Anna: Modlitwa Nowenną Pompejańską o pracę

Modliłam się Nowenną Pompejańską o pracę dla córki na początku było trochę ta trudno ale po paru dniach ta modlitwa stała się dla mnie przyjemnością byłam bardzo szczęśliwa, radosna.

Moja córka już pracuje,dowiedziała się o przyjęciu w ostatnim dniu NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ .Dziękuję CI MATKO BOŻA ,KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO Z POMPEJÓW.CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU JAK BYŁA NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN.Serdecznie zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej nie lękajcie się zacznijcie Nowennę już dziś. DZIEŃ BEZ NOWENNY JEST DNIEM STRACONYM ALLELUJA.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Anna: Modlitwa Nowenną Pompejańską o pracę"

Powiadom o
avatar
Aga
Gość

Dzień bez tej pięknej Nowenny jest dniem straconym. Tak jest!
Jak dzień bez Matki Bożej jest dniem szarym, pustym i ciemnym, dniem smutnym i nie dońca spełnionym. Kto odmawia tą piekną Nowenne ten wie o czym mowa. W niej poprostu czuć bardzo mocno obecność Matki Bozej!
Niech bedzie uwielbiony Bóg w Trójcy Sw.jedyny i nasza najukochańsza Mateńka!

Monika
Gość
Monika
Codziennie tutaj zaglądam. Codziennie czytam chyba wszystkie świadectwa. Bardzo bym chciała wstawić tutaj swoje świadectwo aby innym dodać wiary. Nowennę zaczęłam odmawiać wydaje mi się przez „podpowiedź św. Rity i sw. Tadeusza modlilam się do nich i „cos” mi podpowiedzialo ze powinnam zacząć Nowennę Pompejanska. Zaczęłam 15 sierpnia ciężko na początku ale podchodzę do niej bardzo poważnie najpierw był spokój później haos w życiu rodzinnym teraz nie wiem jak to nazwać rozczarowanie albo taki żal ale nie do Boga do samej siebie taka pustka… Moja prośba jest bardzo pilna mam pracę ale pensja glodowa, brak czasu dla rodziny i przez… Czytaj więcej »
Leo
Gość

Usłyszy, będzie dobrze. Nie poddawaj się.

Monika
Gość
Monika

Leo. Dziękuję. Bardzo się dzisiaj zalamalam poszłam do kościoła lepiej mi i trochę się uspokoilam. Na pewno będę trwać dalej.

Anna
Gość

Do Moniki prosze zakupic ksiazke ojca Amortha (egzorcysty z Watykanu)” z Jezusem pokonac zlego ducha” ojciec zwraca w niej uwage ze czesto nedza powodowana jest przez zlego ducha albo przeklenstwo.sa tam modlitwy zawarte jak walczyc o poprawe bytu…i polecam nowenne do najdrozszej Krwi Pana Jezusa ojca Saluzzo oraz nowenna o prace josemaria escriva…z Panem Bogiem

Monika
Gość
Monika

Anna dziękuję bardzo,bardzo,bardzo.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij