Kristina: Zeby Matka Boza sprawila cud naturalnego poczecia dziecka

ziekuje Ci Matko Boza.i Bardzo Kocham.i jestem szczesliwa Ze umiem byc juz tak blisko ciebie.amen.
Przeczytaj całość

Henryk: Cud zdrowia dla żony

Szczęść Boże, w lutym tego roku zdiagnozowano u żony podejrzenie raka jajnika. Krótko po tym rozpocząłem Nowennę Pompejańską z prośbą o zdrowie dla żony. W marcu odbyła się operacja po której histopatologia wykazała- rak złośliwy jajnika. Podczas operacji nie udało się usunąć zajętych organów z uwagi na rozległość zmian chorobowych. Konsylium zaleciło chemioterapię i w przypadku remisji powtórną operację.
Przeczytaj całość

Aniela: Podczas modlitwy przychodziły trudne chwile

Wszystkie rzeczy z którymi miałam problem, zaczęły się cudownie układać. Moje relacje z najbliższymi stały się o wiele lepsze
Przeczytaj całość

Felcia: Dziękuję Mateńko, że jesteś

O NP odwiedzialam sie od kolezanki jakis czas temu, ale jakos nie dostalam od razu natchnienia do jej odmawiania. Po pewnym czasie poznalam chlopaka na którym zaczelo mi bardzo zalezec i postanowilam odmowic. Nie wiedzialam czy dam rade ale zaczelam i od tego czasu stalam sie bardziej cierpliwa, spojniejsza
Przeczytaj całość

Izabela: otrzymanie łaski dla syna i matki

Nowennę pompejańską odmawiam od 26 maja br. zauważyłam już w trakcie jej odmawiania, jak wiele łask otrzymuję ja i moja rodzina. 27 czer­wca br. w cudowny sposób uczestniczyłam we mszy świętej o uzdrowienia. Owocem tej mszy jest cudowne polepszenie zachowania mojego syna, który sprawiał mi wiele problemów, jego serce zostało...
Przeczytaj całość

Anna: Modlitwa Nowenną Pompejańską o pracę

Modliłam się Nowenną Pompejańską o pracę dla córki na początku było trochę ta trudno ale po paru dniach ta modlitwa stała się dla mnie przyjemnością byłam bardzo szczęśliwa, radosna.

Moja córka już pracuje,dowiedziała się o przyjęciu w ostatnim dniu NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ .Dziękuję CI MATKO BOŻA ,KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO Z POMPEJÓW.CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU JAK BYŁA NA POCZĄTKU TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN.Serdecznie zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej nie lękajcie się zacznijcie Nowennę już dziś. DZIEŃ BEZ NOWENNY JEST DNIEM STRACONYM ALLELUJA.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Anna: Modlitwa Nowenną Pompejańską o pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Dzień bez tej pięknej Nowenny jest dniem straconym. Tak jest!
Jak dzień bez Matki Bożej jest dniem szarym, pustym i ciemnym, dniem smutnym i nie dońca spełnionym. Kto odmawia tą piekną Nowenne ten wie o czym mowa. W niej poprostu czuć bardzo mocno obecność Matki Bozej!
Niech bedzie uwielbiony Bóg w Trójcy Sw.jedyny i nasza najukochańsza Mateńka!

Monika
Gość
Monika
Codziennie tutaj zaglądam. Codziennie czytam chyba wszystkie świadectwa. Bardzo bym chciała wstawić tutaj swoje świadectwo aby innym dodać wiary. Nowennę zaczęłam odmawiać wydaje mi się przez „podpowiedź św. Rity i sw. Tadeusza modlilam się do nich i „cos” mi podpowiedzialo ze powinnam zacząć Nowennę Pompejanska. Zaczęłam 15 sierpnia ciężko na początku ale podchodzę do niej bardzo poważnie najpierw był spokój później haos w życiu rodzinnym teraz nie wiem jak to nazwać rozczarowanie albo taki żal ale nie do Boga do samej siebie taka pustka… Moja prośba jest bardzo pilna mam pracę ale pensja glodowa, brak czasu dla rodziny i przez… Czytaj więcej »
Leo
Gość

Usłyszy, będzie dobrze. Nie poddawaj się.

Monika
Gość
Monika

Leo. Dziękuję. Bardzo się dzisiaj zalamalam poszłam do kościoła lepiej mi i trochę się uspokoilam. Na pewno będę trwać dalej.

Anna
Gość

Do Moniki prosze zakupic ksiazke ojca Amortha (egzorcysty z Watykanu)” z Jezusem pokonac zlego ducha” ojciec zwraca w niej uwage ze czesto nedza powodowana jest przez zlego ducha albo przeklenstwo.sa tam modlitwy zawarte jak walczyc o poprawe bytu…i polecam nowenne do najdrozszej Krwi Pana Jezusa ojca Saluzzo oraz nowenna o prace josemaria escriva…z Panem Bogiem

Monika
Gość
Monika

Anna dziękuję bardzo,bardzo,bardzo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!