Mnie znalazł i z ta myśla przygotowuję wszystko co Cio sie przydarza.Kiedy wszystko dobrze sie układai jesteś szczesliwy,czujesz na sobie ciepło Mojego uśmiechu. Gdy przeżywasz trudny czas,ufaj, że Moje Światło opromienia Cie mimo wszystko.Powody,dla których zsylam Ci przeciwnosci,mogą byc owiane tajemnica,ale obiecałem Ci nieustanna Obecnosc. SZUKAJ MNIE w dobrych chwilach., SZUKAJ MNIE w trudnych chwilach.ZnajdzieszMNIE i przekonasz sie, że czuwam nad toba nieustannie Ja Barbara. życzę Tobie, aby Twoje serce długo cieszyło sie tym darem łask. Niech Pan błogosławi Tobie na dalsze dni. Pomyslności i… Czytaj więcej »