Magdalena: Nowenna Pompejańska z prośbą o ratowanie rodziny

Szczęść Boże, odmawiam trzecią Nowennie Pompejańską. Pierwsza o ratowanie rodziny, druga o moje małżeństwo (po zdradzie) i teraz odmawiam trzecią Nowennie o czystość serca i rozumu mojej rodziny.
Przeczytaj całość

Natalia: Ta modlitwa zaczęła układać moje życie

Jestem w trakcie odmawiania czwartej nowenny pompejańskiej. Nie ukrywam, z trudem i po długim czasie zrozumiałam jak ta modlitwa zaczęła układać moje życie. Pierwszą NP odmawiałam w intencji poukładania wszelkich kwestii w moim życiu.
Przeczytaj całość

Marta: Ufam i wierzę

3 maja rozpoczęłam swoją pierwszą NP. Kilka miesięcy wcześniej słyszałam od paru osób jak wielką moc ma ta modlitwa. Jednak może nie do końca wierzyłam, że niektóre łaski to jej owoce.
Przeczytaj całość

Andrzej: wyniki były zaskakujące

Moja choroba zaczela sie rok temu i bylo coraz gorzej. w czasie pobytu w szpitalu zdiagnozowali u mnie duzego guza, z powodu braku odpowiedniego sprzetu musialem czekac na termin badan w innym szpitalu.Przeczytaj Andrzej: wyniki były zaskakujące
Przeczytaj całość

Wierząca: Dziękuje Ci Przenajświętsza Panienko

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. To moje drugie świadectwo i piszę je jako odmieniony człowiek.
Przeczytaj całość

Aneta: uwolnienia z myśli pożądliwych

Witajcie! 16.06. tego roku skończyłam odmawiać moją pierwszą Nowennę. Intencja tej Nowenny dotyczyła relacji z pewnym chłopakiem

i choć w słowach intencji mówiłam że jeśli taka Wola Boża to niech On doprowadzi naszą relację do małżeństwa to miałam nadzieję że tak będzie. Stało się inaczej (przynajmniej póki co). Kontakt z chłopakiem się urwał a ja miałam przed sobą ponad miesiąc odmawiania Nowenny. Nie poddałam się choć przestałam widzieć sens jej odmawiania. Raz podczas odmawiania Nowenny chodziły mi po głowie słowa „Stoi Królowa po Twojej prawicy”- to słowa o Maryi. Wiem że te słowa były mi potrzebne abym wiedziała że nie jestem sama, a Matka Boża jest obok mnie. Podczas odmawiania Nowenny nie obyło się bez trudności -dziwne lęki, niepokój wewnątrz mnie jak tylko zaczynałam odmawiać, nasilające się mam wrażenie przy Tajemnicach Bolesnych, bywało że płakałam podczas odmawiania Nowenny (głównie z powodu bólu z powodu nieodzywania się chłopaka). Ale wytrwałam :). Wiem że prosiłam Matkę Bożą o jedno, ale ona wiedziała że potrzebuję czegoś innego – uwolnienia z myśli pożądliwych, zaczęłam być wyprowadzana z tej niewoli, choć wiem że przede mną jeszcze być może długa droga. Matka Boża lepiej wie czego nam tak naprawdę potrzeba. Myślę że Pan Bóg chciał abym wytrwała w modlitwie pomimo że kontakt z chłopakiem się urwał – to nie przypadek że będąc na mieście np. ktoś wołał swojego synka a ten synek miał na imię tak jak ten chłopak 🙂 Co do mojego życia duchowego to nad nim pracuję, po upadkach podnoszę się, bycie w stanie łaski uświęcającej i możliwość częstego, szczególnie codziennego przyjmowania Komunii Świętej daje siłę do walki. A zatem nie ustawajcie na modlitwie, chodźcie często do spowiedzi i przyjmujcie często Komunię Świętą – to nasza siła. Starajcie się zaangażować całe swe serce w odmawianie Nowenny, u mnie niestety to było często klepanie.
Na koniec proszę Was o choćby drobne westchnięcie do Pana Boga, ostatnio chłopak którego dotyczyła moja intencja odezwał się, zobaczymy co z tego wyniknie 🙂 Niech Pan Bóg Wam wszystkim błogosławi 🙂
A za opiekę, wsparcie i troskę dziękuję Matko Boża ! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Aneta: uwolnienia z myśli pożądliwych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
piotr
Gość

Piękne świadectwo

Kasia
Gość
Ja już drugą NP odmawiam w intencji, aby chłopak chociaż się do mnie odezwał. Żebym mogła zrozumieć, co się stało i dlaczego tak się stało. Ale jak dotąd nic zupełnie nic nawet nie drgnęło. Czasami tracę już wiarę w sens mojej modlitwy, Czuję jakby ona była „gorsza” od innych. Często też płaczę w trakcie modlitwy i często słyszę w głowie taki szyderczy głos, który mówi mi ” daj sobie spokój on już dawno kogoś ma, jest szczęśliwy i nie pamięta że, istniejesz” Wtedy widzę takie dziwne obrazy jakby on był z inną i to tak bardzo boli. Wtedy czuję jeszcze… Czytaj więcej »
Jadwiga
Gość
Jadwiga

Ja mam tak samo Kasiu tez mam ciagle obraz przed oczami mojego bylego z inna i to barzo mocno boli nie umiem juz sobie radzic z tym bardzo mocno go kocham dzis koncze nowenne ale jakos nie czuje Łask nie wiem czemu

Łucja
Gość
Łucja

Droga Anetko!Moja Ś.P.Ukochana Babcia ,gdy coś szło,,jak po grudzie”,klękała,płakała,wznosiła spracowane dłonie do Nieba i mówiła z pokorą:,,PANIE!NAUCZ NAS CZYNIĆ WOLE TWOJĄ,BO TYLKO TY WIESZ,CZEMU TAK JEST I CO BĘDZIE POTEM.”Ufaj MARYI i JEZUSOWI,z poddaniem się WOLI BOŻEJ.Pozdrawiam.pomodlę się za Ciebie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!