Maria: XI i XV – nowenny za dusze czyśćcowe

XI Nowennę Pompejańską odmawiałam od 9.05.2017 do 1.07.2017 za dusze czyśćcowe. Odmawiałam wtedy 2 Nowenny jednocześnie. Było to dosyć męczące i postanowiłam, że w przyszłości będę odmawiać tylko jedną Nowennę. W czasie tej Nowenny w części błagalnej przyśnił mi się niby pogrzeb - chyba mojej mamy. Było na nim bardzo dużo ludzi. XV Nowennę Pompejańską odmawiałam od 18.10.2017 do 10.12.2017 również za dusze czyśćcowe, szczególnie za rodziców, bliskich, znajomych. Prosiłam również w tej Nowennie dusze w czyśćcu, aby wstawiały się za nas u Pana Boga o potrzebne łaski.
Przeczytaj całość

Halina: Paliłam papierosy przez 40 lat

Dzisiaj chcę gorąco podziękować Maryi za pomoc w uwolnieniu mnie z nałogu palenia papierosów.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Uzdrowienie relacji w małżeństwie

Wszystkim wątpiącym polecam spróbować dać się prowadzić Matce Najświętszej, gdyż dzięki Jej kochającemu sercu mamy prawdziwą szansę na dotarcie do serca Pana Jezusa.
Przeczytaj całość

Iwona: Otrzymana praca

Witam wszystkich serdecznie ! ;) Jestem młodą osobą mam dopiero 20 lat,w styczniu tego roku postanowiłam poszukać pracy,martwiło mnie jednak to,ze jestem osobą młodą i przede wszystkim bez zadnego doświadczenia, co bardzo zrażało pracodawców.Postanowiłam oddać sprawę Matce Bożej,o nowennie wiedziałam już dawno,przeczytałam o niej na jednym z portali społecznościowych.Przeczytaj Iwona:...
Przeczytaj całość

M: Rozwijam swój talent i pasję

Witam wszystkich, odmówiłam już kilka nowenn do Matki Bożej w różnych ważnych dla mnie intencjach. Po raz pierwszy zamieszczam świadectwo, bo czuję, że powinnam podzielić się tym co działo i dzieje się w moim życiu. Po zakończeniu każdej nowenny miało miejsce coś pozytywnego .
Przeczytaj całość

Alicja: W czasie odmawiania tej nowenny znalazłam na drodze obrazek z Maryją

Witam wszystkich czytających świadectwa i modlących się. Obecnie odmawiam siódmą NP, jestem już w części dziękczynnej.

Po odmówieniu trzech pierwszych napisałam świadectwo, teraz zwlekałam z napisaniem, w sumie nie wiem dlaczego… a jest za co dziękować. Maryja naprawdę słucha, po tylu nowennach moja wiara wzmocniła się. Teraz modlę się za córkę nastolatkę i widzę efekty, córka jest wesoła, życzliwa i mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Szósta nowenna była w intencji pogłębienia mojej relacji z Panem Bogiem, cudowny czas, piękne łaski, odnalazłam Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, uwielbiam chodzić na adorację, jak gdzieś jedziemy to często przechodząc koło nieznanego kościoła wstępuję na chwilę i Jest, Pan nasz ukryty i zawsze czekający…
W czasie odmawiania tej nowenny idąc z córką rano do szkoły znalazłam na drodze obrazek z Maryją, na drugiej stronie była litania loretańska, obrazek komuś wypadł z gazety Fakt, dla mnie był to znak i prezent od Matki Bożej, że jest koło mnie. Obrazek postawiłam sobie na stoliku koło łóżka i miałam takie realne uczucie i myśl, że Maryja jest naszą Matką i jak nam ziemskim mamom jest przykro jak dzieci błądzą a my z miłości wszystko byśmy zrobiły żeby były szczęśliwe, to Maryja też tego chce i bardzo jej przykro gdy ranimy Jej serce, bo ona nas naprawdę kocha.
Piąta intencja była w sprawie urzędowej i została wysłuchana.
Czwarta intencja była o moje zdrowie (odmówiona rok temu) i od tego czasu nie boli mnie kręgosłup, bardzo się z tego cieszę, dziękuję Maryjo.
Oczywiście podczas odmawiania nowenn nie było różowo, ale już wiem kto miesza i trzeba to przeczekać.
Modlę się różnymi modlitwami i nowennami, ale w czasie odmawiania NP zaprzestaje, bo nie mam zwyczajnie siły, nowenna pompejańska dużo mnie kosztuje i dopiero po jej skończeniu powracam do innych modlitw; a po jakimś czasie pojawia się intencja i potrzeba mówienia NP i pewnie tak będzie już zawsze 🙂
Zamówiłam mszę dziękczynną za te i wiele innych łask które otrzymujemy i najbliższy wolny termin był na 11 września, wracam do domu zaglądam do notesu i wszystko jasne, ostatni dzień siódmej NP. 🙂 Z Panem Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Alicja: W czasie odmawiania tej nowenny znalazłam na drodze obrazek z Maryją"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dominik
Gość
dominik

zadałem już to pytanie ale mam jeszcze jedno mam problem mam 14 lat i odprawiałem msze w domu dopiero nie dawno przestałem taka zabawa wyspowiadałem sie u księdza nic na ten temat nie powiedział ale czy w ogóle muszę się z tego spowiadać ?

czytająca
Gość
czytająca

dominik od koleżanki brat już jak był mały , jak wrócili wszyscy z Mszy sw , sadzał ich i uczestniczyli w następnej ‚Mszy sw” , on odprawiał , bawił sie . I został księdzem .

damian
Gość

Dominik, jesli miałeś intencje żeby zakonsekrowac chleb i wino to niedobrze. Ogólnie na grzech wpływają czyn, swiaomość tego ze to zle i podjecie decyzji i dobrowolne wejscie w grzech. za zakonsekrowanie bez swiecen grozi ekskomunika

nina
Gość

Czegoś tutaj nie rozumiem, jak można zakonsekrować bez świeceń??? Dominiku idż i porozmawiaj z księdzem o tym co Cię nurtuje, a nie pytaj na forum ludzi, bo Cie napędzą w takie poczucie winy, że się z tego nie wykaraskasz….

Magda
Gość

A może to wewnętrzna tęsknota za Panem Bogiem? Dzieci bawią się w dom, wojny, lekarzy … A ty mialeś taką potrzebę. Jeżeli nie robileś tego prześmiewczo to dlaczego miało by to być złe. Kiedyś ojciec Adam Szustak opowiedział, że był na koloni i bawili sie w ślub i on był w tej zabawie księdzem.

dominik
Gość
dominik

czyli to grzech nie jest? ja to robię tak że ktoś jet papieżem ktoś biskupem i zaznaczę że to nie ma na celu profanacji lub ośmieszenia dziękuję za odpowiedzi

Jola
Gość

Dominiku skoro kapłan podczas spowiedzi nic na ten temat nie powiedział to znaczy ,że nie widział takiej potrzeby .Nic złego się nie stało .Nikogo przecież nie oszukałeś ,że jesteś księdzem i naprawdę konsekrujesz .Nie martw się tym .Jeżeli jednak dalej będziesz się tym niepokoił to tak jak radzi nina dla własnego spokoju porozmawiaj z kapłanem .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!