Natalia: Niezwykły znak od Maryi

przeszłam załamanie duchowe z powodu pogardy
Read More

Grażyna: świadectwo Nowenny Pompejańskiej

Nowennę odmawiam od 01.11.2016 r. kończę 24.12.2016 . Już czuję że Matka Boska wysłuchała mojej prośby mimo dalszego odmawiania.Początkowo odmawiałam z trudem ale każdy dzień był coraz łatwiejszy.Teraz rano budzę się i staram się cały różaniec odmówić od razu.
Read More

Martyna: Moje świadectwo trzech nowenn

Obecnie odmawiam trzecią nowennę. Pierwsza była za mojego męża, który się pogubił i zranił nasze małżeństwo. Prosłam wtedy Chrystusa żeby mi pomógł bo ja już więcej sama nic nie mogę. Odmówiłam też wtedy moją pierwszą Nowennę w intencji mojego małżeństwa.
Read More

Małgorzata: Dostałam wymarzoną pracę

Swoje świadectwo na temat odmawiania nowenny w intencji znalezienia pracy pisałam już kiedyś, pomimo, że pracy nie otrzymałam to dostałam wiele łask. Dziś mija niecały rok od odmówienia nowenny w intencji znalezienia pracy. Z zawodu jestem nauczycielem i każdy młody nauczyciel potwierdzi, że znalezienie obecnie pracy w zawodzie graniczy z...
Read More

Dosia: Podziękowania za otrzymane łaski i prośba o dalsze

Szczęść Boże, Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się przypadkiem (chociaż wiem teraz, że to nie jest przypadek) w 2013 r. kiedy po dramatycznych przeżyciach osobistych szukałam odpowiedzi na pytanie na temat dalszego mojego życia oraz jego sensu. Zawsze byłam bardzo mocno związana z Bogiem, Jezusem oraz Matką Bożą. Od najmłodszych lat...
Read More

Alicja: codziennie modlę się do Matki Bożej

Chciałabym podzielić się doświadczeniem cudów i błogosławieństw jakie otrzymałam za wstawiennictwem Matki Bożej, jak również doświadczeniem trudności jakie towarzyszyły mi przy odmawianiu Nowenny.

Pierwszą nowennę udało mi się zmówić z trudnościami, ale w całości. Problemy zaczęły się kiedy postanowiłam odprawić nowennę ponownie. Zaczynałam parę razy, gdyż ciągle coś mi przekadzało w zachowaniu ciągłości. Zaczął się czas wzmożonych kłótni z rodziną i ogólnie złego samopoczucia i poczucia rezygnacji. Jednak cały czas starałam się nie odpuszczać, po nieudanej próbie, za pare dni, podejmowałam kolejną. Myślę, że były to działania złego ducha, który chciał mnie odciągnąć od modlitwy. Mimo, że do dziś nie udało mi się jeszcze odprawić nowenny po raz drugi w całości, to codziennie modlę się do Matki Bożej ile jestem w stanie i wiem, że w końcu odprawię ponownie nowennę.
Mam uczucie, że za trud włożony w przezwyciężanie podszeptów złego ducha i przezwyciężanie swoich słabości, głównie lenistwa i braku zoorganizowania, otrzymałam wiele łask. Maryja spełniła prośbę o którą żarliwie się modliłam i która była moją intencją. Poza tym rozjaśniły się inne problematyczne kwestie.
Zawierzam Maryji moje życie. Nie ustępujcie w modlitwie, nawet gdy jest ciężko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Alicja: codziennie modlę się do Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość
Boże, proszę otul mnie swoją łaską, daj mi życiową mądrość, pomóż mi znajdywać mądre słowa i dokonywać mądrych czynów. Pomóż mi proszę w relacjach z innymi ludźmi – a w szczególności z moimi najbliższymi – iść drogą miłości i ciepła, którymi bardzo pragnę się otaczać. Boże proszę Cię bądź przy mnie, we mnie i blisko mnie, nie pozwól mi się od Ciebie oddalać ani w czynach, ani w słowach, ani w braku modlitwy. Boże proszę Cię pomóż mi mądrze odpowiadać na pytania i szukać mądrych odpowiedzi. Boże daj mi cierpliwość i nie pozwól mi staczać się na złą drogę –… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?