Temat: ŚWIADECTWO NOWENNY POMPEJANSKIEJ

Treść wiadomości: Swoją nowennę rozpocząłem 23 grudnia 2015 i zakończyłem 14 lutego 2016, czyli w walentynki. Wybór daty nieprzypadkowy, a intencja to „otrzymanie daru męstwa, rozumianego po Bożemu, jak i czysto po ludzku, w stosunku do kobiet”.

Celowo nie pisałem świadectwa od razu, czekając na jakieś dostrzegalne zmiany w moim życiu. Przez pewien okres czasu, wydawało mi się, że nie otrzymałem żadnej łaski. Jednak z czasem zauważyłem, że otrzymałem coś bardzo cennego, mianowicie uwolnienie od niezdrowego przywiązania do rzeczy materialnych, zasług, pochwał i tym podobnych ziemskich rzeczy.
Obecnie potrafię na rzeczy materialne patrzeć przede wszystkim jako na narzędzia, które mają służyć, a nie dodawać mi chwały, pozycji, i służyć do pokazania się.
A w kwestii otrzymania od Boga daru męstwa, to kilka chwil przed napisaniem świadectwa przeczytałem mniej więcej takie zdanie, że potrzeba bardzo dużo męstwa, aby umieć zerwać ze światem.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Temat: ŚWIADECTWO NOWENNY POMPEJANSKIEJ"

Powiadom o
avatar
Kasia
Gość

Bóg zapłać za piękne słowa. Bóg wysłuchuje tych którzy proszą.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Panu 🙂

Kaja
Gość

Piękne świadectwo!

Asia
Gość

Chwała Panu.

Damian
Gość
Damian

Polecam książkę „Droga Wojownika” wydawnictwo espe. Tez mialem ten problem! Bylem straasznie nieśmiały, i to delikatne mówiąc. ( co do ksiazki to nie nastawiaj się na magie, tzn że przeczytasz i już mega pewność siebie.) A swiadectwo piękne.

Damian
Gość
Damian

Wróciłem do tej książki dzieki twojemu świadectwu, i musze przyznać że mnie poruszyła. Współgra z nauczaniem Franciszka na światowych dniach młodzieży. Uczy, jak zdobywać, realizować swoje marzenia. Jest dobra…

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij