Konwalia i uratowane małżeństwo

Wydobyte z ostatnich komentarzy: W zeszłym roku znajoma powiedziała mi o nowennie.Było to w czasie gdy mój mąż chciał odejść od rodziny do innej kobiety.Podobnie i u mnie w trakcie odmawiania nowenny miałam wrażenie, iż z każdym dniem trudności przybywa. W tej samej intencji nowennę odmawiały moja mama i teściowa...
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję za nawracanie mojego męża

Matko Boska Pompejańska dziękuję ci za wysłuchane prośby otrzymane łaski . Nie ma potężniejszej broni jak różaniec i nigdy nie będzie. Dziękuję za nawracanie mojego męża. Wierzę że kiedyś mój mąż się nawròci dziękuję Ci już za to Matko.Dziękuję Ci Matko za czyste serce i myśli dla nas za uratowanie naszego mamałżeństwa za odsunięcie kochanki i osób które zagrażają naszemu małżeństwu za za łaski potrzebne dla nas i miłość mego męża do mnie i naszego dziecka za wszystkie łaski jakie otrzymała moja rodzina.
Przeczytaj całość

Agnieszka: praca dla męża

Przyszedł moment, abym i ja napisała swoje świadectwo, po pierwsze z wdzięczności za wysłuchanie mojej prośby- Matce Bożej i udzielenie ogromu łask oraz ku pokrzepieniu osób czytających, dla których mam nadzieję to świadectwo pomoże wytrwać w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Pół roku temu mój mąż nagle stracił pracę, oprócz szoku w...
Przeczytaj całość

Mirka: Matka Boża przychodzi nam z pomocą

Dziękuję Ci Królowo Różańca Św. z Pompejów za wszystkie łaski, którymi obdarowałaś moją rodzinę. Ukończyłam moją 14 Nowennę Pompejańską, którą odmawiałam w intencji mojego prawie 4-letniego wnuka. Były problemy neurologiczne i opóźniona mowa.
Przeczytaj całość

ELŻBIETA: Dziękuję Bogu za Rok Miłosierdzia

Teraz w pełni uczestniczę we Mszy Św.i wiem że to zasługa Maryi że dodała mi odwagi żeby stanąć przed konfesjonałem i się wyspowiadać.
Przeczytaj całość

Anna: Wymodlona praca dla syna

To już moje drugie świadectwo o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Maryi Królowej Różańca Świętego. Tym razem modliłam się o łaskę spokojnej pracy dla syna. Syn mieszka i pracuje za granicą. Miał pracę, która była słabo płatna i męcząca psychicznie.

Mówił że chce złożyć wypowiedzenie i szukać inne bardziej satysfakcjonującej. Wiedział on i ja że składanie cv i chodzenie na rozmowy będzie męczące psychicznie i długotrwałe. Liczył się z tym że szybko nie otrzyma takiej pracy na jakiej mu zależało. Nic mu nie mówiłam, ale postanowiłam znowu wrócić do cudownej modlitwy jaka jest Nowenna Pompejańska. Prosiłam o pracę dla niego ale równocześnie co dziennie na Mszy Świętej ofiarowałam Bogu swój cały dzień, swoje cierpienia, pracę, radości i smutki zawierzając się najlepszemu Ojcu przez wstawiennictwo Jego Matki.
Nowennę zaczęłam 30 czerwca. Syn wymówienie złożył 9 sierpnia. 10 sierpnia porozsyłał cv. 12 sierpnia złożono propozycje rozmowy wstępnej na 18 sierpnia i po niej wyznaczono termin drugiej rozmowy na 22 sierpnia. Wtedy uświadomiłam sobie że jest to ostatni dzień nowenny i równocześnie wspomnienie Maryi NMP i Królowej. Gdy syn miał rozmowę ja odmawiałam ostatnie tajemnice różańca. Dzisiaj ( 23 sierpnia) mieli dać odpowiedź. Do godziny 17.00 odpowiedzi nie było. Syn zwiedziony, ja zmartwiona że jeszcze czeka go dalsza procedura szukania pracy. Poszłam na mszę i ofiarowałam to moje zmartwienie Bogu wierząc że On wie co dla syna najlepsze. W czasie mszy przyszedł sms od syna : ” Zadzwonili i mam pracę”. dzięki Ci Maryjo za pomoc i wstawiennictwo. Od jutra będę odmawiała nowennę w tych intencjach o które prosisz w Medżugorie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Wymodlona praca dla syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo ! Maryja nigdy nie zostwi nikogo w potrzebie to co jest z Woli Boga otrzymay .

Monika
Gość
Monika

Jakie intencje Maryja prosi w Medjugorie??? może też pomodlę się w tych intencjach.Pozdrawiam.Z Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!