Zofia: Wyraźny znak ingerencji Matki Boskiej!

23 grudnia skończyłam czwartą nowennę, długo zabierałam się aby coś napisać po każdej kolejnej, którą kończyłam, ale teraz nadszedł w końcu ten właściwy czas . W trakcie pierwszej nowenny , którą odmawiałam w intencji uzdrowienia męża (nagle spadła na nas szokująca wiadomość, że zdiagnozowano u niego nowotwór), po badaniach mających ustalić stopień zjadliwości choroby i możliwości jej leczenia okazało się, że mimo złośliwości nowotworu nie ma przerzutów, które przekreślałyby skuteczność wyleczenia. Dla mnie był to wyraźny znak ingerencji Matki Boskiej
Read More

Ania: Dostałam pracę w zawodzie

Zaufałam Bogu. Mimo skończenia studiów technicznych z dobrym wynikiem nie mogłam znaleźć pracy w zawodzie, a tylko na takiej mi zależało. Miałam dużo czasu wiec odmawiałam wszystkie części różańca w nowennie pompejańskiej w tej intencji. Czas leciał nowenne skończyłam, ale przez 4 miesiące nic się nie działo.
Read More

Paulina: Dziekuje za wszystko

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską odmówiłam już 3 razy. Do pisania tego świadectwa zbierałam się niestety dość długo za co przepraszam.
Read More

Beata: wysłuchana intencja

Pisząc to jeszcze do końca w to nie wierzę ... ale to się stało dzięki Matce Bożej!!! Modliłam się w intencji moich rodziców, żeby się pogodzili, gdyż od ok 14 m-cy żyli w konflikcie, w nienawiści, żyli w jednym domu nie odzywając się do siebie...
Read More

Ola: prosiłam o to by udało mi się wytrwać w odchudzaniu

Bardzo cieszę się, że trafiłam na tą modlitwę, bywa ciężko - czasami w gorsze dni mam wyrzuty, że odmawiam ją nieco niechlujnie.
Read More

Agnieszka: Dziękuję Ci Maryjo za pomoc !

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Bardzo sceptycznie podchodziłam do tej modlitwy, chyba gdzieś w głębi duszy byłam bardzo obrażona na Pana Boga, że życie nie układa mi się tak jak bym chciała.

Prośba o którą się modle nie została jeszcze wysłuchana, (bądź została, ale nie widzę jeszcze jej rezultatów, wola Boża może być inna). Zerwałam jednak z nałogiem palenia. Tak po prostu, po 6 latach odstawiłam papierosy i mam nadzieję, że nie popadnę już w ten głupi nałóg. Dziękuję Ci Maryjo za pomoc. Nowenna Pompejańska przynosi rezultaty, może nie takie jakie byśmy chcieli, ale łaski Boże na nas spływają. Bóg zapłać

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Dziękuję Ci Maryjo za pomoc !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
maria malara
Gość

prosze cie maryjo o zdrowie I dziekuje za otrzymane dary I prosz pomoc znalesc prace dla syna marek bog zaplac.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!