M.: Zdana matura!

Szczęść Boże! To już moja druga Nowenna Pompejanska. Odkąd odmawiam ją czuję się pewniej w tym co robię i wiem, że Matka Boża czuwa nade mną i nad moimi bliskimi. Zawdzięczam Jej zdany egzamin maturalny i wiele innych otrzymanych łask.
Read More

Wnuczka: łaska Nieba

Mam nadzieję, że wyjednałaś mu Niebo, Dobra Matko
Read More

Kasia: Cierpiałam, nie brałam środków przeciwbólowych tylko zaufałam Matce Bożej

O Nowennie pompejskiej przeczytałam w Gościu Niedzielnym i bardzo się z tego cieszę ,ze Bóg dał mi go do rąk.To była moja pierwsza nowenna ale nie ostatnia.Odmawiając nowennę pompejską złożyłam obietnicę Matuchnie dać świadectwo o sile odmawiania tej skutecznej formy modlitwy.Rok temu zaatakowało mi staw łokciowy, póżniej po koleji atakowało...
Read More

Agnieszka: Dziękuję szczególnie za łaski, których nie dostrzegam

Szczęść Boże! To moje drugie świadectwo a odmówiłam już kilka NP, od 13.05.2017 odmawiam bez przerwy, jedną kończę a zaczynam kolejną. Uzależniłam się od NP i od bycia blisko Matki Najświętszej. Początkowo miała odmówić tylko jedną, ale tych intencji i próśb jest tak wiele, że nie sposób przerwać. Moim głównym problemem jest niezgoda w moim małżeństwie jednak NP odmawiam w różnych innych intencjach.
Read More

Ewelina: łaski w nowennie

Nowennę pompejańską zaczynałam kilka razy, niestety nigdy nie udało mi się jej zakończyć. Zniechęcenie, niepokój, myśli "to i tak nic nie pomoże", zmęczenie, przysypianie, brak czasu. Ostatnią nowennę przerwałam po 3 dniu części błagalnej (zły zadział...) czego z resztą nie mogę sobie wybaczyć, gdyż już podczas części błagalnej poznałam ludzi,...
Read More

Wiesława: powrót do domu

Szczęść Boże Jest kolejne świadectwo, które przekazuje. Tym razem modliłam sie nowenna o powrót córki do domu. Wyprowadziła sie i mieszkała z chłopakiem.

Moje słowa na nic sie zdawały czasami wolałam milczeć aby znów nie było niepotrzebnych sprzeczek. W głebi serca wiedziałam, że ja już nic nie mogę, że wszystko trzeba oddac Matce Najświetszej.
Zanim dokończyłam nowenne corka postanowiła znów zamieszkać w domu. Powoli odbudowujemy wieżi, które były wcześniej. Nie przestałam sie modlic nadal prosze Matkę Boża i Naszą ale już dziesiątką różańca. Siła nowenny jest ogromna dzieja sie rózne rzeczy łacznie z walką duchową częsta spowiedż jest nieodzowna.
Polecam wszystkim.
Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dorotabarbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Czlowiek malej wiary . Pozdrawiam

Dorota
Gość

Swoje świadectwo składam po raz pierwszy,dlatego z góry przepraszam bo moze byc trochę haotycznie. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu..kiedy moje małżeństwo było już w totalnej rozsypce. Rozpaczliwie szukałam pomocy poniewaz od strony ludzkiej zrobiłam już wszystko..i ufnosc pokładam tylko juz w opatrzność Bożą i opiekę Maryjną.. Wyszłam za mąż z wielkiej miłości,na początku nasza miłość kwitła na świe i pojawiły się nasze wspaniałe córeczki.. potem pojawiły się problemy dnia codziennego włącznie z utratą pracy przez to nie porozumienia.. W końcu doszło do tego,że nie umieliśmy juz nawet ze sobą rozmawiać..,nasze drogi całkowicie się rozeszły. Mąż zaczął szukac pocieszenia… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!