Alicja: codziennie modlę się do Matki Bożej

Chciałabym podzielić się doświadczeniem cudów i błogosławieństw jakie otrzymałam za wstawiennictwem Matki Bożej, jak również doświadczeniem trudności jakie towarzyszyły mi przy odmawianiu Nowenny.

Pierwszą nowennę udało mi się zmówić z trudnościami, ale w całości. Problemy zaczęły się kiedy postanowiłam odprawić nowennę ponownie. Zaczynałam parę razy, gdyż ciągle coś mi przekadzało w zachowaniu ciągłości. Zaczął się czas wzmożonych kłótni z rodziną i ogólnie złego samopoczucia i poczucia rezygnacji. Jednak cały czas starałam się nie odpuszczać, po nieudanej próbie, za pare dni, podejmowałam kolejną. Myślę, że były to działania złego ducha, który chciał mnie odciągnąć od modlitwy. Mimo, że do dziś nie udało mi się jeszcze odprawić nowenny po raz drugi w całości, to codziennie modlę się do Matki Bożej ile jestem w stanie i wiem, że w końcu odprawię ponownie nowennę.
Mam uczucie, że za trud włożony w przezwyciężanie podszeptów złego ducha i przezwyciężanie swoich słabości, głównie lenistwa i braku zoorganizowania, otrzymałam wiele łask. Maryja spełniła prośbę o którą żarliwie się modliłam i która była moją intencją. Poza tym rozjaśniły się inne problematyczne kwestie.
Zawierzam Maryji moje życie. Nie ustępujcie w modlitwie, nawet gdy jest ciężko.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Alicja: codziennie modlę się do Matki Bożej"

Powiadom o
avatar
Gosia
Gość
Boże, proszę otul mnie swoją łaską, daj mi życiową mądrość, pomóż mi znajdywać mądre słowa i dokonywać mądrych czynów. Pomóż mi proszę w relacjach z innymi ludźmi – a w szczególności z moimi najbliższymi – iść drogą miłości i ciepła, którymi bardzo pragnę się otaczać. Boże proszę Cię bądź przy mnie, we mnie i blisko mnie, nie pozwól mi się od Ciebie oddalać ani w czynach, ani w słowach, ani w braku modlitwy. Boże proszę Cię pomóż mi mądrze odpowiadać na pytania i szukać mądrych odpowiedzi. Boże daj mi cierpliwość i nie pozwól mi staczać się na złą drogę –… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij