Anna: Modlitwa Nowenną Pompejańską o pracę

Modliłam się Nowenną Pompejańską o pracę dla córki na początku było trochę ta trudno ale po paru dniach ta modlitwa stała się dla mnie przyjemnością byłam bardzo szczęśliwa, radosna.

Moja córka już pracuje,dowiedziała się o przyjęciu w ostatnim dniu NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ .Dziękuję CI MATKO BOŻA ,KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO Z POMPEJÓW.CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU JAK BYŁA NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN.Serdecznie zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej nie lękajcie się zacznijcie Nowennę już dziś. DZIEŃ BEZ NOWENNY JEST DNIEM STRACONYM ALLELUJA.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
LeoMonikaAga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Dzień bez tej pięknej Nowenny jest dniem straconym. Tak jest!
Jak dzień bez Matki Bożej jest dniem szarym, pustym i ciemnym, dniem smutnym i nie dońca spełnionym. Kto odmawia tą piekną Nowenne ten wie o czym mowa. W niej poprostu czuć bardzo mocno obecność Matki Bozej!
Niech bedzie uwielbiony Bóg w Trójcy Sw.jedyny i nasza najukochańsza Mateńka!

Monika
Gość
Monika

Codziennie tutaj zaglądam. Codziennie czytam chyba wszystkie świadectwa. Bardzo bym chciała wstawić tutaj swoje świadectwo aby innym dodać wiary. Nowennę zaczęłam odmawiać wydaje mi się przez „podpowiedź św. Rity i sw. Tadeusza modlilam się do nich i „cos” mi podpowiedzialo ze powinnam zacząć Nowennę Pompejanska. Zaczęłam 15 sierpnia ciężko na początku ale podchodzę do niej bardzo poważnie najpierw był spokój później haos w życiu rodzinnym teraz nie wiem jak to nazwać rozczarowanie albo taki żal ale nie do Boga do samej siebie taka pustka… Moja prośba jest bardzo pilna mam pracę ale pensja glodowa, brak czasu dla rodziny i przez… Czytaj więcej »

Leo
Gość
Leo

Usłyszy, będzie dobrze. Nie poddawaj się.

Monika
Gość
Monika

Leo. Dziękuję. Bardzo się dzisiaj zalamalam poszłam do kościoła lepiej mi i trochę się uspokoilam. Na pewno będę trwać dalej.

Monika
Gość
Monika

Anna dziękuję bardzo,bardzo,bardzo.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…