Zofia: Dzięki Maryi mam cudowne dziecko

Obecnie odmiawaiam moją drugą Nowennę. Chciałabym pocieszyć wszystkich którzy to czytają,z pewnością każdy tu ma swoje problemy ale mogę poświadczyć,że Matka Boska Was wysłucha..trzeba w to głeboko wierzyć.
Przeczytaj całość

Ania: wszystko otrzymałam

Nowennę Pompejańską odmawiałam już wielokrotnie i nie sposób zliczyć łask, które dzięki Matce Bożej otrzymałam.
Przeczytaj całość

Klaudia: Miłość

Chciałabym złożyć swiadectwo pomocy Matki Bożej. Prawie 2 lata temu zostałam zraniona przez pewnego mężczyznę. Zaczęłam modlic sie Nowenna Pompejanska o naprawę relacji z tym czlowiekiem.Po kilku dniach gorliwej modlitwy spostrzegłam, ze tak naprawdę nie chcę modlic się o uzdrowienie tej relacji (zmiana mojego nastawienia powstała tylko dzieki modlitwie) i...
Przeczytaj całość

Piotrek: Piąta nowenna

Chciałbym złożyc świadectwo z odmówionej 4 i 5 Nowenny Pompejańskiej. Czwarta była w intencji wygrania sprawy sądowej o odprawę pieniężną z byłym pracodawcą. Niestety sprawa została przegrana, więc wydawałoby się , że intencja nie została wysłuchana.
Przeczytaj całość

Ela: Znalazłam pracę.

O Nowennie już wcześniej wiedziałam bo modliłam się nią w innych intencjach. I wiedziałam, że wystarczy wziąć różaniec i wszystko będzie dobrze. Jestem jednak tylko człowiekiem i nie raz miałam wątpliwości. W ostatnim dniu ogarnął mnie spokój i powiedziałam sobie w duchu: ja odmówiłam Nowennę, reszta Matko w Twoich rękach. Wiedziałam, że Matka Najświętsza znajdzie mi pracę - dobrą pracę.
Przeczytaj całość

Ania: Nowenna za dusze w czyśćcu ciepiące

Swoją 5 Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji dusz czyśćcowych. Nie wiedziałam czy powinnam się modlić za jedną wybraną duszę czy mogę modlić się ogólnie.

Ostatecznie odmówiłam Nowennę ogólnie za dusze w czyśćcu ciepiące z ufnością, że jeśli choć jednej duszy uda mi się pomóc to będzie to wielka łaska, a Bożej Woli zostawiłam decyzję, która dusza dostąpi tej łaski. Nowenna w tej intencji okazała się trudna. Podczas jej odmawiania miałam ogromne problemy z koncentracją, w mojej głowie kłębiły się wszelkiego rodzaju myśli, czasem takie których aż się wstydzę, przez to miałam wyrzuty sumienia, że moja Nowenna nie jest taka jaką bym chciała by była. Mimo wszystko wytrwałam do końca ufna Bogu i Matce Bożej Pompejańskiej, że mimo to moja modlitwa zostanie wysłuchania.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ania: Nowenna za dusze w czyśćcu ciepiące"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
sabina drobinoga
Gość
sabina drobinoga

Ja kończę 14 Nowennę za Dusze w Czyśćcu cierpiące ,nic szczególnego nie wydarzyło się w trakcie jej odmawiania i teraz nie wiem czy to dobrze czy zle . Ale myślę ,że modląc się pomogłam jakiejś Duszy . Miałam w trakcie odmawiania senności ,rozproszenie a nawet czasami się pogubiłam w modlitwie ale to nic takiego a tak przynajmniej mi się wydaje. Miałam odmawiać za męża o jego uwolnienie od złego ale Duch Święty mnie poprowadził inaczej . Z Panem Bogiem i Maryją zawsze Dziewicą .

Estera
Gość
Estera

Modlitwa i ufność i nie ważne czy coś się działo czy nie, bo to mi już podchodzi pod zabobony. Nie przejmuj się .. Bóg i tylko Bóg…bez Jego przyzwolenia nic Ci złego nie może się stac. „Wszystko mogę z Tym, który mnie umacnia”…reszta to mżonki i bardziej podpada mi pod wiarę w przeszkadzajacego i nadawanie mu znaczenia wyzej aniżeli Bogu, bo nic się nie działo…a czy zawsze musi sie coś dziać…oczekujesz tego, bo ludzie mówia?

Marek
Gość

Piękna intencja. Dusze w czyśćcu po sto kroć się odwdzięczają modlącym się za nie osobom. Wieczny odpoczynek Racz im dać Panie

Sława
Gość
Sława

Też moja piąta nowenna w intencji , za dusze w czyśćcu, dzisiaj zakończyłam część błagalną .

sabina drobinoga
Gość
sabina drobinoga
Estera troszkę zle mnie zrozumiałaś ,mi nie chodziło że mam żal że się nic szczególnego nie wydarzyło 🙂 ja uważam ,że dobrze bo modląc się za Dusze w Czyśćcu to nie o to chodzi żeby coś się wydarzyło ale żeby za nie się modlić i pamiętać o zmarłych . Nie wiem czy wiesz ale jest też droga krzyżowa za Dusze W Czyśćcowe i modląc się nią można dużo zrozumieć . A to ,że nic się nie wydarzyło to dobrze i mam wiarę ,że być może komuś pomogłam . Wiem ,że są różne sytuacje i różnie się dzieje w trakcie odmawiania… Czytaj więcej »
barbara
Gość
barbara

Ja odmawialam NP za Dusze w Czysccu Cierpiace i dzialy sie tak rozne zecz jak przy zadnej NP ale wszysto konczylo sie dobrze bo karzdego dnia wszysto polecalam Maryi i Jezusowi ,mam taka nadzieje ze pomoglam mojemu zmarlemu mezowi bo po NP mialam sen ze bylam znim na pieknej polanie i wielka kula swiatla na ktora nie moglam patrzec a on byl bardzo radosny ,a predzej mialam sny i byl przygnebiony .Wiem ze mozna odmawiac przez caly rok ale ja podejme NP w listopadzie.. za drugiego meza .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!