Wiesława: powrót do domu

Szczęść Boże Jest kolejne świadectwo, które przekazuje. Tym razem modliłam sie nowenna o powrót córki do domu. Wyprowadziła sie i mieszkała z chłopakiem.

Moje słowa na nic sie zdawały czasami wolałam milczeć aby znów nie było niepotrzebnych sprzeczek. W głebi serca wiedziałam, że ja już nic nie mogę, że wszystko trzeba oddac Matce Najświetszej.
Zanim dokończyłam nowenne corka postanowiła znów zamieszkać w domu. Powoli odbudowujemy wieżi, które były wcześniej. Nie przestałam sie modlic nadal prosze Matkę Boża i Naszą ale już dziesiątką różańca. Siła nowenny jest ogromna dzieja sie rózne rzeczy łacznie z walką duchową częsta spowiedż jest nieodzowna.
Polecam wszystkim.
Chwała Panu

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wiesława: powrót do domu"

Powiadom o
avatar
barbara
Gość
barbara

Czlowiek malej wiary . Pozdrawiam

Dorota
Gość
Swoje świadectwo składam po raz pierwszy,dlatego z góry przepraszam bo moze byc trochę haotycznie. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu..kiedy moje małżeństwo było już w totalnej rozsypce. Rozpaczliwie szukałam pomocy poniewaz od strony ludzkiej zrobiłam już wszystko..i ufnosc pokładam tylko juz w opatrzność Bożą i opiekę Maryjną.. Wyszłam za mąż z wielkiej miłości,na początku nasza miłość kwitła na świe i pojawiły się nasze wspaniałe córeczki.. potem pojawiły się problemy dnia codziennego włącznie z utratą pracy przez to nie porozumienia.. W końcu doszło do tego,że nie umieliśmy juz nawet ze sobą rozmawiać..,nasze drogi całkowicie się rozeszły. Mąż zaczął szukac pocieszenia… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij