M: Skupiając się na różańcu nawet nie zauważyłem jak łatwo pokonałem nałóg nadużywania alkoholu.

Bardzo chciałem odmawiać nowennę pompejańską i kiedy rozpocząłem odmawiać swoją pierwszą nowennę była ona w intencji poczęcia dziecka w moim małżeństwie. Chociaż nie przyniosła ona jeszcze owoców, jednak doświadczyłem jak codzienna modlitwa na różańcu pomimo wielu przeciwności a były one na każdym kroku, uszlachetnia i daje wielką siłę. Podczas modlitwy doświadczyłem bliskości Matki Bożej Pompejańskiej jej opieki i wsparcia.
Read More

Maja: Nowenna Pompejańska w intencji nawrócenia mojego chłopaka

Jestem z chłopakiem od ponad roku. On jest osobą wierzącą ale unika tematów kościoła, sam z siebie również bardzo rzadko się modli. W niedzielę chodzi do kościoła ale tylko z kimś – albo ze mną, w mieście w którym studiujemy, albo z mamą – w mieście rodzinnym.
Read More

Ania: Bez Nich nie ma życia

Witajcie Kochani, jestem po odmówieniu trzeciej Nowenny, która okazała się najtrudniejszą ze wszystkich. Modliłam się w intencji pewnej osoby, o umocnienie i pokonywanie przeszkód, które są stawianie na jej drodze. Była to bardzo wyboista droga. Modliłam się, czasem rozproszenie dawało się tak we znaki, że kiedy się ocknęłam zorientowałam się,...
Read More

Teresa: uleczenie

Matko Najświętsza Pompejańska ,Jesteś Wielka ,Mądra i Dobra.UFAM TOBIE I KOCHAM CIE .
Read More

Sylwia: Bardzo ciężko było mi się zmobilizować

Nowenna ta nauczyła mnie ufności Matce Bożej
Read More

Agnieszka: Wiara czyni cuda

Szczęść Boże! Postanowiłam właśnie dzisiaj w uroczystość Św. Anny podzielić się łaskami, których doświadczamy w mojej rodzinie dzięki odmawianej przeze mnie Nowennie Pompejańskiej.

Matka Boska z Pompejów zachwyca swoimi łaskami i darami, które zsyła na nas. Są wśród doświadczeń różne przeżycia. Chcę podzielić się w sposób szczególny w dniu dzisiejszym łaską Bożego Miłosierdzia, które doświadczam. To nie takie proste było dla mnie zrozumienie w praktyce wyrażania miłosierdzia. Szczególny rok poświęcony miłości bliźniego, rozpoczynające się dzisiaj wydarzenia związane ze Światowymi Dniami Młodzieży i zakończenie nowenny – już 4 – w minioną niedzielę. To nie przypadek. Dopiero teraz, kiedy doświadczyłam postawy szczerego z serca płynącego przebaczenia za trudności doświadczane ze strony innych ludzi rozumiem czym jest miłować bliźniego swego jak siebie samego. Niezwykle pomocne okazują się rekolekcje ojca A. Szustaka – 8 twarzy miłosierdzia, które gorąco polecam. Powrót do chóru kościelnego – śpiew i uwielbienie Boga poprzez modlitwę wyrażaną śpiewem to moja wielka pasja, która wnosi radość do mojego serca. Jestem wdzięczna Bogu i Maryi za wszelkie doświadczenia minionych dwóch ostatnich lat mojego życia. W sposób szczególny dziękuję za mojego męża i córkę oraz moją ukochaną mamę, która mnie wspiera niezwykle. Zawierzam Bogu każdego dnia wszystkich ludzi, których spotykam na swojej drodze życia, bo dzięki wdzięczności dobro wraca i pojawiają się dary losu. Maryjo bądź moją przewodniczką w drodze do odkrywania Bożego Miłosierdzia każdego dnia i miej w opiece moich najbliższych. Jezu Ufam Tobie<3

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o