Monika: Nie potrafiłam przebaczyć mężowi

Modliłam się nowenną pompejańską i stał się cud . W moim sercu zagościła miłość do męża , nadzieja , szczęście ,spokój.
Przeczytaj całość

Mila: Uzdrowienie

Wczoraj zakończyłam moją pierwszą NP w intencji uzdrowienia mojej córki z raka! Na poczatku zły dawał się we znaki ale z św. Michałem Archaniołem udało się wytrwać w tej pięknej modlitwie! Kiedy zaczęłam NP córka była przed kolejną operacją i nie pomyślałam, że od razu będą dziać się niesamowite rzeczy!
Przeczytaj całość

Aga: za powodzenie operacji Taty

Drugą nowennę odmawiałam za powodzenie operacji Taty. Lekarze nastawiali nas bardzo pozytywnie do tej operacji, w związku z czym byłam bardzo spokojna, a nowennę odmawiałam tak w ramach "prewencji". Operacja odbyła się, gdy już odmawiałam część dziękczynną. Sama operacja przebiegła dobrze, niestety pojawiły się niespodziewane powikłania, których nikt do końca nie potrafi nam wytłumaczyć i na które nikt nas nie przygotował. Związane są z zaburzeniami świadomości i zanikami pamięci.
Przeczytaj całość

Wysłuchana prośba

Tak się na szczęście nie stało, a ja mam pewność, że jest to zasługą Matki Bożej, której za wszystkie otrzymane łaski, wiarę i mój wewnętrzny spokój ogromnie dziękuję.
Przeczytaj całość

Marianna: Dziękuję Ci Matko

Zakończyłam piątą już Nowennę Pompejańską. W zasadzie od kiedy zaczęłam je odmawiać nie robię przerwy. Wiele osób pisze, że ta Nowenna uzależnia. Moim marzeniem też jest, aby móc ją odmawiać już do końca życia. Nie mogę powiedzieć, że zatapiam się w modlitwie, są dni lepsze i wiele gorszych, kiedy odmawiając różańce, błądzę myślami po bezdrożach całego mojego życia, a bywa, że wybiegam do przodu, ale prawie każdego dnia budzę się o czwartej trzydzieści i biorę różaniec do ręki. Po odmówieniu dwóch części mogę zaczynać dzień.
Przeczytaj całość

Alicja: codziennie modlę się do Matki Bożej

Chciałabym podzielić się doświadczeniem cudów i błogosławieństw jakie otrzymałam za wstawiennictwem Matki Bożej, jak również doświadczeniem trudności jakie towarzyszyły mi przy odmawianiu Nowenny.

Pierwszą nowennę udało mi się zmówić z trudnościami, ale w całości. Problemy zaczęły się kiedy postanowiłam odprawić nowennę ponownie. Zaczynałam parę razy, gdyż ciągle coś mi przekadzało w zachowaniu ciągłości. Zaczął się czas wzmożonych kłótni z rodziną i ogólnie złego samopoczucia i poczucia rezygnacji. Jednak cały czas starałam się nie odpuszczać, po nieudanej próbie, za pare dni, podejmowałam kolejną. Myślę, że były to działania złego ducha, który chciał mnie odciągnąć od modlitwy. Mimo, że do dziś nie udało mi się jeszcze odprawić nowenny po raz drugi w całości, to codziennie modlę się do Matki Bożej ile jestem w stanie i wiem, że w końcu odprawię ponownie nowennę.
Mam uczucie, że za trud włożony w przezwyciężanie podszeptów złego ducha i przezwyciężanie swoich słabości, głównie lenistwa i braku zoorganizowania, otrzymałam wiele łask. Maryja spełniła prośbę o którą żarliwie się modliłam i która była moją intencją. Poza tym rozjaśniły się inne problematyczne kwestie.
Zawierzam Maryji moje życie. Nie ustępujcie w modlitwie, nawet gdy jest ciężko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Alicja: codziennie modlę się do Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość
Boże, proszę otul mnie swoją łaską, daj mi życiową mądrość, pomóż mi znajdywać mądre słowa i dokonywać mądrych czynów. Pomóż mi proszę w relacjach z innymi ludźmi – a w szczególności z moimi najbliższymi – iść drogą miłości i ciepła, którymi bardzo pragnę się otaczać. Boże proszę Cię bądź przy mnie, we mnie i blisko mnie, nie pozwól mi się od Ciebie oddalać ani w czynach, ani w słowach, ani w braku modlitwy. Boże proszę Cię pomóż mi mądrze odpowiadać na pytania i szukać mądrych odpowiedzi. Boże daj mi cierpliwość i nie pozwól mi staczać się na złą drogę –… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!