Agnieszka: Cud Uzdrowienia z raka trzustki

Dziękuję Ci Najukochańsza Matko Boża. Na Maryję zawsze można liczyć, nieustannie wyprasza nam wszelkie łaski, o które prosimy. Przemienia nas i nasze rodziny, życie staje się łatwiejsze i piękniejsze, każdy dzień jest cudem. Modliłam się Nowenną w intencji nieznanej mi czterdziestoparoletniej kobiety, która zachorowała na raka trzustki. Sytuacja była bardzo zła, choroba postępowała bardzo szybko, rozpoczęłam nowennę o uzdrowienie Iwony 3 października, mimo iż od 16 września modliłam się nowenną w mojej własnej intencji o dobrego męża także sami rozumiecie nie chciałam jej przerywać, a z drugiej strony bardzo poruszyła mnie historia chorej kobiety i jej rodziny.
Read More

Maria: Moja VII Nowenna.

Dziękuję Ci Maryjo, że mogę modlić się Nowenną Pompejańską oraz za otrzymane łaski jakich doznałam po odmówionych poprzednich Nowennach.
Read More

Beata – nowe podejście do modlitwy

Witam was serdecznie,o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, przypadkiem. Skończyłam odmawiać moją pierwszą NP w poniedziałek 5 Listopada. Prosiłam Królową Różańca świętego oto by udzieliła mi łaski zdrowia, Przeczytaj Beata – nowe podejście do modlitwy
Read More

Magdalena: Dziękuję Ci Matko

Dziękuję Ci Matko z całego serca za wysłuchanie wszystkich próśb. Polecam Ci moją Ojczyznę, rodzinę,przyjaciół, wszystkich, którzy są w potrzebie.
Read More

M: Modlitwa choć trudna przynosi spokój

Tak czy inaczej o przerwaniu nowenny nie ma mowy. Wierzę, że Matka mną pokieruje. Teraz tylko w modlitwie odnajduję spokój.
Read More

ZACZYNAMY! :) Kolejna odsłona akcji „8 stron dla Królowej Różańca Świętego”!

Kochani Czytelnicy, już tradycyjnie przy pracy nad nowym numerem „Królowej Różańca Świętego” uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Na czym ona polega?


krs18

Już piąty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na Wasze świadectwa.

Oznacza to wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem! Ostatnim razem zebraliśmy aż nadto, a całą nadwyżkę przekazaliśmy na akcję ewangelizacji więźniów.

Ile potrzeba do celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1500 zł. To sporo, ale… …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko ok. 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony!

Nie wstydźmy się nawet najmniejszych ofiar. To wdowie grosze zbudowały Kościół.

Wszyscy darczyńcy zostają uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji.

podziekowanie

Jak dołączyć?

Formularz wpłaty (przelew, karty, Paypal)

[totaldonations campaign=’8 stron dla Królowej Różańca Świętego – nr 21′] Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

…albo wpłata on-line z dowolnego banku poprzez Transferuj.pl.

Dane konta Fundacji:

Tytułem: „8 stron dla KRŚ
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, Zbąszyńska 19/4, Poznań

Dołącz do nas!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Cieszy nas nawet najdrobniejsza ofiara!

Co z nadwyżką?

IMG_4118100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Ostatnio zebraliśmy nadwyżkę, którą w całości przeznaczyliśmy na akcję „Nowenna dla więźnia”. Dzięki temu wysłaliśmy do kilkunastu więzień (głównie żeńskich) oraz zakładów poprawczych –  w sumie ponad 500 egzemplarzy „Królowej Różańca Świętego” + książki oraz nowenny! Część tych paczek widać na zdjęciu obok.

Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Marek (adm.)ewaLeszekWiolaBeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Dziś skończyłam Nowennę Pompejańską, której skutkiem jest błogosławieństwo dla mniej i moich rodziców. Powierzając prośbę o zdrowie mamy, powierzałam też siebie i ojca. Zostałam w sposób cudowny uwolniona I napełniona pokojem. Cieszę się, że po rocznym próbnym okresie obecności w Stowarzyszeniu Małych Rycerzy Jezusa Miłosiernego Pierwszych Piątkach i po Pierwszych Sobotach oraz po Podwójnej Nowennie Pierwszych Piątków i Sobót mogłam uczcić Królową Różańca Świętego Nowenną Pompejańską i myślę o Nabożeństwie 15 Sobót dla Maryi. Służyć Jezusowi i Maryi to zaszczyt. Któż jak Bóg.

Wiola
Gość
Wiola

dzisiaj wpłaciłam
Szczęść Boże

Leszek
Gość
Leszek

Szczęść Boże! Pierwszy raz usłyszałem o tej akcji i bez żadnego wahnięcia zrobiłem przelew. Widocznie Maryja ma w tym udział!!!!

ewa
Gość
ewa

wczoraj wpłaciłam a nie widzę się na stronie

trackback

[…] wszystkim osobom, które przyłączyły się do naszej zbiórki! Wsparło nas 56 osób i zebraliśmy nawet małą nadwyżkę, którą w 100% przeznaczymy na akcję […]