Marta: Uwierzyłam !

Pierwsza nowenne zaczelam odmawiac juz ponad rok temu. To jak moje zycie sie zmienilo przez ten rok jest nie do opisania, otrzymalam wiele lask i pomocy od Matki Boskiej.
Przeczytaj

Natalia: Nie poddawajcie się, Maryja czuwa!

Kochani, chciałam podzielić się z Wami swoim świadectwem działania Matki Bożej przez Nowennę Pomejańską. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w lipcu, prosiłam o błogosławieństwo Maryi dla naszej rodziny,aby nas kierowała bo wiedziałam,że czeka nas trudny czas, nie sądziłam jednak,że aż tak trudny. Początek był piękny,zachwyt modliwtą, momenty uniesienia i bliskości Maryi....
Przeczytaj

Katarzyna: Matka Najświętsza przyszła z pomocą

Matko!Ty nas chronisz przed rozpaczą!Z całego serca jestem wdzięczna Matce Bożej za to,że była ze mną i moimi bliskimi w trudnym dla nas czasie.W październiku 2013 roku zachorowała na straszliwy nowotwór (wątroba,trzustka) moja mama,nie było szans na wyleczenie jedynie opieka paliatywna wchodziła w grę.Mimo tak przerażających rokowań postanowiłam błagać Matkę...
Przeczytaj

Czesława: To było bardzo dziwne i niezrozumiałe

Mocno wierzę, że stało się tak za przyczyną Matki Najświętszej. Jak tu nie mówić, a właściwie krzyczeć „Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? (...) Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, …..”
Przeczytaj

W: Pomoc w leczeniu

Chce napisać o cudownej modlitwie, która czyni cuda, Trzeba tylko mocno w nią wierzyć, że pomoże. Ja tak czynię, kiedy znajduje się trudnej sytuacji. Tak więc po raz 6,modlilam się nowenne pompejańską do Maryji kiedy miałam problem. .Doznałam urazu, chodzi o pęknięcie żuchwy szczęki w lutym.Nie będę opisywać jak mi się to stało bo nie o to tu chodzi.
Przeczytaj

Wiola: Nowenna pomaga mi trzymać się w tym życiu na właściwej drodze

Właśnie zakończyłam odmawianie mojej 3 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą nowennę rozpoczęłam na początku lutego i była ona w intencji pracy, druga w intencji uzdrowienia duchowego mojego męża

(z którym jestem już 3 lata po rozwodzie cywilnym), a trzecia w intencji dusz cierpiących w czyśćcu. Z pierwszej nowenny napisałam świadectwo, której najbardziej widocznym efektem było rzucenie palenia, zbliżenie się do Pana Boga, większa radość życia oraz postawa wdzięczności, która się we mnie narodziła (wcześniej zdecydowanie dominowała u mnie postawa rozgoryczenia, niezadowolenia). Co zmieniło się od tej pierwszej Nowenny Pompejańskiej do teraz? Zaskakującym zwrotem akcji była propozycja pracy (która nadeszła w trakcie odmawiania trzeciej nowenny) w miejscowości, której nawet nie brałam pod uwagę, stosunkowo blisko domu, na razie na 3/5 etatu i na rok, ale jestem dobrej myśli, że Pan Bóg za wstawiennictwem Matki Bożej poukłada to wszystko, tak aby było dobrze. Dodatkowo muszę przyznać, że udaje/udało mi się zrealizować szereg takich drobnych rzeczy, o których marzyłam, czy które sobie zaplanowałam. Za co jestem niezmiernie wdzięczna Matce Przenajświętszej. Poza tym poprawiły się znacząco moje relacje z mamą (a były już bardzo złe). Co prawda w trakcie odmawiania tej ostatniej nowenny był jeden epizod, że myślałam już że znowu będzie źle ale wszystko wróciło do normy. Dzięki nowennie wiele rzeczy zrozumiałam. Bóg jest cały czas obecny w moich myślach i moim sercu, choć ciągle walczę z ludzkimi słabościami, których jest we mnie tak wiele. Rozpoczęciem nowenny było takim jakby konkretnym zaproszeniem Pana Boga i Maryi do mojego życia i czuję Ich opiekę cały czas. Ja swoje życie bardzo pokomplikowałam złymi wyborami, które były efektem oddalenia się od Boga. Nie miałam chyba świadomości wówczas jak bardzo Pan Bóg jest człowiekowi potrzebny. Zamiast tego, pozwoliłam wkroczyć Złemu do mojego życia, nawet nie wiedząc kiedy to się stało. Ale miłosierny Bóg upomniał się o mnie i czuję, że małymi krokami prostuje moje ścieżki. Teraz już wiem, że wolę pocierpieć z Bogiem jeśli tak trzeba niż cieszyć się bez Pana Boga. Teraz myślę nad kolejną intencją. Nowenna pomaga mi trzymać się w tym życiu na właściwej drodze, a wiem już doskonale jak łatwo z tej drogi zboczyć nie zauważając nawet momentu kiedy to zaczyna się dziać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Joanna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

W tym swiadectwie odnajduje tez kawalki mojego zycia, a mianowicie to, ze tez bez Boga dokonywalam niewlasciwych wyborow, ktore przyniosly zle skutki. Ale teraz krocze juz z Jezusem i Maryja. Odmawiam nowenny jedna po drugiej i juz nie wyobrazam dalszego zycia bez ich odmawiania. Mnostwo lask otrzymalam i wciaz otrzymuje. W moim zyciu dzieja sie wspaniale rzeczy!!! Jezus mi blogoslawi, a ja to przyjmuje! Chwala Panu!!!