Temat: ŚWIADECTWO NOWENNY POMPEJANSKIEJ

Treść wiadomości: Swoją nowennę rozpocząłem 23 grudnia 2015 i zakończyłem 14 lutego 2016, czyli w walentynki. Wybór daty nieprzypadkowy, a intencja to „otrzymanie daru męstwa, rozumianego po Bożemu, jak i czysto po ludzku, w stosunku do kobiet”.

Celowo nie pisałem świadectwa od razu, czekając na jakieś dostrzegalne zmiany w moim życiu. Przez pewien okres czasu, wydawało mi się, że nie otrzymałem żadnej łaski. Jednak z czasem zauważyłem, że otrzymałem coś bardzo cennego, mianowicie uwolnienie od niezdrowego przywiązania do rzeczy materialnych, zasług, pochwał i tym podobnych ziemskich rzeczy.
Obecnie potrafię na rzeczy materialne patrzeć przede wszystkim jako na narzędzia, które mają służyć, a nie dodawać mi chwały, pozycji, i służyć do pokazania się.
A w kwestii otrzymania od Boga daru męstwa, to kilka chwil przed napisaniem świadectwa przeczytałem mniej więcej takie zdanie, że potrzeba bardzo dużo męstwa, aby umieć zerwać ze światem.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
DamianAsiaKajaAgnieszkaKasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Bóg zapłać za piękne słowa. Bóg wysłuchuje tych którzy proszą.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Panu 🙂

Kaja
Gość
Kaja

Piękne świadectwo!

Asia
Gość
Asia

Chwała Panu.

Damian
Gość
Damian

Polecam książkę „Droga Wojownika” wydawnictwo espe. Tez mialem ten problem! Bylem straasznie nieśmiały, i to delikatne mówiąc. ( co do ksiazki to nie nastawiaj się na magie, tzn że przeczytasz i już mega pewność siebie.) A swiadectwo piękne.

Damian
Gość
Damian

Wróciłem do tej książki dzieki twojemu świadectwu, i musze przyznać że mnie poruszyła. Współgra z nauczaniem Franciszka na światowych dniach młodzieży. Uczy, jak zdobywać, realizować swoje marzenia. Jest dobra…

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…