Anita: Uzdrowienie taty 
z choroby nowotoworowej

Dwa lata temu wykryto u taty raka prostaty. Dzięki nowennie pompejańskiej tata trafił do właściwego specjalisty, który szybko skierował go na specjalistyczne badania, a w konsekwencji na zabieg usunięcia gruczołu prostaty. Od zabiegu minęło półtora roku. Przez ten czas tata był monitorowany co trzy miesiące, ponieważ wynik markera nowotworowego z krwi nie był dla lekarzy zadowalający. Cała nasza rodzina żyła w strachu, gdyż tacie groziła radioterapia. Odmówiłam w intencji taty nowennę pompejańską oraz szereg innych modlitw. Mama, która należy do koła różańcowego w parafii, codzienny różaniec ofiarowała właśnie za tatę.
Matka Najświętsza wysłuchała naszych próśb. Na kolejnej wizycie kontrolnej (8 marca 2016) tata otrzymał informację, że badanie rezonansu magnetycznego oraz markera nowotworowego z krwi jest prawidłowe. Kolejna wizyta nastąpi więc dopiero za rok – w marcu 2017.
Dziękuję Ci, Królowo Pompejańska, za dar uzdrowienia mojego taty, ale także za chorobę, bo dzięki niej tata po piętnastu latach przystąpił w szpitalu do sakramentu pokuty oraz namaszczenia chorych. Obecnie co niedzielę chodzi do kościoła na Mszę Świętą. Teraz wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Czasami Bóg, żeby nawrócić grzesznika i dać mu szansę na zbawienie, doświadcza go chorobą lub innym cierpieniem. I tylko od człowieka zależy, jak wykorzysta ten czas i czy się nawróci.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij