Agnieszka: podczas tej nowenny zły szalał ze zdwojoną siłą

Cierpię bardzo, ale mam nadzieję, że to cierpienie posłuży do wyzwolenia mojego męża od wszelkiego zła za przyczyną Najświętszej Marii Panny.
Read More

Maria: Podziękowanie Matce Bożej za łaskę sakramentalnego związku.

Matka Boża wysłuchała mojej prośby. W dniu 29 kwietnia 2017 roku odbył się ślub kościelny mojej córki.
Read More

Anka: Dzięki nowennie zmieniała się moja wiara i modlitwa

W zasadzie już dawno powinnam napisać swoje świadectwo, ponieważ Nowennę Pompejańską odmówiłam już kilkakrotnie a natknęłam się na nią zupełnie przypadkiem (jednak z perspektywy to raczej nie był przypadek tylko działanie Pana) mogę napisać że moje prośby zostały wysłuchane ale w taki sposób jak tego chce Maryja
Read More

Agnieszka: Przyznam, że tu było moje największe zaskoczenie!

Szło dość ciężko nieraz zasypiałam, jednak udało mi się odmówić i poczuć wewnętrzny spokój i pierwsze symptomy wysłuchania intencji.
Read More

Jolanta: Ona zna wszystkie nasze trudy i lęki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Wiosną rozpoczęłam odmawianie nowenny pompejańskiej, prosząc o wstawiennictwo Matki Bożej w sprawie utrzymania pracy, ponieważ po raz kolejny pojawiło się bardzo realne zagrożenie zwolnieniami. W części błagalnej modliłam się o to, bym nie została zwolniona z pracy ja, a także osoby, które - tak jak...
Read More

Anna: Modlitwa Nowenną Pompejańską o pracę

Modliłam się Nowenną Pompejańską o pracę dla córki na początku było trochę ta trudno ale po paru dniach ta modlitwa stała się dla mnie przyjemnością byłam bardzo szczęśliwa, radosna.

Moja córka już pracuje,dowiedziała się o przyjęciu w ostatnim dniu NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ .Dziękuję CI MATKO BOŻA ,KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO Z POMPEJÓW.CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU JAK BYŁA NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN.Serdecznie zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej nie lękajcie się zacznijcie Nowennę już dziś. DZIEŃ BEZ NOWENNY JEST DNIEM STRACONYM ALLELUJA.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MonikaLeoAga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Dzień bez tej pięknej Nowenny jest dniem straconym. Tak jest!
Jak dzień bez Matki Bożej jest dniem szarym, pustym i ciemnym, dniem smutnym i nie dońca spełnionym. Kto odmawia tą piekną Nowenne ten wie o czym mowa. W niej poprostu czuć bardzo mocno obecność Matki Bozej!
Niech bedzie uwielbiony Bóg w Trójcy Sw.jedyny i nasza najukochańsza Mateńka!

Monika
Gość
Monika

Codziennie tutaj zaglądam. Codziennie czytam chyba wszystkie świadectwa. Bardzo bym chciała wstawić tutaj swoje świadectwo aby innym dodać wiary. Nowennę zaczęłam odmawiać wydaje mi się przez „podpowiedź św. Rity i sw. Tadeusza modlilam się do nich i „cos” mi podpowiedzialo ze powinnam zacząć Nowennę Pompejanska. Zaczęłam 15 sierpnia ciężko na początku ale podchodzę do niej bardzo poważnie najpierw był spokój później haos w życiu rodzinnym teraz nie wiem jak to nazwać rozczarowanie albo taki żal ale nie do Boga do samej siebie taka pustka… Moja prośba jest bardzo pilna mam pracę ale pensja glodowa, brak czasu dla rodziny i przez… Czytaj więcej »

Leo
Gość
Leo

Usłyszy, będzie dobrze. Nie poddawaj się.

Monika
Gość
Monika

Leo. Dziękuję. Bardzo się dzisiaj zalamalam poszłam do kościoła lepiej mi i trochę się uspokoilam. Na pewno będę trwać dalej.