Tom: Choroba i przemiana wewnętrzna

Witam, Przez długi czas zastanawiałem się jak mogę pomóc mojemu ojcu, który cierpi na chorobę alkoholową. Z wielu względów nie mogłem być na miejscu przy nim i się nim zajmować. Wiedziałem jednak od mamy ,że pomimo próby podjęcia terapii tata nie odstawił alkoholu. Postanowiłem poszukać pomocy u Pana Boga za pośrednictwem Maryi Panny. W połowie października zacząłem odmawiać pierwszą nowennę pompejańską w swoim życiu. Dodam tylko ,że sam przez pewien czas byłem "trochę" z dala od Boga i od wiary.
Read More

Ilona: Nie ma rzeczy niemożliwych dla Boga

Pragnę podzielić się swoim świadectwem. Nigdy nie słyszałam o nowennie pompejańskiej do czasu kiedy moja sytuacja życiowa po ludzku była nie do przejścia i trwałam na niej przez 7 lat.
Read More

Paweł: Zdrowie żony i ciąża

Od pewnego czasu bardziej intensywnie staraliśmy się o poczęcie nowego Życia. Niestety niezbyt się udawało. Potem diagnoza lekarska niezbyt przychylna dla naszych starań, która była impulsem do rozpoczęcia Nowenny. Obydwoje ją zmówiliśmy i wynik kolejnego badania nie pozostawał żadnych złudzeń - brak jakiejkolwiek choroby, a tym samym przeciwwskazań do zajścia...
Read More

E: nie wyobrażam sobie dnia bez Różańca

Dziś ukończyłam drugą NP. Modliłam się w intencji połączenia mnie z chłopakiem z którym kiedyś miałam kontakt, o którym nie mogę zapomnieć.
Read More

Beata: Znalazłam pracę

Szczęść Boże Wszystkim. To kolejne moje świadectwo. Od ostatniej mojej nowenny minął rok. Modliłam się o pracę dla siebie. A z racji samotnego wychowywania dwojga dzieci prosiłam o pracę w pobliżu miejsca zamieszkania i oto bym pogodziła pracę z domem. Choć moja intencja wydawała się mi się bardzo trudna do zrealizowania to dla Maryji, dla Boga nie ma nic niemożliwego. O tym też wiedziałam zwłaszcza, że moje życie w krótkim czasie wywróciło się o 180 stopni. A po odmawianiu nowenny zaczęło się tylko prostować i wracać na swój właściwy tor.
Read More

Wierzaca: śnił mi się głos który powiedział ….

Swoją pierwszą Nowennę rozpoczęła ma maju i zakończyła 1 lipca.Nigdy nie sądziłam źe będę tak wytrwale modlić się przez 54 dni.

Po skończeniu odczuwam autentyczny żal ze to już koniec.Intencja moja była z prośbą o zdrowie .Choruje od dziecka a ostatnio od paru lat dochodzą nowe choroby.Część blagalna była dla mnie trudna bo gnębily mnie jakieś bóle ,nawet rehabilitacja nie pomagała. Dopiero w części dziękczynne wszystko powoli ustało a ja poczułam obecność Matki Bozej i P.Jezusa.W niektórych chorobach jest już lepiej ale teraz doszło coś nowego sama nie wiem co się stało ale znów lekarze i nowe tabletki.Nigdy nie miałam żalu o to co mnie spotyka ale czasem ręce opadają.W trakcie nowenny rozrzedzilam sobie krew za mocno.Krew płynęła a ja prosiłam Maryję o pomoc.Otrzymałam ja prawie natychmiast a potem usłyszałam w mojej głowie,że i on ma do mnie prośbę …I od tamtego dnia odmawiam co dzień 10 różańca za duszę w czyśćcu. Miałam też sen,śniła mi sie moja książeczka do nowenny i różaniec, i głos który powiedział …Nie ważne w jakiej intencji sie myślisz zdrowia czy innej,najważniejsze ze zacząłeś się modlić. …. Trudno było uwierzyć mi w historie o różnicach ale pod koniec części dziękczynne ktos próbował mi oddzielić krzyżyk od różańca Nie udało się bo było podwójne kółko i nadal krzyżyk tam jest.Potwierdzam że dni poświęcone na tę modlitwę nie są stracone .Pomimo tego co się ze mną dzieje czuje nadal obecność Maryji .Serdecznie chce podziękować za wszystke łaski i te które dostrzegam i te które zobaczę potem.Bardzo też cenię sobie modlitwę do sw. RITY ,a także do sw.Antoniego,sw. Tadeusz,naszego papieża,św.Józefa oraz św.Teresy i św Urszulki.Z panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wierzaca: śnił mi się głos który powiedział …."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ana
Gość

Witam,
b. dziekuje za piekne swiadectwo.

Nie wiem czy slyszalas o sw. Charbelu on rowniez slynie z uzdrowien..sprobuj moze jeszcze pomodlic sie do niego…Ja co jakis czas zwracam sie z prosba do niego..i zostaje wysluchana…jest Nowenna i inne modlitwy poczytaj sobie.
Serdecznie Ci pozdrawiam i obiecuje modlitwe w Twej intencji

Wierząca
Gość
Wierząca

Tak słyszałam o sw.Charbelu spróbuję jeszcze raz zwrócić się do niego ,mam nawet książeczkę z modlitwami. Bardzo dziekuję za mile słowa i modlitwę.Ja też będę o Tobie pamiętać.Pozdrawiam serdecznie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!