Ula: Zaczęło się od pewnej niedzieli w kościele …

Witam, chciałabym się podzielić ze wszystkimi o łasce, którą otrzymałam od Matki Najświętszej. Zaczęło się od pewnej niedzieli w kościele,

gdzie na stoliku koło drzwi wyjściowych leżały karteczki z Nowenną Pompejańską i wzięłam do domu jedną, żeby poczytać i zobaczyć co to za modlitwa. Po przeczytaniu broszurki miałam mętne myśli, czy zaczynać nowennę, czy dam radę tyle dni i co bzie gadał mój mąż, że się tyle modlę? Odłożyłam broszurkę do szafki, ale myśli o nowennie dalej chodziły mi po głowie. Zapytałam męża, czy bardzo będzie mu przeszkadzało, jak około 1,5 godziny dziennie będę poświęcała na modlitwę? Nie był szczęśliwy z mojego pomysłu, ale mi nie zabronił i nie wkurzał się, jak się modliłam. W głowie miałam myśl: „Weź się pomódl, weź różaniec do ręki” i w końcu, któregoś dnia wzięłam i zaczęłam się modlić. Sytuacja, jaką mam obecnie, to depresja po pracy i otyłość. W związku z tym zaczęłam się modlić o chęci do życia, tak żebym zabrała się za siebie i żebym schudła. Wiedziałam, że jak wytrwam 54 dni na modlitwie to też się zaprę i będę trzymała dietę i schudnę. Na początku nie myślałam, że coś z tego będzie, ale modlitwa przecież nie zaszkodzi. W połowie nowenny miałam badania i wyszło mi, że mam cukrzycę 2 stopnia – to był dzień, w którym się ocknęłam z marazmu i beznadziei. Dostałam jakiegoś „kopa”, że muszę się wziąć za siebie, bo jak nie to będzie coraz gorzej. 9 lipca skończyłam nowennę, zaczęłam chudnąć ( w jeden miesiąc 3 kg). Wierzę, że to dzięki modlitwie odzyskałam chęci do życia. Dziękuję Matce Najświętszej za wstawiennictwo w mojej intencji.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ula: Zaczęło się od pewnej niedzieli w kościele …"

Powiadom o
avatar
Kinga
Gość

Mnie przy odchudzaniu pomógł suplement kupiony w aptece chromplus

m-g -m
Gość
m-g -m

Bardzo dużo mówi się i pisze o szkodliwości chromu (jest toksyczny i ma działanie rakotwórcze), a
le jego popularność nie ustaje. Nawet chrom organiczny w dawkach, które trzeba stosować w takich „kuracjach” z naturą nie ma nic wspólnego. Gorąco odradzam. Wcale nie wykluczam, ze on odchudza, tylko zawsze trzeba pytać: z jakiego powodu. Wspomniana natura niczego podobnego nie zaprogramowała, jak świadome zrzucanie wagi przez ssaki.

ula
Gość

dzięki Maryi
jesli chodzi o cukrzycę, jesli nie jestes pod opieka lekarza diabetologa, to mysle ze powinnas byc
warto tez pojsc do dietetyka
i poczytac o indeksie glikemicznym
nie tylko przy otyłosci, ale rowniez przy cukrzycy oprócz diety bardzo wazny jest ruch
zycze duzo zdrowia

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij