Alicja: codziennie modlę się do Matki Bożej

Chciałabym podzielić się doświadczeniem cudów i błogosławieństw jakie otrzymałam za wstawiennictwem Matki Bożej, jak również doświadczeniem trudności jakie towarzyszyły mi przy odmawianiu Nowenny.

Pierwszą nowennę udało mi się zmówić z trudnościami, ale w całości. Problemy zaczęły się kiedy postanowiłam odprawić nowennę ponownie. Zaczynałam parę razy, gdyż ciągle coś mi przekadzało w zachowaniu ciągłości. Zaczął się czas wzmożonych kłótni z rodziną i ogólnie złego samopoczucia i poczucia rezygnacji. Jednak cały czas starałam się nie odpuszczać, po nieudanej próbie, za pare dni, podejmowałam kolejną. Myślę, że były to działania złego ducha, który chciał mnie odciągnąć od modlitwy. Mimo, że do dziś nie udało mi się jeszcze odprawić nowenny po raz drugi w całości, to codziennie modlę się do Matki Bożej ile jestem w stanie i wiem, że w końcu odprawię ponownie nowennę.
Mam uczucie, że za trud włożony w przezwyciężanie podszeptów złego ducha i przezwyciężanie swoich słabości, głównie lenistwa i braku zoorganizowania, otrzymałam wiele łask. Maryja spełniła prośbę o którą żarliwie się modliłam i która była moją intencją. Poza tym rozjaśniły się inne problematyczne kwestie.
Zawierzam Maryji moje życie. Nie ustępujcie w modlitwie, nawet gdy jest ciężko.

Obrazki z nowenną pompejańską?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Gosia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gosia
Gość
Gosia

Boże, proszę otul mnie swoją łaską, daj mi życiową mądrość, pomóż mi znajdywać mądre słowa i dokonywać mądrych czynów. Pomóż mi proszę w relacjach z innymi ludźmi – a w szczególności z moimi najbliższymi – iść drogą miłości i ciepła, którymi bardzo pragnę się otaczać. Boże proszę Cię bądź przy mnie, we mnie i blisko mnie, nie pozwól mi się od Ciebie oddalać ani w czynach, ani w słowach, ani w braku modlitwy. Boże proszę Cię pomóż mi mądrze odpowiadać na pytania i szukać mądrych odpowiedzi. Boże daj mi cierpliwość i nie pozwól mi staczać się na złą drogę –… Czytaj więcej »