Justyna: Różaniec przynosi ukojenie i sens

Chciałabym sie podzielić  moim przeżyciem nowenny pompejańskiej. Ze względu na to, ze zawsze trudno było mi zmobilizować  się do odmawiania różanca, podejmowałam tę nowenne z wielką niepewnoscią i obawą, że nie dam rady wytrwać. Byłam jednak w bardzo trudnej sytuacji życiowej, więc postanowiłam błagać Maryję o cud. Ogromnym zaskoczeniem było...
Przeczytaj całość

Anna: złożona obietnica Matce Bożej

Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejańskiej. Drugą odmówiłam w intencji brata, który jest w trakcie sprawy rozwodowej z orzekaniem o jego winie. Sprawa rozwodowa toczy się już od października 2013 r. Nowennę odmawiałam w tej intencji w styczniu 2014 r. Na razie nie ma jeszcze wysłuchanej prośby o "...
Przeczytaj całość

Łucja: Cud za sprawą Matki Boskiej

Zgodnie z obietnicą złożoną MARYI i świętym Pańskim,do których się modliłam,składam moje świadectwo.Modliłam się Nowenną Pompejańską za moją córkę(klasa I gimnazjum).Dziecko tak opuściło się w nauce,że miała cztery zagrożenia,negatywny stosunek do nauki,do tego nie miałam żadnej pomocy i wsparcia ze strony jej ojca(jestem w separacji).Przy tylu zagrożeniach nawet zdawanie poprawki...
Przeczytaj całość

Danka: Podziękowanie

Dziekuje Ci Maryjo za laske wlasnego domu
Przeczytaj całość

Temat: ŚWIADECTWO NOWENNY POMPEJANSKIEJ

Treść wiadomości: Swoją nowennę rozpocząłem 23 grudnia 2015 i zakończyłem 14 lutego 2016, czyli w walentynki. Wybór daty nieprzypadkowy, a intencja to „otrzymanie daru męstwa, rozumianego po Bożemu, jak i czysto po ludzku, w stosunku do kobiet”.

Celowo nie pisałem świadectwa od razu, czekając na jakieś dostrzegalne zmiany w moim życiu. Przez pewien okres czasu, wydawało mi się, że nie otrzymałem żadnej łaski. Jednak z czasem zauważyłem, że otrzymałem coś bardzo cennego, mianowicie uwolnienie od niezdrowego przywiązania do rzeczy materialnych, zasług, pochwał i tym podobnych ziemskich rzeczy.
Obecnie potrafię na rzeczy materialne patrzeć przede wszystkim jako na narzędzia, które mają służyć, a nie dodawać mi chwały, pozycji, i służyć do pokazania się.
A w kwestii otrzymania od Boga daru męstwa, to kilka chwil przed napisaniem świadectwa przeczytałem mniej więcej takie zdanie, że potrzeba bardzo dużo męstwa, aby umieć zerwać ze światem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Temat: ŚWIADECTWO NOWENNY POMPEJANSKIEJ"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Bóg zapłać za piękne słowa. Bóg wysłuchuje tych którzy proszą.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Panu 🙂

Kaja
Gość

Piękne świadectwo!

Asia
Gość

Chwała Panu.

Damian
Gość
Damian

Polecam książkę „Droga Wojownika” wydawnictwo espe. Tez mialem ten problem! Bylem straasznie nieśmiały, i to delikatne mówiąc. ( co do ksiazki to nie nastawiaj się na magie, tzn że przeczytasz i już mega pewność siebie.) A swiadectwo piękne.

Damian
Gość
Damian

Wróciłem do tej książki dzieki twojemu świadectwu, i musze przyznać że mnie poruszyła. Współgra z nauczaniem Franciszka na światowych dniach młodzieży. Uczy, jak zdobywać, realizować swoje marzenia. Jest dobra…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!