Agnieszka: Wsparcie dusz czyśćcowych

Moja druga NP postanowilam odmowic za dusze w czysccu cierpiace. Stalo sie to za inspiracja z waszych swiadectw-dziekuje! Oraz za namowa Maryi. Myslalam, ze ciezko bedzie, ale Mateczka pomogla mi odmowic nowenne do konca, wierze ze wiele dusz zostalo uratowanych od mak czyssciowych oraz ze one pomagaja mi w wyproszeniu Lask dla mnie I innych.
Read More

Anonimowa: Nikt mnie nie chce zatrudnić, bo jestem osobą introwertyczną

Nie zawdzięczam niczego sobie, żadnej własnej heroicznej postawie modlitewnej, po prostu wszystko zostawiłam Matce Bożej, ja już się przestałam przejmować rzeczami, na które i tak nie mam wpływu.
Read More

Beata: Kto ten trud podejmie zyska wiele więcej

Znalazłam się pod ścianą z swoją sytuacją finansową. Raty kredytów spłacałam, lecz ogólne zadłużenie ciągle gdzieś rosło. Pomimo starań i ciągłych pomysłów na czym i jak zaoszczędzić ciągle mi nic nie wychodziło. Kiedyś w katolickim dwumiesięczniku ewangelizacyjnym „Miłujcie się” przeczytałam o nowennie do Matki Bożej z Pompejów. Zaczęła chodzić mi po głowie myśl, że tylko Mateczka z Pompejów może mi pomóc, że sama nie dam rady tylko z Nią jestem w stanie coś zmienić.
Read More

Waldemar: Podejrzenie czerniaka

Od kilku lat na łydce mojej żony rosło znamię, powiększało się. Nie wzbudziło to mojego zaniepokojenia, gdyż widziałem je na co dzień. Na szczęście moja teściowa, będąc u nas z wizytą (dwa razy w roku), zauważyła, że znamię znacznie urosło. Na drugi dzień rano zadzwoniła do mojej żony i powiedziała, że nie mogła spać, ma złe przeczucia i prosi ją bardzo, żeby poszła do lekarza.
Read More

E. G.: Dziękuję za uratowanie małżeństwa.

Zrozumiałam, że po ludzku już nic nie mogę zrobić by ocalić małżeństwo...
Read More

Anna: Wymodlona praca dla syna

To już moje drugie świadectwo o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Maryi Królowej Różańca Świętego. Tym razem modliłam się o łaskę spokojnej pracy dla syna. Syn mieszka i pracuje za granicą. Miał pracę, która była słabo płatna i męcząca psychicznie.

Mówił że chce złożyć wypowiedzenie i szukać inne bardziej satysfakcjonującej. Wiedział on i ja że składanie cv i chodzenie na rozmowy będzie męczące psychicznie i długotrwałe. Liczył się z tym że szybko nie otrzyma takiej pracy na jakiej mu zależało. Nic mu nie mówiłam, ale postanowiłam znowu wrócić do cudownej modlitwy jaka jest Nowenna Pompejańska. Prosiłam o pracę dla niego ale równocześnie co dziennie na Mszy Świętej ofiarowałam Bogu swój cały dzień, swoje cierpienia, pracę, radości i smutki zawierzając się najlepszemu Ojcu przez wstawiennictwo Jego Matki.
Nowennę zaczęłam 30 czerwca. Syn wymówienie złożył 9 sierpnia. 10 sierpnia porozsyłał cv. 12 sierpnia złożono propozycje rozmowy wstępnej na 18 sierpnia i po niej wyznaczono termin drugiej rozmowy na 22 sierpnia. Wtedy uświadomiłam sobie że jest to ostatni dzień nowenny i równocześnie wspomnienie Maryi NMP i Królowej. Gdy syn miał rozmowę ja odmawiałam ostatnie tajemnice różańca. Dzisiaj ( 23 sierpnia) mieli dać odpowiedź. Do godziny 17.00 odpowiedzi nie było. Syn zwiedziony, ja zmartwiona że jeszcze czeka go dalsza procedura szukania pracy. Poszłam na mszę i ofiarowałam to moje zmartwienie Bogu wierząc że On wie co dla syna najlepsze. W czasie mszy przyszedł sms od syna : ” Zadzwonili i mam pracę”. dzięki Ci Maryjo za pomoc i wstawiennictwo. Od jutra będę odmawiała nowennę w tych intencjach o które prosisz w Medżugorie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Monikabarbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo ! Maryja nigdy nie zostwi nikogo w potrzebie to co jest z Woli Boga otrzymay .

Monika
Gość
Monika

Jakie intencje Maryja prosi w Medjugorie??? może też pomodlę się w tych intencjach.Pozdrawiam.Z Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!