Iza: Matka Boża Różancowa z Pompejów uratowała mnie

Maryja nigdy nikogo nie zostawi kto Jej ufa.to wiem i wiem że uczyniła cud dla mnie i mojej córeczki. Kocham Cię i dziękuję Ci moją Mamusiu w Niebie.
Read More

Katarzyna: Miłosierdzie Boże

Matko Boża,dziękuje Ci za wszelkie łaski, które otrzymała moja rodzina.Zmówiłam 6 nowenn w intencji synów i miłosierdzia dla mojej rodziny.
Read More

Maria: Uzdrowienie przyjaciółki

Był koniec października 2016r.Dzień urodzin bliskiej memu sercu osoby.Pojechałam z życzeniami.W trakcie rozmowy -a byłam tam kilka godzin-zaczęłyśmy rozmawiać o jej niekończącym się problemie duchowym.Bo problem fizyczny już został wyjaśniony.Malutki synek Ewy zaczął od pewnego czasu wg Niej jakoś dziwnie się zachowywać.Zaniepokojona obserwowała dziecko i wydawało Jej się ,że dziecko ma powikłania poszczepienne.
Read More

Basia: Wpadliśmy z mężem na super pomysł na biznes!

Modlilam sie o znalezienie pracy dla siebie. Wiem ze Matka Boza zawsze wysluchuje naszych prosb,ale udziela nam łask oraz daje rozwiazanie naszym sprawom, ktore sa najlepsze dla nas. Moja prosba zostala wysluchana. Wpadlismy z mezem na super pomysl na biznes, ktory rozwija sie niesamowicie. Nasza sytuacja odwrocila sie w przecudowny sposob. Matko Boza dziekuje Ci z calego serca.
Read More

Monika: Wierzę, że to wszystko dzięki modlitwie

Witam, długo zbierałam się do napisania świadectwa. Nowennę Pompejańską odmówiłm już dwa razy w tej samej intencji, teraz zaczynam trzecią. I choć nie otrzymałam jeszcze głównej łaski jaką byłoby posiadanie potomstwa, o którą z całego serca codziennie proszę, wierzę że Matka Boża nam pomoże. Pomimo tego Maryja dopomogła w wielu innych sprawach. Wierzę, że to wszystko dzięki nowennie. Myślę, że dzieki temu bardziej zaczęłam wierzyć w Boga. Nie ustanę w modlitwie i wszystkich do tego zachęcam.
Read More

Agnieszka: Ciąża „doleżana”

Witam serdecznie, chciałabym się podzielić moim świadectwem i łaską, jaką otrzymałam za wstawiennictwem Matki Boskiej Pompejańskiej.

Mam na imię Agnieszka (24lata) i w listopadzie 2015 roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Radość zarówno moja jak i męża była wielka. Byliśmy młodzi, byliśmy zdrowi i bardzo szczęśliwi – cieszyliśmy się perspektywą rodzicielstwa. Nic nie wskazywało wtedy na to, że coś mogłoby się skomplikować lub pójść nie po naszej myśli.
Pierwsze schody zaczęły się już w 6 tygodniu ciąży – niespodziewanie pojawiło się u mnie krwawienie. Po wizycie u lekarza okazało się, że powodem krwawienia jest krwiak w macicy. Byłam przerażona, bardzo bałam się o życie naszego Dzieciątka, ale jednocześnie ufałam głęboko Bogu i wierzyłam, że ma nas w swojej opiece. Po dwóch tygodniach okazało się, że krwiak samoistnie się opróżnił i nie ma już po nim śladu. Mogliśmy z mężem odetchnąć z ulgą.
Minął pierwszy trymestr i nareszcie mogłam się w pełni cieszyć moim błogosławionym stanem. Myślałam wtedy, że zagrożenie już minęło. Nie wiedziałam, że prawdziwe trudności dopiero miały nadejść.
W 24 tygodniu ciąży lekarz zdiagnozował u mnie ostrą niewydolność szyjki macicy i stwierdził, że abym mogła donosić ciążę i normalnie funkcjonować trzeba założyć szew okrężny na szyjkę macicy. Nie wahałam się ani chwilę, najważniejsze było dla mnie dobro dziecka.
Gdy zostałam przyjęta do szpitala okazało się, że mój stan znacząco się pogorszył – szyjka skróciła się prawie do zera i zaczęła się rozwierać. Dodatkowo pojawiły się u mnie skurcze macicy. W takim stanie założenie szwu było niemożliwe. Podano mi leki i nakazano leżeć, natomiast wstawać mogłam tylko i wyłącznie za potrzebą. Każdego dnia, z każdym jednym skurczem czy bólem brzucha drżałam o życie naszego dziecka. W taki sposób minęły nam dwa tygodnie w szpitalu. Wtedy właśnie dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Stwierdziłam, że skoro i tak leżę i mam dużo czasu to nie mam nic do stracenia a każda modlitwa jest mi potrzebna. Zaczęłam odmawiać codziennie cztery części Różańca Świętego, prosząc Matkę Bożą o wstawiennictwo. Prosiłam o szczęśliwe donoszenie i rozwiązanie mojej ciąży. Głęboko wierzyłam i ufałam, że moje modlitwy zostaną wysłuchane.
W trzecim tygodniu mojego pobytu w szpitalu udało się założyć szew okrężny i po trzech kolejnych dniach mogłam wrócić do domu. Lekarze zastrzegli jednak, że do końca ciąży muszę bezwzględnie leżeć, zażywać leki i że każdy kolejny tydzień ciąży będzie wielką walką o jej utrzymanie.
Po powrocie do domu nie ustawałam w modlitwie. To ona dawała mi siłę na każdy jeden „przeleżany” dzień. Zdarzały się dni naprawdę ciężkie, ale za każdy jeden dziękowałam Matce Przenajświętszej i prosiłam, abym wytrzymała tych dni jak najwięcej.
Matka Boża wysłuchała moich modlitw, jestem o tym przekonana. Bez Jej wsparcia nie dałabym rady, wiem to na pewno.
Ciąże donosiłam a raczej „doleżałam”.;) Na początku 38 tygodnia zdjęto mi szew i tego samego dnia na świat przyszedł nasz WIELKI mały CUD – Zosia. Wierzę, że Maryja czuwała nade mną także w trakcie porodu i to dzięki niej szczęśliwie donosiłam i urodziłam zdrową, śliczną córeczkę.
Nie żałuję ani jednej przeleżanej minuty, ponieważ dostałam od Boga największą nagrodę w postaci naszego dziecka.
Moim świadectwem chciałabym dodać otuchy wszystkim tym, którzy mają chwile zwątpienia. Nowenna Pompejańska jest NOWENNĄ NIE DO ODPARCIA. I nawet, kiedy wszystko wydaje się iść nie po naszej myśli mamy w niebie swoją Orędowniczkę, która jest przy nas każdego dnia.
NIE USTAWAJCIE W MODLITWIE I WIERZCIE GORĄCO A ZOSTANIE WAM DANE!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Ciąża „doleżana”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Chciałabym być matką odmówiłam 4 Nowenny i jest coraz ciężej nie mam już siły

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!