Agnieszka: Oczyszczająca moc różańcowej modlitwy

Witam wszystkich, jestem Agnieszka i pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Odmawiam trzecią Nowennę i już myślę o kolejnej. Ci którzy ją odmawiają wiedzą dokładnie o czym mówię. Wstaję rano i pierwsze myśli kieruję ku Tajemnicom Radosnym, dzień zamykam Tajemnicami Chwalebnymi.
Read More

Aleksandra: Nowenna każdego dnia

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji poprawy zdrowia mojej Mamy. Wyniki badań, które właśnie odebrała okazały się znacznie lepsze. Teraz ze spokojem w sercu czekam na szczęśliwy przebieg jej operacji. Wierzę, że wszystko pójdzie dobrze.
Read More

Leszek: Modlitwa za małżeństwo chrześniaka

Szczęść Bożę wszystkim , którzy czytają świadectwa. To już drugi rok bez przerw jak mi towarzyszy Nowenna Pompejańska. W 11 Nowennie w dniach 23.04- 15.06.17 r. modliłem się za małżeństwo mojego chrześniaka , który dwa lata temu wziął ślub. Są bardzo młodzi i zapewne przez ten czas nie doszlifowali się ze swoimi uczuciami i z przyjściem dziecka na świat
Read More

Piotr: Wysłuchanie

Mam niesamowite doświadczenie Modlitwy Nowenną Pompejańską, za każdym razem wysłuchaną, to potężna broń Miłości, od naszej Matki, Maryi i Pana Jezusa Chrystusa!
Read More

Edyta: Udało mi się znaleźć pracę

Być może, wierzę w to głęboko, że Bóg dla każdego z nas ma indywidualny plan, tak dobry, że sami nigdy nie moglibyśmy sobie go wymarzyć.
Read More

studentka: pomyślnie zdane trudne egzaminy

Już nie liczę moich nowenn, odmówiłam ich ponad 20 … jedna po drugiej, Nowenna „uzależnia ” , kończę jedną a następnego dnia zaczynam drugą.

Ostatnio modliłam się o pomyśle zdanie sesji letniej, bez poprawek wrześniowych, nie ukrywam było trudno…. ale udało się dzięki Matce i jej nowennie. Zdarzało się tak, że z egzaminu wychodziłam załamana, zrezygnowana, zawiedziona, sprawdzałam odpowiedzi i byłam pewna, że się nie uda za pierwszym podejściem, ale jak widać nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "studentka: pomyślnie zdane trudne egzaminy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy,w intencji mojej córki,która dostała się na aplikację. Jesteśmy żywym przykładem,że odmawianie nowenny pompejańskiej wyprasza wiele łask nie tylko te, o które się modlimy,a również te, które są nam do życia potrzebne ,a o nich zapominamy,Odmawiam nowennę pompejańską już któryś raz i zauważyłam,że bez tej modlitwy nie mogę żyć,jest dla mnie wołaniem o pomoc ,ale też ukojeniem moich zmartwień,

Obrazki z nowenną pompejańską?